Yönetmen
|
Kevin Bray
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Ashok Amritraj
, Jim Burke
, Lucas Foster
, David Hoberman
, Paul Schiff
|
Mekan Yöneticisi
|
Don Besse
, Dan Carr
, Scott Catolico
, Jedrzej Kowalski
, Abraham Fraser
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Heike Brandstatter
, Coreen Mayrs
|
Teşekkürler
|
Buford Pusser
, Christopher Violette
|
Dublörler
|
Mark Aisbett
, Carolyn Anderson
, Scott J. Ateah
, Shawn Beaton
, Jason Calder
, Douglas Chapman
, Gilbert B. Combs
, Mike Crestejo
, Vince Crestejo
, Mike Dopud
, Glenn Ennis
, Ryan Ennis
, Mark Fielding
, Jeff Habberstad
, Brad Kelly
, Ken Kirzinger
, Steven McMichael
, Rick Moore
, David M. Morizot
, Gerald Paetz
, Rick Pearce
, Tanoai Reed
, John Sampson
, Chris Sayour
, Darryl Scheelar
, Ryan Schroeder
, Sharon Simms
, David Soo
, Shawn Stewart
, Owen Walstrom
, John Wardlow
, Claire Webb
, Gerald Wong
, Krista Bell
, Jake Brake
, Benjamin Easterday
, Jake Lombard
, Larry M. Shorts
, Yvette Jackson
, Sean Cannon
, Neil Jones
, Robin Webb
, William Lawrence
|
Diğer
|
Mort Briskin
, David Klass
, Channing Gibson
, David Levien
, Brian Koppelman
|
Diğer
|
Bill Bannerman
, Steev Beeson
, Graham Blacklock
, Howard Blank
, Ron Blecker
, Amanda Bronswyk
, Christina Bulbrook
, John Cirigliano
, Mike Doiron
, Byron Drinkle
, Tai Duncan
, Benjamin Easterday
, Justin Elsworth
, James Fantin
, Richard Faraci
, Peggy Flood
, Rob Fournier
, Hiram Garcia
, Madison Graie
, Gordon Juli
, David Linck
, Darren Ling
, Mary Jo Macvey
, Brenda McClellan
, Geoff Palmer
, Roger Williams
, Jon Jashni
, Levi Woods
, Kim Meade
, Christine Stringer
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Matt Bunten
, Donald Chase
, Rod Patten
, Rick Rasmussen
, Paul Talbot
, Larry Tardif
|
Editoryal Hizmetler
|
Henry Ball
, Lionel Barton
, Laura Behary
, Gary Burritt
, Valance Eisleben
, Frank Figueroa
, Nancy Fuller
, Tracey Grimes
, Matthew W. Johnson
, Jesse Kobayashi
, Bryan McMahan
, Paul Millspaugh
, Harry Muller
, Betsy Solorzano
, Stacy Underhill
, Cassandra Wiltshire
, Sharon Wong
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Charles Crossin
, Warren Hanna
|
Kostüm Sorumlusu
|
Carolyn Cameron
, Tara R. Hinecker
, Aieisha Li
, J.B. Owen
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael Bruce Adams
, Artino Ahmadi
, Bob Akester
, Justin Bergler
, Terry Calhoun
, Julian Chojnacki
, David J. Dawson
, Jason Dryden
, Darryl Foulds
, Greg Fox
, David Franco
, Ian Guns
, Kevin Hall
, Dan Henshaw
, Kenneth Hewlett
, Trevor Holbrook
, Frederick Iannone
, Stephen Jackson
, Dennis Jones
, Neil Lachance
, Andrew Learmonth
, Micah Llewellyn-Dance
, Morgan McLachlan
, Ralph Mendoza
, Paul Mitchnick
, Craig Munroe
, Brad Oleksy
, Rob Parisien
, Dave Roman
, Steve Sherlock
, Patrick Stepien
, Joe Waistell
, Ed 'Animal' Schulz
|
Görsel Efektler
|
Michael Adkisson
, Bill Coffin
, Joshua D. Comen
, Clay Dale
, Patrick Flanagan
, Jim Gorman
, Max Harris
, Bonnie Kanner
, Peter Koczera
, J. Kathryn Landholt
, George Macri
, David Fred Masselink
, Ray McIntyre Jr.
