Yönetmen
|
Miguel Arteta
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oyuncu Seçimi
|
Rich King
, Ashley Marks
, Rob Swanson
|
Yapım Sanatçısı
|
Doug J. Meerdink
|
Makyaj Sorumlusu
|
Deborah La Mia Denaver
, Liz Ferguson
, Meghan Heaney
, Kerry Herta
, Jamie Hess
, Mary L. Mastro
, Katy McClintock
, Alyssa Morgan
, Fernando Santaella Navarro
, Vanessa Price
, Stephanie Rives
, Anouck Sullivan
, Peter Tothpal
, Cristina Waltz
, Misa Aikawa
, Gina Marie Deangelis
|
Operasyon Yöneticisi
|
Demelza Cronin
, Luminita Docan
, Betsy Megel
, Mark Moran
, Heidi Vogel
|
İkinci Birim
|
Brittney Diez
, Shauna Duggins
, Micheal Edward King
, Brendan Lee
, Bruno Michels
, Jonas Spaccarotelli
, Anderson Vilien
|
Ses
|
Isabella Abiera
, Misty Conn
, Andrew DeCristofaro
, Will Files
, Michael Hertlein
, Sam C. Lewis
, Steve Neal
, Anthony Ortiz
, Mark Paterson
, David Stanke
, Paul Stula
, Darren Sunny Warkentin
, Nick Ronzio
, Leslie Bloome
, Ryan Collison
, Joanna Fang
, Nick Seaman
, Annie Taylor
|
Özel Efektler
|
Mark Hawker
, Joe Love
|
Görsel Efektler
|
Sébastien Chartier
, Amy Christensen
, Chris M. Cooper
, Robyn Ducharme
, Daniel Dupre
, Jason Evanko
, Saeed Faridzadeh
, Jean-François Ferland
, Jessica Francoeur-Ducharme
, Blake Goedde
, Erin Hewitt
, Bryan Hsu
, Young-Min KIm
, Alyssa Koncelik-Diemer
, Marie-Claude Lafontaine
, Loic Laurelut
, Amelie Marcoux
, Kyle Merola
, Pierre-David Myles
, Brandon Nelson
, Natpasin Nguanprasert
, Andris Pakalns
, Olivier Péloquin
, Casey Roberts
, Marc A. Rousseau
, Elias Saliba
, Raphael Valle
, Simon McKelleget
, John L. Anderson
, Leah Sargent
, Andy Robinson
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael Ambrose
, Dana Arnold
, Thomas Bango
, Brannon D. Brown
, Ambar Capoor
, Jason Blaise Cunningham
, Andrew Dumas
, Justin Garcia
, Corey Gineris
, Jerardo Gomez
, David Thomas Graves
, Dianne L. Haggarty
, Zack Haskell
, Michael Herron
, Mitch Holmes
, Anna Jay
, James Jermyn
, Jordan C. Kadovitz
, April Kelley
, Matt Kennedy
, Syd Klinge
, Jason Leeds
, Chris Leidholdt
, Jim Leidholdt
, George Lozano Jr.
, Paul Maletich
, Jimmy Matlosz
, Matthew Morrissey
, Erik Gunnar Mortensen
, Andrew Mueller
, David H. Neale
, Seth A. Peschansky
, Morten Petersen
, Ryan Rayner
, Donald Reynolds Jr.
