Yönetmen
|
Jay Chandrasekhar
|
Senarist
|
Jay Chandrasekhar
Steve Lemme
Kevin Heffernan
Erik Stolhanske
Paul Soter
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ben Nolte
French BeerBong Rooter (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Marie A. Kohl
|
İlave Müzik
|
Ainz Prasad
, Tim Mosher
|
Yapım Koordinatörü
|
Michyl-Shannon Quilty
, Rebecca Hilliard
|
Ses Mikseri
|
David Alvarez
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Sheri Kornhaber
|
Yapım Muhasebecisi
|
April A. Janow
|
Boom Operatörü
|
John D'Aquino
|
Butafor
|
Dwayne Grady
|
Yükleyici
|
Christina Fiers
|
Butafor
|
Randy Moffitt
|
Diyalog Editörü
|
Jeena M. Phelps
|
Terzi
|
Pilar Agoyo
|
İlave Kamera
|
Lee Vickery
|
Baş Kostümcü
|
Juliet Hyde-White
, Roberta Souder Langhofer
, Kent Alan Parker
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Thomas Clary
, Nikki Dennis
|
VFX Sanatçısı
|
John F. Gross
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Karen A. Harris
|
İnşaat Koordinatörü
|
Christopher Windisch
|
Ressam
|
James Duddy
|
Yapım Sorumlusu
|
Bob Dohrmann
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Robert Barocci
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Steven Litecky
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Amy Marsh
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Sara M. Pennington
|
Dolly Sorumlusu
|
Patrick R. Heffernan
|
Baş Kuaför
|
Katie Douthit
|
Ses Tasarımcısı
|
Yann Delpuech
|
1. Yardımcı Editör
|
Danya Joseph
|
Steadicam Operatörü
|
Dan Stilling
|
Kameraman
|
Dan Stilling
|
Işık Teknisyeni
|
Allen Eaves
|
Afiş Ressamı
|
Paul Harman
|
Yardımcı Yönetmen
|
Timothy C. Reischauer
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Kathy Lineberger
|
Ulaşım Şefi
|
Andy Boyd
|
1. Kamera Asistanı
|
Benjamin Lowell
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Greg Hewett
|
24 Kare Gösterim
|
Frank Eyers
|
Kablocu
|
Cole Gittinger
|
İnşaat Formeni
|
Arlen Johnson
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ian Scroggins
, Robbie Mueller
, Isaac Amondson
, Jeffrey G Baca
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Ryan C. Fill
|
Elektrikçi
|
George Greene
, Kirk LeBlanc
|
Kuaför
|
Debra Clair
|
VFX Sanatçısı
|
David Beedon
, Sean M. Scott
, Hong Kim
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Linda Vallejo
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Barbara Noren
|
Yardımcı Editör
|
David Berman
, Kathleen Latlip
|
Yeşil Sorumlusu
|
Ralph Diaz
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Deanna Stadler
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Susan Maas
|
Yer Seçici
|
William Clark Coit III
, Gavin Moughan
|
Müzik Editörü
|
Brian Richards
|
Oyuncu Seçimi
|
Mary Vernieu
, Venus Kanani
, Jo Edna Boldin
, J.C. Cantu
, Lindsay Graham
, Sandy Holt
, Lewis Liu
, Marie A. Kohl
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Gregory King
|
Makyaj Sorumlusu
|
Sara Bozik
, Debra Clair
, Katie Douthit
, Sheri Kornhaber
, Kathy Lineberger
, Linda Vallejo
, Jolynn Nieto
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Andy Boyd
, Bruce Comtois
, Harold L. Woods
, Dennis W. Milliken
|
Senaryo Süpervizörü
|
Rebecca Fulton
, Trisha Burton
, Lois King
|
Mekan Yöneticisi
|
Leonard Sanchez
, Wade Whitman
, William Clark Coit III
, J.D. Jacoby
, Don Gray
|
Editoryal Hizmetler
|
Ron Barr
, David Berman
, Ryan C. Fill
, Scott Gregory
, Danya Joseph
, Kathleen Latlip
, Allyse Manoff
|
Kostüm Sorumlusu
|
Maria Bentfield
, Bradford Booth
, Emily Egge
, Juliet Hyde-White
, Roberta Souder Langhofer
, Claire Sandrin
, Pilar Agoyo
, Anette Czagany
, Melissa E. Hollingsworth
, Pamela Lee Incardona
, Leigh Anne Montaño
|
Kamera Teknisyeni
|
Robert Barocci
, Jeff Bettis
, Harland Espeset
, Ryan Eustis
, Doug Foote
, Richard Foreman Jr.
