Yönetmen
|
Steven Brill
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ADR Sorumlusu
|
Susan Dudeck
|
Ulaşım Eş Şefi
|
John Feinblatt
|
Dublörler Koordinatörü
|
Gregg Smrz
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jon Baronn Farmer
|
Kameraman
|
Peter Mercurio
|
Eş Yapımcı
|
Alex Siskin
|
Yapım Ses Mikseri
|
Felipe Borrero
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Greg Orloff
, Gary C. Bourgeois
|
Boom Operatörü
|
Anthony Ortiz
|
Butafor
|
Eric J. Bates
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Dru Homer
|
Ulaşım Şefi
|
John Orlebeck
|
Set Tasarımı
|
Al Hobbs
, Kevin Cross
|
Baş Kuaför
|
Nancy Tong
|
Renk Zamanlayıcı
|
Chris Regan
|
Hikaye
|
Clarence Budington Kelland
|
Diyalog Editörü
|
Bruce Nyznik
, Jeena M. Phelps
|
Set Şefi
|
Ben Woolverton
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Elizabeth Boykewich
|
Jenerik Mikser
|
Gabe Veltri
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Thomas Real
|
Dolly Sorumlusu
|
Alan Shultz
|
Şoför
|
Margo Hunt McKay
|
Yardımcı Editör
|
Terry Hubbard
|
İnşaat Koordinatörü
|
Kevin Conlin
|
Yapım Muhasebecisi
|
Nadine F. Wilson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Marlene Arvan
, Carla Bowen
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Stuart A. Spohn
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Gary Marcus
|
Hayvan Eğitmeni
|
Steve Berens
|
Yardımcı Butafor
|
Scott Nifong
|
Negatif Kesici
|
Mo Henry
|
Orkestra Şefi
|
Carl Rydlund
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Shane D. Kelly
|
Birim Reklamcısı
|
Wendi Laski
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jack Chouchanian
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Drake Jenevein
|
Yapım Sorumlusu
|
David J. Grant
|
Yapım Koordinatörü
|
Lark Bernini
|
Video Assist Operatörü
|
David Presley
|
Yapımcı
|
Sid Ganis
, Jack Giarraputo
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ann Pala
|
Üretim Hizmetleri
|
Joseph M. Caracciolo
, Allen Covert
, Sid Ganis
, Jack Giarraputo
, Adam Sandler
, Alex Siskin
, Raymond Bulinski
|
Ses
|
Felipe Borrero
, Gary C. Bourgeois
, Susan Dudeck
, Paula Fairfield
, Vincent Guisetti
, Drake Jenevein
, Orada Jusatayanond
, Pamela Kahn
, Toussaint Kotright
, Carla Murray
, Bruce Nyznik
, Greg Orloff
, Anthony Ortiz
, Jeena M. Phelps
, Kyle Rochlin
, Clayton Weber
, Howard London
, Elmo Weber
|
İkinci Birim
|
Marlene Arvan
, Carla Bowen
, Maya Choldin
, Jon Mallard
, Gary Marcus
, Murphy Occhino
, Eric Fox Hays
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph M. Caracciolo
, David J. Grant
, Cheryl Quarantiello
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rob Bottin
, Victor DeNicola
, Corrina Duran
, Katherine James
, Ann Pala
, Thomas Real
, Tegan Taylor
, Nancy Tong
, Carla White
, Francie Fillatti
, Heidi Kulow
, Michael Marino
, Christopher Allen Nelson
|
Yapım Sanatçısı
|
Perry Andelin Blake
|
Sinematografi
|
Peter Lyons Collister
|
Müzik
|
Teddy Castellucci
, Pete Anthony
, Bryan Bonwell
, Wende Crowley
, Michael Dilbeck
, J.J. George
, Stuart Grusin
, Carl Rydlund
, Gabe Veltri
, Pat Weber
, Tom Boyd
, Mark Eshelman
, Brian Kilgore
, Jon Kull
, Jason Lloyd
, James Thatcher
, Darrin McCann
, Louise Di Tullio
|
Makyaj Efektleri
|
Rob Bottin
|
Görsel Efektler
|
Victor DiMichina
, James David Hattin
, Bonnie Kanner
, Derek Ledbetter
, Ray McIntyre Jr.
, Mindy Minkow
, Brad Moylan
, Patrick Murphy
, Reid Paul
, Payam Shohadai
, Devin Uzan
|
Senaryo
|
Tim Herlihy
|
Kostüm Tasarımı
|
Ellen Lutter
|
Set Dekorasyon
|
Lauri Gaffin
|
Sanat Yönetimi
|
Stephen McCabe
, Eric J. Bates
, Stephen H. Carter
, Kevin Conlin
, Kevin Cross
, Emily Gaunt
, Robert Griffon Jr.
, Al Hobbs
, Dru Homer
, John McDonnell
, Scott Nifong
, Ron Petagna
, Mike Reiber
, Beth A. Rubino
, Margot Therre
, Ben Woolverton
, Robert Antalocy
, Paul Cheponis
, Frank Didio
, Amina Allean Dieye
, Amy Feldman
, Sven Fodale
, David French
, Joey Genitempo
, Danielle Giovanniello
, Vincent Guarriello
, Amber Haley
, Guy Hietala
, Stephen Hoeger
, Lindsay Hudson
, Timothy Joliat
, Bruce C. Knight II
, Lori Marks
, Douglas McKay
, Michael Mikita Jr.
