Yönetmen
|
Takashi Shimizu
|
Senarist
|
Takashi Shimizu
Stephen Susco
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Koordinatörü
|
Tobin Adams
|
Teşekkürler
|
Izumi Evers
, Brendan Garst
|
Çevirmen
|
Chiho Asada
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Yoshiko Yasuoka
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Shûichi Kishiura
|
3B Sorumlusu
|
Toyokazu Hashimoto
|
Müzik Süpervizörü
|
Darian Pollard
|
Yapım Sorumlusu
|
Ed Licht
|
1. Yardımcı Editör
|
Yoshie Ishiguro
|
Yapım Muhasebecisi
|
Maureen Mottram
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Chikara Higami
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Masanori Adachi
|
Telecine Renklendiricisi
|
Anthony Motta
|
Yardımcı
|
Jennifer M. Barr
|
Yapım Kontrolörü
|
Lorita Shepherd
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Tomoko Asai
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sachie Munemura
, Veronica Lorenz
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Danny Martinez
|
VFX Sanatçısı
|
Peter Kleinsasser
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Makoto Meguro
|
Görsel Efektler
|
Toyokazu Hashimoto
, Nobuya Ishida
, Kory Jones
, Aaron Kaminar
, Peter Kleinsasser
, Danny Martinez
, Hajime Matsumoto
, Yoshiko Yasuoka
, Jonathan Block
, Josh Novak
, One Danny Yoon
, Naoyasu Yutaka
|
Dublörler
|
Shunsuke Gondo
, Kaori Ichijō
|
Diğer
|
Stephen Susco
, Takashi Shimizu
|
Diğer
|
Tobin Adams
, Chiho Asada
, Jennifer M. Barr
, Jennifer Y. Craig
, Matthew Milam
, Harue Miyake
, Maureen Mottram
, Kazuko Shingyoku
, Cid Swank
, Hiroki Taniguchi
, Irene Yeung
, J.R. Young
, Akemi Abe
, Jessica Franks
, Kazumi Nakamura
, David Pollison
, Akiko Shima
|
Mekan Yöneticisi
|
Rintaro Hamasaki
, Yusuke Wakabayashi
|
Editoryal Hizmetler
|
Yoshie Ishiguro
, Mato
, Kevin Soares
, Andrew Drapkin
, Joe Fineman
, Anthony Motta
, Michael Toji
|
Kostüm Sorumlusu
|
Eric Earl Aycock
|
Kamera Teknisyeni
|
Toshitaka Akaike
, Daisuke Akazawa
, Shingo Gima
, Hiroshi Iimura
, Kiyoshi Itô
, Masao Kanazawa
, Hidenori nagata
, Kazuhiro Okamoto
, Takashi Seida
, Tadashi Yokoyama
, Lukas Ettlin
|
Özel Efektler
|
Shûichi Kishiura
, Yoshitaka Makigi
|
Set
|
Tadashi Yokoyama
|
Ses
|
Gloria D'Alessandro
, Michael J. Fox
, Richard C. Franklin
, Marti D. Humphrey
, Ryan Juggler
, Kiyoshi Kakizawa
, Ai-Ling Lee
, Darrin Mann
, Showa Matsumoto
, Paul N.J. Ottosson
, Carin Rogers
, Joan Rowe
, Sean Rowe
, Kelly Vandever
, Kazushiko Yokono
, Steven J. Berger
, Ken Dufva
, Chris M. Jacobson
, Howard London
|
İkinci Birim
|
Hiroshi Chôno
, Chikara Higami
, Makoto Meguro
, Takeo Sugawara
, Masaki Adachi
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ed Licht
, Katsuhiro Ogawa
, Jack Schuster
, Lorita Shepherd
, Shannon Gaulding
|
Makyaj Sorumlusu
|
Dianne Ensor
, Yûichi Matsui
, Sachie Munemura
, Jane O'Kane
, Veronica Lorenz
, Keiko Wedding
|
Yapım Sanatçısı
|
Iwao Saitô
|