, John Reynolds
, Benoit Richard
, Philip Roxas
, Francesco Sauta
, John Charles Schneider
, Aaron Schulte
, Wael Shukha
, Shannon Summers
, Bela Trutz
, Lauren Ussery
, Anthony Perkins
, Wayne Kosky
|
Mekan Yöneticisi
|
Anna L. Coats
|
Editoryal Hizmetler
|
Christine Carr
, Nicholas Hasson
, Victoria Lang
, Brandee Wyse
|
Müzik
|
Michael Andrews
, Wayne Bergeron
, Sarah Bromberg
, Tom Calderaro
, Ryan Castle
, David Connor
, Stephanie Diaz-Matos
, Greg Huckins
, David Reynolds
, Oren Yaacoby
, Mark Agostino
|
Senaryo Süpervizörü
|
Barry L. Caldwell
, Anna Rane
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Robert Aaron Brown
, Mark Dobkousky
, Trent Hara
, Geno Hart
, Robert J. Morton
, Bea S. Rembeczky
, Paul Sarni
, Brian Stackhouse
|
Diğer
|
Isabella Abiera
, Samara Bay
, Aaron Becker
, Marcy Brooks
, Christian Cage
, John Carrafa
, Meilee Condron
, Kit Conners
, Ron J. DeGuzman
, Terry Edinger
, Michael J. Fisher
, Greg Giebel
, Ryan Hochenberger
, Ashley Kravitz
, Fiona Landreth
, Faleshia Lo
, Troy James Miller
, Bailey Moore
, Dana Nelson
, Thomas O'Flaherty
, Sally Potters
, Claire Raskind
, Susie Schelling
, Sofia Snyder
, Michael Ullman
, Ryan Wagner
, Christian A. Medina
, Benjamin Valic
, Eugene Shawn
, Dana Cohen
|
Dublörler
|
Casey Adams
, Gee Alexander
, Kelli Barksdale
, Rico Burgos
, Shauna Duggins
, Jason Gray
, Ryan Gray
, Sierra Heuermann
, Linda Kessler
, Marissa Labog
, Makea Leonard
, Brian Machleit
, Anthony Martins
, Alex Meglei
, Mehdi Merali
, Rene Mousseux
, Miluette Nalin
, Natalie Padilla
, Eddie Perez
, Kara Petersen
, Juliana Potter
, Travis Quist
, Kelly Richardson
, Lars Slind
, Eric C. Sun
, Mallory Thompson
, Thomas Vu
, Sonja Wajih
, PeiPei Alena Yuan
, Zach Andrews
, Brooks Crouse
, Anna Ranoso
|
Teşekkürler
|
Justine Baddeley
, Greg Cromer
, Jen Nikolaisen
, June Diane Raphael
|
Yapım Koordinatörü
|
Sally Potters
|
Dublörler Koordinatörü
|
Shauna Duggins
|
Yardımcı Dublör
|
Mallory Thompson
|
Sinematografi
|
Terry Stacey
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Doug J. Meerdink
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Michael Andrews
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Jennifer Pray
|
Yapımcı
|
Jennifer Garner
, Daniel Rappaport
, Lawrence Grey
, Ben Everard
, Nicole King
|
Set Dekorasyon
|
Rosemary Brandenburg
|
Görüntü Yönetmeni
|
Terry Stacey
|
Editör
|
Jay Deuby
|
Kostüm Tasarımı
|
Susie DeSanto
|
Senaryo
|
Justin Malen
|
Kitap
|
Tom Lichtenheld
, Amy Krouse Rosenthal
|
Sanat Yönetimi
|
Jason Perrine
, Robert A. Blackburn
, Max Bostic
, Mark W. Brown
, Doriane Desfaugeres
, Heather Elwell
, M. Marcos Gonzalez
, Grace Gulick
, Lisa M. Kittredge-Rodriguez
, Thang Le
, Josh mckevitt
, Melissa McSorley
, Mike Piccirillo
, Jennifer Pray
, Bert Rodriguez
, Nicholas Rymond
, Steve Salazar
, Billy Sender
, Alex Sessing
, Christine Staggs
, Gary Damian Thomas
, Timothy S. Wiles
, Chris Woodworth
, Fante Zamora
, Austin Gorg
, Martin Milligan
|
VFX Sanatçısı
|
Alyssa Koncelik-Diemer
, Sébastien Chartier
, Jason Evanko
|
Kostüm Sorumlusu
|
Mitchell Ray Kenney
, Amy Arnold
, Maria Bradley
, Corey Bronson
, Imogene Chayes
, Carmen Rodrigues Davis
, Yen Do
, Amanda Gore
, Natasha Romanow
, Behnaz Shokouhi
, Alyssa Tull
, Cesha Ventre
|
Makyaj Sanatçısı
|
Deborah La Mia Denaver
, Jamie Hess
|
Yönetici yapımcı
|
Miguel Arteta
, Mark Moran
, Justin Malen
, Adam Simpson-Marshall
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Mike Piccirillo
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Darren Sunny Warkentin
, Andrew DeCristofaro
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Will Files
, Mark Paterson
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jean-François Ferland
, Brandon Nelson
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Cristina Waltz
|
Set Kostümcüsü
|
Natasha Romanow
, Cesha Ventre
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Marie-Claude Lafontaine
, Erin Hewitt
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Fante Zamora
, Max Bostic
|
Üretim Hizmetleri
|
Miguel Arteta
, Ben Everard
, Jennifer Garner
, Lawrence Grey
, Nicole King
, Justin Malen
, Mark Moran
, Daniel Rappaport
, Adam Simpson-Marshall
|
Genel
|
Shauna Duggins
, Jay Deuby
|