Yönetmen
|
Woody Allen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Alisa Lepselter
|
Işık Asistanı
|
Chris Hammond
|
Projeksiyon
|
Carl Turnquest
|
Yapım Muhasebecisi
|
Pietro Lorino, Jr.
|
Teçhizat Sorumlusu
|
James Pollard
|
Yer Seçici
|
Robert Cavalluzzo
, Currie Person
, Steven Weisberg
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Diane Sunderlin
|
Set Şefi
|
Daniel K. Grosso
|
Kablocu
|
Jerry Yuen
|
Kamera Yükleyici
|
David Flanigan
|
1. Yardımcı Editör
|
Sara Corrigan
|
Ulaşım Şefi
|
Peter Tavis
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Glenn Lloyd
|
Işık Şefi
|
Michael Proscia Jr.
|
Makyaj Sanatçısı
|
Eva Polywka
, Rosemary Zurlo
|
1. Kamera Asistanı
|
David E. Baron
|
Üretim Hizmetleri
|
Dedra Mack
, Letty Aronson
, Charles H. Joffe
, Helen Robin
, Jack Rollins
, Datty Ruth
, Stephen Tenenbaum
|
Ulaşım Eş Şefi
|
John Mulligan
|
Butafor
|
Peter Gelfman
|
Kostüm Sorumlusu
|
Michael Adkins
, Susan Carrano
, James Hammer
, John Mitchell
, Melissa Stanton
, Thomas Stokes
, Stephanie Biear
, Lisa R. Frucht
|
Teşekkürler
|
Greg Johnson
|
Diğer
|
Woody Allen
|
Diğer
|
John Alagna
, Sarah Allentuch
, Abby Bailey
, Philip Douglas
, Leo Driver
, Steve Guilbaud
, Jason Ivey
, Cary Lin
, Pietro Lorino, Jr.
, Dedra Mack
, Kate Rorick
, Diane Sunderlin
, Irwin J. Tenenbaum
, Jeremy Kipp Walker
, Michael J. Harker
, Jeff Lomaglio
, Nancyana Racker
, Les McDonough
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John Mulligan
, Peter Tavis
|
Müzik
|
Jill Meyers
|
Editoryal Hizmetler
|
Sara Corrigan
, Jennifer Lilly
, Lila Place
, Dale E. Grahn
|
Kamera Teknisyeni
|
David E. Baron
, John Clifford
, Ray Collins
, David Flanigan
, Michael Green
, Chris Hammond
, Michael Proscia Jr.
, Rory Walsh
, Michael Gallart
, Billy Kerwick
, Balint Pinczehelyi
|
Sinematografi
|
Zhao Fei
|
Görsel Efektler
|
Addison Pettit
|
Özel Efektler
|
John Ottesen
, Ron Ottesen
|
Ses
|
Gary Alper
, Michael Barry
, Ryan Collison
, Mick Gormaley
, Frank Graziadei
, Robert Hein
, Bradford L. Hohle
, Sylvia Menno
, Todd Milner
, Glenfield Payne
, Brian Vancho
, David Wahnon
, Jerry Yuen
, Phillip Fuller
|
İkinci Birim
|
Joan G. Bostwick
, Sam Hoffman
|
Operasyon Yöneticisi
|
Helen Robin
, Janice Williams
|
Makyaj Sorumlusu
|
Milton Buras
, Eva Polywka
, Werner Sherer
, Rosemary Zurlo
, Sanja Milic
, Mary Anne Spano
|
Yapım Sanatçısı
|
Santo Loquasto
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John Ottesen
, Ron Ottesen
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Susan Carrano
, James Hammer
|
Yapımcı
|
Letty Aronson
|
Mekan Yöneticisi
|
Tom Yeager
, Robert Cavalluzzo
, Christie Mullen
, Currie Person
, Steven Weisberg
, John Verni
, Joseph White
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
W. Steven Graham
, Hinju Kim
, Jeffrey D. McDonald
, Mark Bachman
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Patricia Kerrigan DiCerto
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Charles H. Joffe
, Jack Rollins
, Datty Ruth
|
Eş Yapımcı
|
Helen Robin
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Helen Robin
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kay Chapin
|
Set Dekorasyon
|
Jessica Lanier
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Sam Hoffman
|
Sanat Yönetimi
|
Tom Warren
, Mark Bachman
, Paul Brush Jr.
, Eric Cheripka
, Frank Didio
, Peter Gelfman
, W. Steven Graham
, Regina Graves
, Daniel K. Grosso
, Vincent Guarriello
, Hinju Kim
, Glenn Lloyd
, Sarah Maine
, Robin McAllister
, Jeffrey D. McDonald
, Ron Petagna
, Chinyere Ryan
, Cliff Schorr
, James Sorice
, Margot Therre
, Robert Antalocy
|
Görüntü Yönetmeni
|
Zhao Fei
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Santo Loquasto
|
Kostüm Tasarımı
|
Suzanne McCabe
|
Oyuncu Seçimi
|
Laura Rosenthal
, Juliet Taylor
, Patricia Kerrigan DiCerto
, Karen E. Etcoff
, Bill Tripician
|
Yönetici yapımcı
|
Stephen Tenenbaum
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert Hein
|
Dış Sesler Editörü
|
Todd Milner
|
Senaryo
|
Woody Allen
|
Set Fotoğrafçısı
|
John Clifford
|
Diyalog Editörü
|
Sylvia Menno
|
Boom Operatörü
|
Frank Graziadei
|
Kuaför
|
Werner Sherer
, Milton Buras
|
Dolby Danışmanı
|
Bradford L. Hohle
|
Kameraman
|
Michael Green
|
Yardımcı Ses Editörü
|
David Wahnon
, Mick Gormaley
|
Ses efektleri Editörü
|
Glenfield Payne
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Michael Adkins
, Melissa Stanton
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ron Petagna
|
Yardımcı Butafor
|
Eric Cheripka
, Robin McAllister
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Barry
|
Yardımcı Editör
|
Jennifer Lilly
|
Yapım Sorumlusu
|
Janice Williams
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Joan G. Bostwick
|
Sahne Sanatçısı
|
Margot Therre
, Chinyere Ryan
|
Yapım Ses Mikseri
|
Gary Alper
|
Genel
|
Brian Vancho
, Karen E. Etcoff
, Regina Graves
, Ryan Collison
, Frank Didio
, Ray Collins
, Steve Guilbaud
, Christie Mullen
, Abby Bailey
, Rory Walsh
, Paul Brush Jr.
, James Sorice
, Vincent Guarriello
, Alisa Lepselter
|