, Jonathan Mikita
, Mike Montgomery
, Rick Polikowski
, Gary Damian Thomas
, Alyson Wellins
, John Oates Jr.
, Mark Schouten
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Perry Andelin Blake
|
Oyuncu Seçimi
|
Roger Mussenden
, Elizabeth Boykewich
, Tony Hobbs
|
Editör
|
Jeff Gourson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Peter Lyons Collister
|
Özel Efektler
|
J.C. Brotherhood
, Robert Calvert
, Jeremy Hays
, Johann Kunz
, Michael Kay
, Matthew Lillis
, Jeff Miller
, Roy Savoy
, Chad Van Baalbergen
|
Kamera Teknisyeni
|
Alex Barraza
, Ralph Brandofino
, Jack Chouchanian
, Donald D. Davidson
, Darrin DeLoach
, Glen Engels
, Jon Baronn Farmer
, Richard Guinness Jr.
, Steele Hunter
, Shane D. Kelly
, Thomas Landi
, Peter Mercurio
, David Presley
, Leon Sanginiti
, John Scott
, Alan Shultz
, Stuart A. Spohn
, Kevin Ball
, David Chameides
, Alisa M. Colley
, Rusty Davis
, Shawn Ensign
, Paul Fanning
, Tom Houghton
, Daniel Kauahi
, Billy Kerwick
, Glen Magers
, Randy Nolen
, David Norris
, Peyton Skelton
, David J. Thompson
, Paul Wilkowsky
, Michael Caparelli
, Nicolas L. Charuet
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Teddy Castellucci
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Elmo Weber
|
1. Yardımcı Editör
|
Tom Costain
, Jason Gourson
|
Müzik Süpervizörü
|
Michael Dilbeck
|
Oyuncu Asistanı
|
Jonathan Loughran
, J.D. Donaruma
|
Ses efektleri Editörü
|
Derek Vanderhorst
, Paula Fairfield
, Carla Murray
, Orada Jusatayanond
|
Ortak Yapımcı
|
Allen Covert
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Joseph M. Caracciolo
, Cheryl Quarantiello
|
Yönetici yapımcı
|
Joseph M. Caracciolo
, Adam Sandler
|
Müzik Editörü
|
J.J. George
, Stuart Grusin
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Corrina Duran
|
Kostüm Sorumlusu
|
Harper Della-Piana
, Jeannie H. Kelly
, Dawn Y. Line
, Roseann Milano
, Andrew Slyder
, Stephanie Biear
, Ann Foley
, Bega Metzner
|
Makyaj Sanatçısı
|
Katherine James
|
Dublörler
|
Paul Eliopoulos
, Gregg Smrz
, Cheryl Bermeo
, Erik Betts
, John Branagan
, Jeff Brockton
, Mark Chadwick
, Bruce Comtois
, Brycen Counts
, Max Daniels
, Dane Farwell
, Terry Jackson
, Daniel T. O'Brien
, Charles Page
, Paul E. Short
, Brian Simpson
|
Diğer
|
Clarence Budington Kelland
, Robert Riskin
, Tim Herlihy
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, Steve Berens
, Lark Bernini
, J.D. Donaruma
, Deborah Evans
, Hans Graffunder
, Demetrius Griffin
, Peter Hollocker
, Laurie A. Hoover
, Kathleen Backel
, Steve Kornacki
, Wendi Laski
, Jonathan Loughran
, Sean Madaras
, Judit Maull
, KB Pugliese
, Tyler Romary
, Julie Shack
, J.J. Titone
, Adam Weisinger
, Nadine F. Wilson
, Ray Zimmerman
, Mary Pat Bentel
, Sally Brooks
, Al Cerullo
, Joni Cuquet
, Johnny Egan
, Karen-Eileen Gordon
, Betsy Hammer
, Alley Mercedes
, Scott Morgan
, Zack Schiller
, Donna Tegan
, Timothy P. Tundel
, James A. Wolf Jr.
, Paul Cabbad
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John Feinblatt
, John Orlebeck
, Chris Haynes
, John F. Teeple
|
Senaryo Süpervizörü
|
Nancy Karlin
|
Mekan Yöneticisi
|
Andrew Saxe
, Dave Ginsberg
, Currie Person
, Rick Poyner
, April Taylor
, Steven Weisberg
|
Editoryal Hizmetler
|
Marcy Arnold
, Tom Costain
, Jason Gourson
, Mo Henry
, Tony Hoffman
, Terry Hubbard
, Laura Weiss
|
Genel
|
Vincent Guisetti
, Jon Mallard
, Pamela Kahn
, Kyle Rochlin
, Donald D. Davidson
, Bryan Bonwell
, Wende Crowley
, Darrin DeLoach
, KB Pugliese
, Laurie A. Hoover
, Kathleen Backel
|