Yönetmen
|
Noah Baumbach
|
Senarist
|
Noah Baumbach
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Donald Sweeney
|
Yardımcı Butafor
|
Rebecca Meis DeMarco
|
Yapım Ses Mikseri
|
Jeff Pullman
|
Dolly Sorumlusu
|
Howard Davidson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ken S. Polk
|
Set Fotoğrafçısı
|
John Clifford
|
Ses Kayıtçısı
|
Chad Algarin
, David Behle
|
Müzik Editörü
|
Leonard Marcel
|
Ses efektleri Editörü
|
John K. Adams
, Mark Choi
|
Işık Şefi
|
Richard Audino
|
ADR Editörü
|
Kimaree Long
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Kate Biscoe
|
Butafor
|
Tim K. Smith
|
Diyalog Editörü
|
Trevor Jolly
, Andre Bacha
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Marie Abma
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Gayle Keller
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Magdalene Sim
|
Baş Kuaför
|
Rose Chatterton
|
Yapım Koordinatörü
|
Darlyne R. Baugh
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Paul Nickason
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Melaine D. Lewison
|
İnşaat Koordinatörü
|
Timothy Rehwaldt
|
Set Şefi
|
Georges N. Krivobok
|
1. Yardımcı Editör
|
Hilary Peabody
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Patricia Lamberti
, James Gardner
|
Ulaşım Şefi
|
Brian Maxwell
|
Yapım Muhasebecisi
|
Pietro Lorino, Jr.
|
Renk Zamanlayıcı
|
Jim Passon
|
Birim Yöneticisi
|
Stuart Nicolai
|
Işık Asistanı
|
Tom Potoskie
|
Boom Operatörü
|
Jeanne Gilliland
|
Negatif Kesici
|
Theresa Repola Mohammed
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Julie Lucas
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Peter E. Nunnery
|
Birim Reklamcısı
|
Julie Rudd
|
Oyuncu Seçimi
|
Todd M. Thaler
, Gayle Keller
, Ulysses Terrero
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Noah Baumbach
, Brian Buteau
, Nick Houghton
|
Kostüm Tasarımı
|
Janie Bryant
|
Sinematografi
|
Steven Bernstein
|
Müzik
|
Robert Een
, Luna
, Carter Burwell
, Sean Eden
, Steve Elson
, William Ewart
, Frank London
, Leonard Marcel
, Dean Wareham
|
Üretim Hizmetleri
|
Chris Eigeman
, Joel Kastelberg
, Victoria McGarry
, Eric Stoltz
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Robert Een
, Dean Wareham
|
Set Yapımcısı
|
Victoria McGarry
|
Set Dekorasyon
|
Candis Heiland
|
Editör
|
J. Kathleen Gibson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kate Biscoe
, Rose Chatterton
, Jane Choi
, Scott W. Farley
, Michele Paris
, Nina Port
, Colleen Wheeler
|
Sanat Yönetimi
|
Roswell Hamrick
, Joseph Badalucco Jr.
, Noah Baumbach
, Brian Buteau
, Rebecca Meis DeMarco
, Tim K. Smith
, Roman Turovsky
, Nick Houghton
, Georges N. Krivobok
, Timothy Rehwaldt
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Anne Stuhler
|
Yapımcı
|
Joel Kastelberg
|
Ortak Yapımcı
|
Chris Eigeman
|
Yönetici yapımcı
|
Eric Stoltz
|
Görüntü Yönetmeni
|
Steven Bernstein
|
Yapım Sanatçısı
|
Anne Stuhler
|
Operasyon Yöneticisi
|
J. Kathleen Gibson
, Stuart Nicolai
, William Perkins
, Paul Ulbrich
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Dena Gittelman
|
Teşekkürler
|
Jonathan Baumbach
, Nico Baumbach
, Brian De Palma
, Lew Horwitz
, David Hutkin
, Jay McInerney
, Joe Nimziki
, Mark Steinberg
, Kurt Woolner
|
1. Kamera Asistanı
|
Paul Horn
|
Yapım Sorumlusu
|
William Perkins
|
Kameraman
|
Joseph E. Gallagher
|
Steadicam Operatörü
|
Rick Raphael
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Michael A. Allowitz
|
Müzik Süpervizörü
|
William Ewart
|
Diğer
|
Seth Anderson
, Abby Bailey
, Erica Beeney
, Matthew Cavaliero
, Betsy Friedman
, Cliff Fuller
, Tracey Gudwin
, Sheri Jeffrey
, Louis Katz
, Pietro Lorino, Jr.
, Peter E. Nunnery
, Julie Rudd
, Michael Sledd
, Paul Ulbrich
, Michael Dean Jacobs
, Darlyne R. Baugh
|
İkinci Birim
|
Michael A. Allowitz
, Susie Balaban
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Brian Maxwell
, Dominick Riccardi
, Donald Sweeney
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sheila Waldron
|
Mekan Yöneticisi
|
Jan Ellen Goldstein
, Andrew Peterson
, Andrew Saxe
|
Editoryal Hizmetler
|
Jim Passon
, Joaquin Diego Prange
, Theresa Repola Mohammed
, Joe Violante
, Hilary Peabody
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marie Abma
, Shelley Herbert
, Melaine D. Lewison
|
Kamera Teknisyeni
|
Richard Audino
, Daniel Beaman
, John Billeci
, Oliver Cary
, John Clifford
, Phil Cohen
, Howard Davidson
, Joseph Donohue
, James J. Ferris
, John Gabriele
, Joseph E. Gallagher
, Charlie Grubbs
, Timothy Healy
, Marc Hirschfeld
, Paul Horn
, Maddy Lederman
, Kurt Lennig
, Michael J. Maurer
, William D. Moran
, Paul Nickason
, Antonio Ponti
, Tom Potoskie
, Rick Raphael
, Tom Shinn
, Kevin Smyth
, Eric Swanek
, Andrew Sweeney
, Phil Testa
, Justin Vanson
, Robert Vuolo
, Jon Delgado
, Kermit Cole
, Ryan Gallagher
, Mel Noped
|
Ses
|
John K. Adams
, Chad Algarin
, Andre Bacha
, David Behle
, Patrick Cabral
, Mark Choi
, Patricia Lamberti
, Jeanne Gilliland
, Trevor Jolly
, Kimaree Long
, Julie Lucas
, Cynthia Merrill
, Nick Neutra
, Ken S. Polk
, Jeff Pullman
, Jackson Schwartz
, Alfredo Viteri
, Kim Waugh
, Drew Webster
, Paul J. Zydel
, Gary Coppola
, Dario Biscaldi
, James Gardner
|
Genel
|
Susie Balaban
, Fred Nielson
, Scott W. Farley
, Trevor Jolly
, Kevin Smyth
, Kermit Cole
, Douglas Murray
, Drew Webster
, Cynthia Merrill
, Patrick Cabral
, Paul J. Zydel
, Nick Neutra
, William D. Moran
, Cliff Fuller
, Michele Paris
, Dario Biscaldi
, Justin Vanson
, Roger Kimpton
, John Gabriele
, Jackson Schwartz
, Ulysses Terrero
, Jan Ellen Goldstein
, Abby Bailey
, Andrew Sweeney
, Daniel Beaman
, Joseph Donohue
, Jay Geller
, Mel Noped
, Ryan Gallagher
, J. Kathleen Gibson
|