, Patrick R. Heffernan
, Greg Hewett
, Jimi Johnson
, Alan Keffer
, Steven Litecky
, Charlie Newberry
, Philip C. Pfeiffer
, John Stearns
, Michael Warren
, Edward A. Duran
, Frank Eyers
, Christina Fiers
, George Greene
, Robert Johnston
, Colin Kelly
, Benjamin Lowell
, Ryne Niner
, Mark Steinig
, Daniel Stilling
, Lee Vickery
, Marcia Woske
|
Görsel Efektler
|
Ron Barr
, David Beedon
, Thomas Clary
, Andrea D'Amico
, Scott Gregory
, John F. Gross
, Hong Kim
, Jason Piccioni
, Fred Pienkos
, Corinne Pooler
, Jerry Pooler
, Marco Recuay
, Matt Scharf
, Jason Michael Zimmerman
, Chris B. Schnitzer
, Sean M. Scott
|
Özel Efektler
|
Daniel Holt
, Geoffrey C. Martin
, Sean McCormick
, Gary Petersen
|
Ses
|
John D'Aquino
, Barbara Delpuech
, Yann Delpuech
, Caoimhe Doyle
, Cole Gittinger
, Eric Gotthelf
, Shaughnessy Hare
, Gregory King
, E. Niles Klein
, Goro Koyama
, Tim LeBlanc
, Andy Malcolm
, Barbara Noren
, Jeena M. Phelps
, Gregory H. Watkins
, Don White
|
İkinci Birim
|
Sonia Bhalla
, Jason Blumenfeld
, Dennis Crow
, Jai James
, Philip C. Pfeiffer
, Artist W. Robinson
, Deanna Stadler
, Marcia Woske
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michael Beugg
, Bob Dohrmann
, Susan Maas
, Ravi D. Mehta
|
Yapım Sanatçısı
|
Clark Hunter
|
Diğer
|
Jay Chandrasekhar
, Kevin Heffernan
, Steve Lemme
, Paul Soter
, Erik Stolhanske
|
Sinematografi
|
Frank G. DeMarco
|
Müzik
|
Nathan Barr
, Brian Richards
, Carter Armstrong
, Mark Mothersbaugh
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael Beugg
, William Fay
, Bill Gerber
, Scott Mednick
, Richard Perello
, Artist W. Robinson
, Thomas Tull
, David Guilbeau
|
Kostüm Tasarımı
|
Tricia Gray
|
Set Dekorasyon
|
Gabriella Villarreal
, Erin Boyd
|
Sanat Yönetimi
|
David Baca
, David D. Baumann
, Ralph Diaz
, Ryan Falkner
, Marisa Frantz
, Eric Gallegos
, Dwayne Grady
, Arlen Johnson
, Ester Kim
, Ellen Lampl
, David Loitz
, Amy Marsh
, Zacheriah T. Rheam
, Phil Shirey
, Juan Souter
, Christopher Windisch
, James Duddy
, Erick Garibay
, Robbie Mueller
, Sara M. Pennington
, Ian Scroggins
, Gary Warshaw
, Randy Moffitt
|
Yönetici yapımcı
|
Thomas Tull
, William Fay
, Peter E. Lengyel
, Michael Beugg
, Scott Mednick
|
Yapımcı
|
Bill Gerber
, Richard Perello
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Clark Hunter
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Nathan Barr
|
Görüntü Yönetmeni
|
Frank G. DeMarco
|
Diğer
|
Aaron Behl
, Brett Brown
, Anna Burd
, Claire Chandou
, J.J. Dalton
, Ryan C. Fill
, David Guilbeau
, Karen A. Harris
, Rebecca Hilliard
, April A. Janow
, Judith Jennings
, Matthew Jennison
, Erin Lander
, Lewis Liu
, Brandy Marrs
, Marcus Montano
, Leigh Anne Montaño
, Dennis Muscari
, Barbara Noren
, Sara M. Pennington
, Faith Strongheart
, Marcus Taylor
, Erin Boyd
, Brooke Fair
, Marc C. Geschwind
, Travis Huff
, Sandy Lizaola-Hernandez
, Carlos A. Montoya
, Jason Neudecker
, Michyl-Shannon Quilty
, Stephanie Wescott
, Greg Silverman
, Philip Cottone
, Michelle Montgomery
