Yönetmen
|
Malcolm Mowbray
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Simon Bosanquet
|
Müzik Editörü
|
Shari Johanson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Susanna Lenton
|
Yapım Koordinatörü
|
Lil Heyman
|
Yapım Muhasebecisi
|
Hazel Crombie
|
Yazar
|
Peta Browne
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Gary Birmingham
, Mark White
|
Yetkili Müzik Yapımcısı
|
Ray Williams
|
Orkestra Şefi
|
Alexandre Desplat
, Bernard Gérard
|
Başlık Tasarımı
|
Roger Phillips
|
Mekan Yöneticisi
|
David Boardman
, Chris Brock
, Emma Pill
|
Yardımcı Editör
|
Sophia Wellington
|
Editör Yardımcısı
|
Jeremy Gibbs
|
Kast Asistanı
|
Julia Gale
|
Elektrikçi
|
Martyn Welland
, Iwan Williams
|
Steadicam Operatörü
|
John Ward
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Lulu Morgan
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Styles
|
Set Fotoğrafçısı
|
Simon Mein
, Nick Wall
|
Görsel Efektler
|
Martin Body
, John Swinnerton
|
Dublörler
|
Helen Caldwell
, Mark Lisbon
, Lee Millham
, Greg Powell
, Mark Southworth
|
Diğer
|
Alan Ayckbourn
, Malcolm Mowbray
|
Diğer
|
Peta Browne
, Hazel Crombie
, Steve Dent
, Lil Heyman
, Maurice Landsberger
, Marshall Leviten
, Lulu Morgan
, Alex Oakley
, Roger Phillips
, Flore Rougier
, Claudia Schon Maier
, Isobel Thomas
, Julia Wilson Dickson
|
Editoryal Hizmetler
|
Jeremy Gibbs
, Jon Hammond
, Sophia Wellington
, Barbara Zosel
, Simon Astbury
, David Hamme
|
Kostüm Sorumlusu
|
Heather Howell
, Kimberley Phillips
|
Kamera Teknisyeni
|
Tim Cousins
, Dominique Dehoua
, Rickie Gauld
, Elly Harrowes
, Sid Hinson
, Julie Lemasson
, Liam McGill
, Simon Mein
, Stephen Sadler
, Ronnie Savory
, Kim Seber
, Colin Strachan
, Nick Wall
, John Ward
, Martyn Welland
, Iwan Williams
|
Özel Efektler
|
Kevin Draycott
, Manex Efrem
, Jody Taylor
, Joss Williams
|
Üretim Hizmetleri
|
Georges Benayoun
, Simon Bosanquet
, Marina Gefter
, Julia Palau
, Flore Rougier
, Michael Ryan
, Mark Shivas
|
Ses
|
Alan Bell
, Roy Birchley
, Tim Cavagin
, Graham Farrow
, Stephen Gilmour
, Peter Glossop
, Tim Hands
, Gerry Humphreys
, Gerard McCann
, Tony Message
, Hugo Middleton
, Shaun Mills
, Shirley Shaw
, Sarah Ellis
|
İkinci Birim
|
Konrad Jay
, Richard Styles
, Lizzie Turvey
|
Operasyon Yöneticisi
|
Mark Huffam
, Alison Odell
, Kathy Sykes
|
Makyaj Sorumlusu
|
Nuala Conway
, Sallie Jaye
, Chris Lyons
, Norma Webb
|
Yapım Sanatçısı
|
Stuart Walker
|
Sinematografi
|
Romain Winding
|
Müzik
|
Alexandre Desplat
, Richard Bissill
, Mike De Saulles
, Bernard Gérard
, Shari Johanson
, John Timperley
, Ray Williams
, Skaila Kanga
|
Set
|
Colin Strachan
|
Kameraman
|
Rickie Gauld
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Alexandre Desplat
|
Yönetici yapımcı
|
Marina Gefter
, Julia Palau
, Mark Shivas
|
Yapım Sorumlusu
|
Mark Huffam
, Kathy Sykes
|
Makyaj Efektleri
|
Chris Lyons
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Sallie Jaye
|
Kuaför
|
Nuala Conway
, Norma Webb
|
Set Dekorasyon
|
Liz Griffiths
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stuart Walker
|
Eş Yapımcı
|
Georges Benayoun
|
Yardımcı Yönetmen
|
Konrad Jay
|
Tiyatro Oyunu
|
Alan Ayckbourn
|
Kostüm Tasarımı
|
Anushia Nieradzik
|
Sanat Yönetimi
|
Charmian Adams
, Diane Dancklefsen
, Joe Alley
, Lawrie Ayres
, Will Ayres
, Darryl Carter
, Jack Carter
, Trevor Dyer
, Tom Early
, Liz Griffiths
, Kate Grimble
, John Hogan
, Neil Murrum
, Tom Read
, Lee Shelley
, Jeff Sullivan
|
Oyuncu Seçimi
|
Michelle Guish
, Julia Gale
|
Editör
|
Barrie Vince
|
Görüntü Yönetmeni
|
Romain Winding
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Alison Odell
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Lizzie Turvey
|
Senaryo
|
Malcolm Mowbray
|
Yapım Ses Mikseri
|
Peter Glossop
|
Dublörler Koordinatörü
|
Greg Powell
|
Yardımcı Dublör
|
Lee Millham
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Kevin Draycott
, Joss Williams
|
Diyalog Editörü
|
Shirley Shaw
|
Boom Operatörü
|
Shaun Mills
|
Dış Sesler Editörü
|
Tony Message
|
Ses Editörü
|
Tim Hands
, Gerard McCann
, Hugo Middleton
|
Işık Şefi
|
Dominique Dehoua
|
Marangoz
|
Joe Alley
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tim Cavagin
, Gerry Humphreys
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Roy Birchley
, Sarah Ellis
, Graham Farrow
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Alan Bell
|
Hazır Boyacı
|
Jeff Sullivan
|
Ressam
|
Lee Shelley
|
Butafor
|
John Hogan
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Kate Grimble
|
Genel
|
Flore Rougier
, Lawrie Ayres
, Will Ayres
, Jack Carter
, Tom Early
, Tom Read
, Manex Efrem
, Jody Taylor
, Helen Caldwell
, Mark Lisbon
, Mark Southworth
, Danny Cohen
, Elly Harrowes
, Sid Hinson
, Julie Lemasson
, Stephen Sadler
, Ronnie Savory
, Kim Seber
, Heather Howell
, Kimberley Phillips
, Simon Astbury
, David Hamme
, Emma Pill
, Alex Oakley
, Claudia Schon Maier
, Isobel Thomas
, Julia Wilson Dickson
, Barrie Vince
|