Yönetmen
|
Kieran Darcy-Smith
|
Senarist
|
Matt Cook
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostüm Tasarımı
|
Terry Anderson
|
Üretim Hizmetleri
|
Jason Cloth
, Matt Cook
, Aaron L. Gilbert
, David Hoberman
, Todd Lieberman
, Nathalie Marciano
, Kristoffel Meulen
, Maureen Meulen
, Patrick Murray
, Brian Pitt
, Adam Rosenfelt
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Beth Redick
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Rick Redick
|
ADR Editörü
|
Michael Kreple
|
Dış Sesler
|
Gonzalo Espinoza
|
Ses efektleri Editörü
|
Sean Gray
, Kenneth Skoglund
, Steve Urban
|
Diyalog Editörü
|
Micah Loken
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Voni Hinkle
|
Kuaför
|
Haley Hinkle
, Tommie Strawther
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Lisa Layman
|
Makyaj Sanatçısı
|
Mia Goff
, Sandy Jo Johnston
|
Makyaj Efektleri
|
Jonathan Thornton
|
Başlık Tasarımı
|
Kenneth Armstrong
|
Sorumlu Ses Editörü
|
David Barber
|
Sinematografi
|
Jules O'Loughlin
|
Müzik
|
Craig Eastman
, Charles M. Barsamian
, Meghan Kozlosky
, Andy Ross
, Ben Zarai
, Joseph Magee
|
Yapım Sanatçısı
|
Toby Corbett
|
Makyaj Sorumlusu
|
Mia Goff
, Haley Hinkle
, Voni Hinkle
, Sandy Jo Johnston
, Lisa Layman
, Tommie Strawther
, Jonathan Thornton
|
Operasyon Yöneticisi
|
Edith Dupré LeBlanc
, Bob Shapiro
|
İkinci Birim
|
Craig Borden
, Peter McGrew
, Tony Niknejadi
, Mark Spencer
, Aaron Walters
|
Ses
|
David Barber
, Gonzalo Espinoza
, Sean Gray
, David Kitchens
, Michael Kreple
, Micah Loken
, Ryan Putz
, Richard Schexnayder
, Kenneth Skoglund
, Marc Uddo
, Steve Urban
|
Görsel Efektler
|
Kenneth Armstrong
, Joshua D. Comen
, Ron Crabb
, Rebecca Erbe
, Didier Levy
, Josh Mossotti
, Beth Redick
, Rick Redick
|
Kamera Teknisyeni
|
Brad Baker
, Duane Cooper
, Justin Crawford
, Patrick Durkin
, Tracy Facelli
, Chandler Ferriss
, Stephen Fouasnon
, Alex Gordon
, Brian Hilburn
, Michael Kelly
, Marcos O. Lopez
, David Mellow
, Glenn E. Moran
, Jules O'Loughlin
, Taylor Seaman
, James Allen Sheppard
, Bela Trutz
, Ernie Wann
, Jeremy Webre
, John Scott Williams
, Robert Morrison Jr.
|
Kostüm Sorumlusu
|
Zoë Luella Corbett
, Melanie Hocking
, Brenda Yanez
|
Editoryal Hizmetler
|
Burton Chatelain Jr.
, Mark Griffith
, Jason Pelham
, Tony Randel
, Matt Sweat
|
Diğer
|
Maya Amsellem
, David Bojarski
, Caryn Cheever
, Adam Davids
, Claudia de Vasco
, Sarah Dignan
, Karen Garlich
, Alexander Glua
, Bernadette Gonzales
, Christopher Kulikowski
, Charlotte Lancaster
, Camille Mana
, Lori Massini
, Audra Rodgers
, Eve Schoukroun
, Bob Shapiro
, Cody Smith
, Andrew Sorgie
, Sue-Lynn Ansari
, Fabien Westerhoff
, Josh Whites
, Chrissie S. Vides Alvarado
|
Diğer
|
Matt Cook
|
Dublörler
|
Heather Arthur
, Kelly Bellini
, Danny Cabrera
, Jay Caputo
, Michael Jamorski
, Casey Pieretti
, Erik Schultz
, Cody Smith
, Mike Watson
, Sue-Lynn Ansari
|
Teşekkürler
|
Katie Calhoon
, Luke Doolan
|
Işık Teknisyeni
|
Chandler Ferriss
|
Set Fotoğrafçısı
|
Brian Hilburn
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Duane Cooper
|
Yapım Koordinatörü
|
Sarah Dignan
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Toby Corbett
|
Editör
|
Tracy Adams
, Blake Hjares
, Douglas Slocum
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jules O'Loughlin
|
Yönetici yapımcı
|
Natalie Marciano
, Aaron L. Gilbert
, Matt Cook
, Jason Cloth
, Brian Pitt
|
Yapımcı
|
David Hoberman
, Todd Lieberman
, Adam Rosenfelt
, Maureen Meulen
|
Ortak Yapımcı
|
Kristoffel Meulen
|
Sanat Yönetimi
|
Douglas Cumming
, Michael Arena
, Angela Boulet
, Ken Deubel III
, Charlie Guanci III
, Annie Holstein
, John Kersey
, Curtis Laseter
, Jeff 'J.Mac' McDonald
, Jessica Alejandra Ochoa
, William Perkins
, Valek Sykes
, Andrew Wert
, Hunter Wert
|
Yapım Sorumlusu
|
Edith Dupré LeBlanc
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Bob Shapiro
|
Set Tasarımı
|
Jessica Alejandra Ochoa
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Morgan Robbins
|
Yer Seçici
|
Katie Calhoon
|
Mekan Yöneticisi
|
Brian Hilburn
, Katie Calhoon
, Charlie French
, Chase Lowenstein
, Patrick Mizell
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Christopher Kulikowski
|
Oyuncu Seçimi
|
Anne McCarthy
, Kellie Roy
, Jay DeFelice
, Ryan Glorioso
, Morgan Robbins
|
Senaryo Süpervizörü
|
Melinda Taksen
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Patrick Murray
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Annie Holstein
|
İnşaat Koordinatörü
|
Curtis Laseter
|
Butafor
|
Andrew Wert
|
Baş Kostümcü
|
Melanie Hocking
|
Set Kostümcüsü
|
Zoë Luella Corbett
|
Dijital Ortam
|
Mark Griffith
, Jason Pelham
|
1. Yardımcı Editör
|
Matt Sweat
|
Hayvan Koordinatörü
|
Cody Smith
|
Kameraman
|
Jules O'Loughlin
, Bela Trutz
|
Işık Şefi
|
Michael Kelly
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Glenn E. Moran
|
Dolly Sorumlusu
|
Jeremy Webre
|
Genel
|
Tony Randel
, Kelly Bellini
, Tracy Adams
, Blake Harjes
, Douglas Slocum
|