|
Dublörler
|
Robert Alonzo
, Hank Amos
, Richard Burden
, Ken Clark
, Edward A. Duran
, Andy Dylan
, Natascha Hopkins
, Gene LeBell
, David Leitch
, Deborah L. Mazor
, Heidi Moneymaker
, Darrin Prescott
, Rex Reddick
, Justin Riemer
, Bridgett Riley
, Craig Frosty Silva
, Chad Stahelski
, Logan Brown
, Allan Graf
, Megan Robinson
, Russ Dillon
|
Editör
|
Lee Haxall
|
Yapım Yöneticisi
|
Ravi D. Mehta
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jerry Pooler
, Jason Piccioni
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Corinne Pooler
, Matt Scharf
|
Set Fotoğrafçısı
|
Richard Foreman Jr.
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Chris Joehnk
|
Ses efektleri Editörü
|
Barbara Delpuech
, Yann Delpuech
, Shaughnessy Hare
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Gary Warshaw
, Ester Kim
|
Set Kostümcüsü
|
Claire Sandrin
|
Yardımcı Butafor
|
David D. Baumann
, Erick Garibay
, David McQuade
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gregory H. Watkins
, Tim LeBlanc
, Gregory King
|
Set
|
Edward A. Duran
, Mark Steinig
, Jeff Bettis
, Robert Johnston
, Marcia Woske
, Wes Whittaker
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sara Bozik
, Vanessa Jaramillo
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Sandy Holt
|
Teşekkürler
|
Tom McNulty
|
Kast Asistanı
|
Lindsay Graham
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
J.C. Cantu
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Geoffrey C. Martin
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Artist W. Robinson
, Jason Blumenfeld
|
Ortak Yapımcı
|
Artist W. Robinson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Michael Beugg
|
Set Şefi
|
Phil Shirey
, David Loitz
, Juan Souter
, Jason Fitzgerald
|
Set Tasarımı
|
Marisa Frantz
|
Dövüş Koreografı
|
David Leitch
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chad Stahelski
, Darrin Prescott
|
Yetkili Görsel Efekt Yapımcısı
|
Andrea D'Amico
|
Genel
|
Goro Koyama
, Andy Malcolm
, Don White
, Natascha Hopkins
, John Stearns
, Anette Czagany
, Deborah L. Mazor
, Marco Recuay
, Jimi Johnson
, Emily Egge
, Ron Barr
, Maria Bentfield
, Robert Barocci
, Philip C. Pfeiffer
, Caoimhe Doyle
, Ellen Lampl
, Alan Keffer
, Colin Kelly
, Daniel Holt
, Fred Pienkos
, Sonia Bhalla
, Jason Michael Zimmerman
, Chris B. Schnitzer
, Jolynn Nieto
, Charlie Newberry
, Deanna Stadler
, Dennis Crow
, Scott Gregory
, Allyse Manoff
, Eric Gotthelf
, Leigh Anne Montaño
, Leonard Sanchez
, Ryan Eustis
, Claire Chandou
, Harland Espeset
, Anna Burd
, Ryne Niner
, Stephanie Wescott
, Ryan Falkner
, Lewis Liu
, J.D. Jacoby
, Melissa E. Hollingsworth
, Wade Whitman
, Bradford Booth
, Doug Foote
, Brian Seagrave
, Marcia Woske
, Michael Warren
, Eric Gallegos
, Jai James
, Timothy C. Reischauer
, Anthony Davis
, Joseph Payton
, Evan Martinez
, Mike Sudrow
, Brannon Wright
, Nicole Hansen
, Jeff Strom
, Danny Albano
, James Allan May
, Alfredo Ramirez
, Eleanor Bravo
, Trixie Geisler
, Lucas Ruggles
, Lee Haxall
|