Yönetmen
|
Bill Pohlad
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Robert D. Yeoman
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rolf John Keppler
|
İnşaat Koordinatörü
|
Dave DeGaetano
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Anthony Simonaitis
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Annalisa Adams
|
Steadicam Operatörü
|
Chris Haarhoff
, Henry Tirl
|
Set Şefi
|
Cheryl Gould Strang
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Candice Muriedas
|
Ses Donanım
|
Rene Defrancesch
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Martin Samuel
, Cyndra Dunn
|
Butafor
|
Will Blount
, Jim Stubblefield
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Alessandro Bertolazzi
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Bradley Rubin
, Julien Pougnier
|
Koreograf
|
Kenny Wormald
|
Boom Operatörü
|
Robert Jackson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Ann Ruark
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Zoe Hay
|
Işık Şefi
|
John Vecchio
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jeffrey J. Dashnaw
|
Deniz Koordinatörü
|
Rick Hicks
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Blake Nabavi
|
Işık Asistanı
|
Craig Molsberry
|
Kamera Yükleyici
|
Diana Ulzheimer
|
Kuaför
|
Lauren Upshaw
, Karen Zanki
|
Elektrikçi
|
Jerry D. Knight
, Alan Frazier
, Michael Kennedy
|
Yapım Sorumlusu
|
Alex G. Scott
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Joseph Dianda
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Kevin J. Lang
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Gregory Byrne
, Paul Ford
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Robert E. Kay
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Thomas Patrick Smith
|
1. Kamera Asistanı
|
Nick Infield
|
Set
|
Dustin VonLossberg
, Bruce Carothers
, William J. McDevitt
|
Ressam
|
Cliff Berns
|
Yeşil Sorumlusu
|
Richard J. Bell
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Gerry Robert Byrne
|
Dış Sesler Editörü
|
Steven Visscher
|
Ses Tasarımcısı
|
Eugene Gearty
|
Sanat Yönetimi
|
Andrew Max Cahn
, Luke Freeborn
, Isidoro Avila
, Peter Beck
, Richard J. Bell
, Cliff Berns
, Gregory Byrne
, Dave DeGaetano
, Amina Allean Dieye
, Paul Ford
, Donald S. Foster
, Robert Fure
, Penelope Franco Gilmore
, Richard W. Jones
, Ellen Lampl
, Michael V. Maurice
, Michelle Millay
, Candice Muriedas
, Julien Pougnier
, Erin E. Riegel
, Steven Rigamat
, Eric Rood
, Bradley Rubin
, Brenden Salmon
, Cheryl Gould Strang
, Jim Stubblefield
, Daniel Wrobel
, Linda Michelle Zogleman
, Aaron Rodriguez
|
Yönetici yapımcı
|
Ann Ruark
, Oren Moverman
, Jim Lefkowitz
|
Yapımcı
|
Bill Pohlad
, Claire Rudnick Polstein
, John Wells
|
Müzik Editörü
|
Nicholas Renbeck
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
|
Yapım Koordinatörü
|
Erin Sahlstrom
|
Senaryo Süpervizörü
|
Scott Peterson
, Bryan Sundstrom
|
Set Dekorasyon
|
Maggie Martin
|
Ses Mikseri
|
Edward Tise
|
Kostüm Tasarımı
|
Danny Glicker
|
Oyuncu Seçimi
|
Kerry Barden
, Paul Schnee
, Sande Alessi
, Kristan Berona
, Rich Delia
, Allison Estrin
, Dann Fink
, Joey Montenarello
, Adam Richards
, Roya Semnanian
, Mike Passine
|
Editör
|
Dino Jonsäter
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Keith P. Cunningham
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Atticus Ross
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Nicholas Renbeck
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Eugene Gearty
, Chris Jenkins
|
Kostüm Sorumlusu
|
Charlene Amateau
, Annalisa Adams
, Craig Anthony Cook
, Jessica Dalager
