Yönetmen
|
Ryan Gosling
|
Senarist
|
Ryan Gosling
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Benoît Debie
|
Yapım Sanatçısı
|
Beth Mickle
|
Yapım Ses Mikseri
|
Beau Williams
|
Ses Editörü
|
Eric Hirsch
|
Protez Tasarımcısı
|
Michael Marino
|
Özel Efektler
|
Durk Tyndall
, Steve Catherman
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Janelle Croshaw
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Erin Fernie
, Adam Bennink
, Alyssa Howald
|
Yapım Sorumlusu
|
Claire Connelly
|
Üretim Hizmetleri
|
Noaz Deshe
, Ryan Gosling
, David Lancaster
, Michel Litvak
, Marc Platt
, Adam Siegel
, Jeffrey Stott
, Gary Michael Walters
|
Müzik
|
Johnny Jewel
, Charles M. Barsamian
, Walter Mair
, Jason Tregoe Newman
, Meghan Kozlosky
, Richard Walters
|
Sinematografi
|
Benoît Debie
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kevin Carter
, Clifton Chippewa
, Diana Choi
, Louise Holoday
, Chris Kelly
, Kimberly Kirkpatrick
, Jayne Laube
, Michael Marino
, Medusah
, Toni Price
, Yoichi Art Sakamoto
, Shane Shisheboran
, Brian Van Dorn
, Leo Won
|
Ses efektleri Editörü
|
Paul Hackner
, Peter Staubli
, Allan Zaleski
, Scott Wolf
, Jonah Guelzo
|
Operasyon Yöneticisi
|
Claire Connelly
, Sarah Potts
, Christina Varotsis
|
İkinci Birim
|
Mariela Comitini
, Brad Robinson
|
Ses
|
Huldar Freyr Arnarson
, Lon Bender
, Tara Blume
, Gail Carroll-Coe
, Kris Fenske
, Robert Fernandez
, Jonah Guelzo
, Vincent Guisetti
, Paul Hackner
, Greg Hedgepath
, Eric Hirsch
, Daniel S. Irwin
, Dan Kenyon
, Leobardo Ledon
, Jared Marshack
, Chris Navarro
, Clayton Perry
, Peter Staubli
, Ryan Wassil
, Beau Williams
, Scott Wolf
, Allan Zaleski
|
Görsel Efektler
|
Adam Bennink
, Eric Bruneau
, Vanessa Cheung
, Janelle Croshaw
, Erin Fernie
, Jihyae Ham
, Peter Herlein
, Alyssa Howald
, Eric Kimelton
, Marco Leone
, Howie Muzika
, Vinh Nguyen
, Marc Ostroff
, Vincent Papaix
, Craig Sheppard
, Shervin Shoghian
, Dave Spafford
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael W. Anderson
, Sebastian Boada
, Matthew Bulleri
, Trevor Carroll-Coe
, Michael J. Conner
, Kris Dewitte
, Michael Dzialowski
, Geoff Ernst
, Geoff George
, Brad Irvin
, Mark Karavite
, Sean T. Kelly
, Kenny Kondratko
, Ted Nimz
, Bryan Papierski
, Anthony 'Spike' Simms
, Kim C. Simms
, Stephen Smith
, Keith Wandrei
|
Editoryal Hizmetler
|
David An
, Traci Duran
, Sigurður Eyþórsson
, Siggy Ferstl
, Rudy Lopez
, Jared Pecht
, John Tripp
, Ian Sullivan
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Patrick Stephenson
|
Diğer
|
Alix Bannon
, Steve Catherman
, Kyle Cooper
, Ana Criado-Zahonero
, Rachel Dik
, Brian Durling
, Janette Evans
, Michael J. Harker
, Brett Krogh
, Eric Layne
, Connie Mangilin
, Rob Mitchell
, Valerie Morasso
, Alan Murphy
, Caleb Paddock
, Matthew Paddock
, Debbie Pearl
, Matthew Rhodes
, Emily Rice
, Ryan Robertson
, Dana Scott
, Bobby Thompson
|
Dublörler
|
Tobiasz Daszkiewicz
, Eddie J. Fernandez
, James Fierro
, Mike Fierro
, Mark Harper
, Dan Lemieux
, Tom Lowell
, Chris Nolte
, Amber Whelan
|
Teşekkürler
|
Derek Cianfrance
, Guillermo del Toro
, Terrence Malick
, Michael Moore
, Garrett Thierry
, Nicolas Winding Refn
|
Baş Kuaför
|
Clifton Chippewa
|
Ses Tasarımcısı
|
Kris Fenske
|
Editör
|
Valdís Óskarsdóttir
, Nico Leunen
|
Kuaför
|
Clifton Chippewa
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Beth Mickle
|
Sanat Yönetimi
|
Erick Donaldson
, Derek Berk
, Hannah Christ
, Dean DeMatteis
, Jason Helton
, Sandhya Huchingson
, Deborah Jurvis
, Doug Kolbicz
, Mark Kwiatkowski
, Ronit Pinto
, Liz Ritenour
, Mark Sanger
, Karen Sori
, David Soukup
, Merje Veski
, Jim Warren
, Derek Wilga
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Johnny Jewel
|
Yönetici yapımcı
|
Noaz Deshe
, Gary Michael Walters
|
Oyuncu Seçimi
|
Kathy Mooney
, Jennifer Venditti
, Damian Bao
, Nick Butler
, Ryan Hill
, Sandy Holt
, Ian Line
, Janet Pound
|
Animasyon
|
Tony Mecca
, Ellen Hoffmann
|
Kostüm Tasarımı
|
Erin Benach
|
Set Dekorasyon
|
Lisa K. Sessions
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Leo Won
|
Makyaj Sanatçısı
|
Kimberly Kirkpatrick
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Deborah Jurvis
|
Yapımcı
|
Ryan Gosling
, David Lancaster
, Michel Litvak
, Marc Platt
, Adam Siegel
, Jeffrey Stott
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jonny Pray
, May Azzow
, Cynthia Bond
, Michelle Hutchins
, Malgosia Wojtkowski
|
Set Kostümcüsü
|
Michelle Hutchins
|
Senaryo Süpervizörü
|
Amber Harley
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Sarah Potts
|
Yapım Yöneticisi
|
Christina Varotsis
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Damian Bao
|
Kast Asistanı
|
Nick Butler
, Ian Line
|
Mekan Yöneticisi
|
George Constas
, Chris-Teena Constas
|
Başlık Tasarımı
|
Kyle Cooper
|
Butafor
|
Merje Veski
|
Genel
|
Tara Blume
, Steve Catherman
, Nico Leunen
, Valdís Óskarsdóttir
|