Sinematografi
|
Hideo Yamamoto
|
Müzik
|
Christopher Young
, Thomas Milano
, Jonathan Price
, Aldo Shllaku
, Martin St. Pierre
, Selena Arizanovic
, Scott Glasgow
, Simon James
, Kory Kruckenberg
, Sean McMahon
, Darian Pollard
, Robert Puff
|
Üretim Hizmetleri
|
Doug Davison
, Joseph Drake
, Satoshi Fukushima
, Aubrey Henderson
, Takashige Ichise
, Nathan Kahane
, Roy Lee
, Carsten H. W. Lorenz
, Ray Quinlan
, Sam Raimi
, Shintaro Shimosawa
, Robert Tapert
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Eric Earl Aycock
|
Yapımcı
|
Sam Raimi
, Robert Tapert
, Takashige Ichise
|
Hazır Boyacı
|
Kazuya Watahiki
|
Eş Yapımcı
|
Aubrey Henderson
, Shintaro Shimosawa
, Michael Kirk
|
Orkestra Şefi
|
Sean McMahon
|
Kast Asistanı
|
David Bernad
|
Dublörler Koordinatörü
|
Hideo Saito
|
Görüntü Yönetmeni
|
Hideo Yamamoto
|
Yapım Yöneticisi
|
Katsuhiro Ogawa
|
Diyalog Editörü
|
Gloria D'Alessandro
|
Miks Mühendisi
|
Robert Fernandez
|
1. Kamera Asistanı
|
Kiyoshi Itô
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christopher Young
|
Set Dekorasyon
|
Tatsuo Ozeki
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Iwao Saitô
|
Editör
|
Jeff Betancourt
|
Yönetici yapımcı
|
Carsten H. W. Lorenz
, Doug Davison
, Roy Lee
, Joseph Drake
, Nathan Kahane
|
Set Yapımcısı
|
Ray Quinlan
, Satoshi Fukushima
|
Ses efektleri Editörü
|
Richard C. Franklin
, Ai-Ling Lee
|
Oyuncu Seçimi
|
Nancy Nayor
, Kelly Wagner
, Masashi Yamaguchi
, David Bernad
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jack Schuster
|
Kostüm Tasarımı
|
Shawn Holly Cookson
, Miyuki Taniguchi
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kathleen Thomas
, Kazuko Shingyoku
|
Sanat Yönetimi
|
Kyôko Yauchi
, Tomoko Asai
, Jun Igarashi
, Satoshi Kanda
, Katsumi Kaneda
, Tomoko Kotakemori
, Kazuya Watahiki
, Hanako Yanagi
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Satoshi Kanda
|
ADR Editörü
|
Ryan Juggler
|
Dijital Besteciler
|
One Danny Yoon
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Masao Kanazawa
|
Set Tasarımı
|
Katsumi Kaneda
|
Ses Mikseri
|
Kiyoshi Kakizawa
|
Yapım Yöneticisi
|
Shannon Gaulding
|
Renk Zamanlayıcı
|
Mato
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Marti D. Humphrey
, Kelly Vandever
|
Baş Animatör
|
Aaron Kaminar
|
Birim Reklamcısı
|
Cid Swank
|
Müzik Editörü
|
Thomas Milano
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Kory Jones
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul N.J. Ottosson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Takashi Seida
|
ADR Sorumlusu
|
Carin Rogers
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jun Igarashi
|
Genel
|
Joan Rowe
, Sean Rowe
, Sean Muramatsu
, Andrew Drapkin
, Michael J. Fox
, Daisuke Akazawa
, Darrin Mann
, Dianne Ensor
, Hidenori nagata
, Yoshitaka Makigi
, Shunsuke Gondo
, Shingo Gima
, Toshitaka Akaike
, Jennifer Y. Craig
, James Payfer
, Yûichi Matsui
, Jeff Betancourt
|