, Yen Do
, Caroline Patterson
, Danny Vick
|
Üretim Hizmetleri
|
Andrew Golov
, Jim Lefkowitz
, Oren Moverman
, Bill Pohlad
, Claire Rudnick Polstein
, Ann Ruark
, John Wells
|
Senaryo
|
Oren Moverman
|
Kamera Teknisyeni
|
Kevin Barrera
, Richard Boyle
, Sebastian Bueno
, Bruce Carothers
, Joseph Dianda
, François Duhamel
, Chris Haarhoff
, Casey Hotchkiss
, Nick Infield
, Michael Kennedy
, William J. McDevitt
, David Melhorn
, Matthew Thomas Moles
, Craig Molsberry
, Ian Myron
, Ben Noftzger
, Doug Price
, Jose Santiago
, Robert Settlemire
, Patrick Sheetz
, Jim Thibo
, Henry Tirl
, Diana Ulzheimer
, John Vecchio
, Dustin VonLossberg
, Sam Wayman
, Noah Thomson
|
Teşekkürler
|
Lawrence Inglee
, Mike Mosallam
, Jean Sievers
, Patrick Wachsberger
, Brian Wilson
|
Dublörler
|
Steve M. Davison
, Tracy Keehn-Dashnaw
, Heidi Moneymaker
, Tim Rigby
|
Diğer
|
Rashied Aljuwani
, Natalia Anderson
, Nadeem Ashayer
, Sahar Bibiyan
, Teddy Blanks
, Malika R. Cohen
, Dennis Davidson
, Claire Doré
, Peter D. Graves
, Ashley Greyson
, Tessie Groff
, Elizabeth Himelstein
, Rudy Jansen
, Kristian Kobe
, David Marnell
, Brian Nailing
, Michael Neipris
, Jeff Overfield
, Carlo Pratto
, Matt Quezada
, Erin Sahlstrom
, Rafael Sanz
, K.C. Schrimpl
, Dee Schuka
, Kim Thio
, Stan Umamoto
, Doug Willen
, Kenny Wormald
, Alex L. Worman
, Cynthia Young
, Timothy Scott Ralston
, Jeffrey Omura
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Robert K. Johnson
, Frank Porras
, Kenny Searle
, Jason Sanders
|
Mekan Yöneticisi
|
Jim Small
, Jack R. Tate
, Boyd Wilson
, Dawson Warner
|
Editoryal Hizmetler
|
Ryan Bennett
, John Diesso
, Giovanni DiGiorgio
, Jason Esquivel
, Ben Estrada
, Vanessa Galvez
, Ulysses Guidotti
, Thomas Kuo
, Ken Lebre
, Philippe Majdalani
, Christopher McDonald
, Nick Monton
, Christine Park
, Tom Poole
, Lucie Barbier
, Pete Conlin
, Ewelina Nietupska
, Dave Pultz
|
Görsel Efektler
|
Thompson Conradi
, Luke DiTommaso
, Charlotta Forssman
, Mark Scott Friedman
, Chris Healer
, Henry Langstraat
, Austin Meyers
, Victoria Penzes
, Matthew T. Perry
, Kenneth Polonski
, Joshua Sacavage
, Rick Shick
, Aniela Sidorska
, Chad Sikora
, Andrew J. Bly
|
Müzik
|
Atticus Ross
, Christine Bergren
, Nick Chuba
, Paul Katz
, Mark Linett
, Michael Patterson
, Gary Raymond
, Chris Reccardi
, Nicholas Renbeck
, Leopold Ross
, Peter Rotter
, Claudia Sarne
|
Özel Efektler
|
Anthony Simonaitis
|
Ses
|
Mark Agostino
, Josh Berger
, Olivier Chane
, Patrick Christensen
, Marko Costanzo
, Ian Cymore
, Rene Defrancesch
, Robert Dehn
, Eugene Gearty
, Lionel Guenoun
, Sean Heissinger
, Ruth Hernandez
, Robert Jackson
, Chris Jenkins
, Samuel Miille
, Eric Potter
, Nicholas Renbeck
, Steve F.B. Smith
, Paul Stula
, Edward Tise
, Steven Visscher
, Mark Wilkening
, George A. Lara
|
İkinci Birim
|
Robert E. Kay
, David K. Riebel
, Thomas Patrick Smith
, Cecilia Sweatman
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gerry Robert Byrne
, Ann Ruark
, Alex G. Scott
, Michael J. Zampino
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alessandro Bertolazzi
, Becky Cotton
, Cyndra Dunn
, Linda D. Flowers
, Tony Gardner
, Zoe Hay
, Rolf John Keppler
, Frances Mathias
, Richard Redlefsen
, Martin Samuel
, Karen Zanki
, Ursula Hawks
|
Yapım Sanatçısı
|
Keith P. Cunningham
|
Sinematografi
|
Robert D. Yeoman
|
Genel
|
Jim Small
, Sam Patton
, Marko Costanzo
, Dino Jonsäter
, Jeffrey J. Dashnaw
, Noah Thomson
, Casey Hotchkiss
, Ellen Lampl
, Amina Allean Dieye
, Richard Boyle
, Doug Price
, Danny Vick
, Matthew Thomas Moles
, Caroline Patterson
, Oliver Ponce
|