, Andrew Midgley
, Brad Moylan
, Kevin Struckman
, Jeff Varga
, Juan Carlos Vargas
, Orlando Delbert
|
Özel Efektler
|
Dave Dunaway
, Dean Lockwood
, Adam Tayler
|
Ses
|
Andrew Bock
, Christopher Flick
, Linda Folk
, Gary Gegan
, Eric Gotthelf
, Matthew Iadarola
, Richard King
, Mary Jo Lang
, Michael Magill
, Darryl Marko
, Michael W. Mitchell
, Alyson Dee Moore
, Michael A. Morongell
, Chris Navarro
, Michele Perrone
, Eric Potter
, Stuart Provine
, John Roesch
, Hamilton Sterling
, Carolyn Tapp
, Eric Thompson
, James Wright
, Linda Yeaney
|
İkinci Birim
|
Ashley Bell
, Charles Crossin
, Jeff Habberstad
, Warren Hanna
, Mick MacKay
, David McLeod
, Ian Samoil
|
Operasyon Yöneticisi
|
Bill Bannerman
, Suzanne Lore
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jeff Habberstad
, Mike Crestejo
, David Soo
, David M. Morizot
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Graeme Revell
|
Yapım Ses Mikseri
|
Lars Ekstrom
|
Kostüm Tasarımı
|
Gersha Phillips
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Jodi Reavley
|
Boom Operatörü
|
Mike Gardner
|
Ses Kayıtçısı
|
Matt Dubin
|
Kamera Yükleyici
|
Jenny Madsen
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Megan Basaraba
, Sean Watson
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Adam Parboosingh
|
Yardımcı
|
Benjamin Easterday
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
David McLeod
|
Miks Mühendisi
|
Michael A. Morongell
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bob Akester
|
Müzik Süpervizörü
|
G. Marq Roswell
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Andrew Bock
|
Kuaför
|
Rachel Solow
|
Müzik Editörü
|
Ashley Revell
, Brent Brooks
|
Makyaj Sorumlusu
|
Emanuela Daus
, Jeff Dawn
, Tannis Hegan
, Pearl Louie
, Julie McHaffie
, Beverly Moncrief
, Tamar Ouziel
, Rachel Solow
, Maureen Terezakis
, Howard Lau
, Keith Lau
, Shauna Magrath
, Bill Terezakis
, Vince Yoshida
, Brad Proctor
|
Yapım Sanatçısı
|
Brent Thomas
|
Senaryo
|
David Klass
, Channing Gibson
, David Levien
, Brian Koppelman
|
Ortak Yapımcı
|
Marcienne Friesland
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jon-Michael Preece
|
Yapım Koordinatörü
|
Christina Bulbrook
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Courtney Gross
|
Kast Asistanı
|
Kendra Shay Clark
, Sara LaCava
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Bill Bannerman
, Suzanne Lore
, Vladimir Stefoff
|
Yönetici yapımcı
|
Vince McMahon
, Keith Samples
|
Eş Yapımcı
|
Bill Bannerman
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
David Franco
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jeff Dawn
|
Set Dekorasyon
|
Louise Roper
|
Oyuncu Seçimi
|
Sarah Halley Finn
, Randi Hiller
, Heike Brandstatter
, Kendra Shay Clark
, James Forsyth
, Courtney Gross
, Barbara Harris
, Sara LaCava
, Errin Lally
, Coreen Mayrs
, Abdul-Majeed Moulvi
, James McKenzie Moore
|
Sanat Yönetimi
|
Roxanne Methot
, Victoria Balharry
, Cameron Boon
, James Robert 'J.R.' Davis
, Dean Goodine
, Amrit Laura Gunhouse
, Erich Hepnar
, Reggie Hubble
, Nicola Irwin
, Roger Jacoe
, Jason B. Landels
, Len Morganti
, Valentine Pavuls
, Robert Pratt
, James Reddy
, Michel Rheault
, Regan Steele
, Chris Thompson
, Trinita Waller
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Brent Thomas
|
Görüntü Yönetmeni
|
Glen MacPherson
|
Editör
|
George Bowers
, Robert Ivison
|
Set Tasarımı
|
Nicola Irwin
, Amrit
|
Steadicam Operatörü
|
Julian Chojnacki
|
Müzik
|
Graeme Revell
, Tree Adams
, Brent Brooks
, Mark Curry
, Debbi Datz-Pyle
, Boris Elkis
, M.B. Gordy
, Brian Kilgore
, Ashley Revell
, G. Marq Roswell
|
Diyalog Editörü
|
Michael Magill
|
Üretim Hizmetleri
|
Ashok Amritraj
, Bill Bannerman
, Jim Burke
, Lucas Foster
, Marcienne Friesland
, David Hoberman
, Vince McMahon
, Keith Samples
, Paul Schiff
|
1. Yardımcı Editör
|
Paul Millspaugh
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ray McIntyre Jr.
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Joshua D. Comen
, George Macri
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Dean Lockwood
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Richard King
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Linda Yeaney
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gary Gegan
, Matthew Iadarola
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Carolyn Cameron
|
Ses efektleri Editörü
|
Hamilton Sterling
, Michael W. Mitchell
|
Ses Tasarımcısı
|
Richard King
|
ADR Sorumlusu
|
Linda Folk
|
ADR Editörü
|
Michele Perrone
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Pearl Louie
|
Baş Kuaför
|
Julie McHaffie
|
Sinematografi
|
Glen MacPherson
|
Genel
|
George Bowers
, Robert Ivison
, Jeff Habberstad
, Gersha Phillips
, Justin Bergler
, Tanoai Reed
, Mort Briskin
, Julian Chojnacki
, John Roesch
, Paul Mitchnick
, Alyson Dee Moore
, Carolyn Tapp
, Mary Jo Lang
, Chris Navarro
, Christopher Flick
, Errin Lally
, Patrick Stepien
, Len Morganti
, Trevor Holbrook
, Kevin Hall
, Tara R. Hinecker
, Daryl Berg
, Dave Roman
, Mick MacKay
, Scott Morgan
, Michael Adkisson
, Greg Fox
, Eric Gotthelf
, Eric Thompson
, Morgan McLachlan
, James Forsyth
, Robert Pratt
, Ashley Bell
, John Katovsich
, Garth Longmore
, Adam Swart
, Tim Scanlin
, Tanya Nordhoff
, Lindsay Burke
, Daniel Henshaw
, Dwight Durham
, Fred Masselink
|