Yönetmen
|
Leigh Whannell
|
Senarist
|
Leigh Whannell
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karakter
|
Leigh Whannell
|
Yapım Ses Mikseri
|
Buck Robinson
|
Dolly Sorumlusu
|
Gray Lanaux
|
Kast Asistanı
|
Ally Conover
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Mark Sunga
, George W. Kiel
, Brenner Harris
, Dean Lakoff
, Adam Kirby
|
Set Şefi
|
Mike Sunga
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Alex Klabukov
|
Steadicam Operatörü
|
Manolo Rojas
|
Yardımcı Butafor
|
Ian Kay
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Marc Newland
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Pernell L. Salinas
, Mark Coffey
|
Butafor
|
John Brunot
|
Mekan Yöneticisi
|
Kandice Billingsley
, Christina Beaumont
, Lucas Cotterman
|
Yapım Muhasebecisi
|
Justin Carville
|
Yapım Sorumlusu
|
Laura Altmann
|
Birim Reklamcısı
|
James Ferrera
|
Ulaşım Koordinatörü
|
James G. Brill
, James Messersmith
, Greg Taylor
|
Set
|
Tommy Donald
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jennifer Scudder Trent
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Rick Osako
|
Ses
|
Jithu Aravamudhan
, Cole Bluma
, Mark Coffey
, Evan Daum
, Kevin Froines
, Judah Getz
, Aleksandr Gruzdev
, Paul Hackner
, Ted Hamer
, Michael Kaleta
, Craig Mann
, Buck Robinson
, Pernell L. Salinas
, John Sanacore
, Christopher T. Silverman
, Paul Stula
, Alex Ullrich
, Martyn Zub
, Anthony Aleshire-Rezendez
, Brandon Kim
|
Teşekkürler
|
Ryan Farhoudi
, Stacey Testro
, Corbett Tuck
|
Dublörler
|
Bradley James Allan
, Kristina Baskett
, Keir Beck
, Joey Box
, Mark Ginther
, Cassidy Vick Hice
, Terry Jackson
, Jess King
, London Elise Moore
, Hugh Aodh O'Brien
, Tarah Paige
, Mark Rayner
, Vladimir Tevlovski
|
Diğer
|
Steve Berman
, Justin Carville
, Edouard de Lachomette
, Claire Doré
, Alan Evrard
, James Ferrera
, Mandy Friedrich
, Gary A. Hirsch
, Orlando Hurtado
, Aaron Khristeus
, London Elise Moore
, Stephanie Louie
, Daniel A. Mondschain
, Theia Michelle Patra
, Lisa Patton
, Catherine Pittman
, Sasha Sheldon
, Chelsea Stardust
, Erin Vitali
, Cassandra Martinez
|
Editoryal Hizmetler
|
Susan Alexander
, Tritia Espinoza
, Bob Fredrickson
, Mato
, Zachary Medow
, Tim Mirkovich
, Niccole Ostonio
, Jose Parra
, Angelique Perez
, Matthew Prescott
, Drew Sacks
, Walter Volpatto
|
Kamera Teknisyeni
|
Sarah Brandes
, Dane Brehm
, Patrick Brennan
, Pierre Cane
, Chris Christensen
, Tommy Donald
, Chad Eshbaugh
, Chris Freilich
, Matt Kennedy
, Alex Klabukov
, Gray Lanaux
, Chris Lewis
, Joshua Liberman
, Todd Liggitt
, Johnny Madison
, Kevin Massey
, Richard Moriarty
, Adam Neas
, Jeff Porter
, Manolo Rojas
, Richard Roles
, Isaac Sandoval
, Chris Shadley
, Casey Slade
, Tim Stratton
, Mike Tenerelli
, R. Gern Trowbridge
, James Viera
, Nicole Wilder
, Harry Zimmerman
|
Görsel Efektler
|
Aha
, Jean-Luc Azzis
, Rachel Barkow
, Aaron Becker
, Tyler Bennink
, Nick Guth
, James David Hattin
, Seth Kleinberg
, Anthony Kramer
, James Jooyoung Lee
, Matthew T. Lynn
, Evans Mark
, John R. McConnell
, Brad Moylan
, Jonathan Robinson
, Nate Smalley
, Kyle Spiker
, Amador Valenzuela
, Dylan Yastremski
|
Özel Efektler
|
Zak Knight
, Steve Newquist
|
İkinci Birim
|
Dan Laz Lazarovits
, Marc Newland
, Kelly Stevens
, Morgan Willis
, Phil DeSanti
|
Yapım Koordinatörü
|
Erin Vitali
|
Operasyon Yöneticisi
|
Laura Altmann
, Phillip Dawe
, Rick Osako
, Jennifer Scudder Trent
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ozzy Alvarez
, Cary Ayers
, Emma Johnston Burton
, Yunea Cruz
, Suzanne Diaz
, Bernhard Eichholz
, Michael Ezell
, Thomas Floutz
, Jennifer Gerber
, Joe Giles
, Joe Gomez
, Anthony Gordon
, Brian A. Jones
, Sava Markovic
, Liz Mendoza
, Bart Mixon
, Ken Niederbaumer
, Pavy Olivarez
, Cristina Patterson
, Sam Polin
, Justin Raleigh
, Robert Ramos
, Eleanor Sabaduquia
, Traci E. Smithe
, Robert Smithson
, Dave Snyder
, Brett Stern
, Kodai Yoshizawa
, Samantha Breault
, Brad Look
|
Yapım Sanatçısı
|
Jennifer Spence
|
Sinematografi
|
Brian Pearson
|
Müzik
|
Joseph Bishara
, Richard Henderson
, Dave Lombardo
, Julie Sessing
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Steve Newquist
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Dan Lazarovits
|
Boom Operatörü
|
Cole Bluma
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Bart Mixon
, Dave Snyder
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Joseph Bishara
|
Set Dekorasyon
|
Lori Mazuer
|
Helikopter Kamerası
|
Richard Roles
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
James David Hattin
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Nate Smalley
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Rachel Barkow
, Tyler Bennink
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jennifer Stoefen
|
Kostüm Tasarımı
|
Ariyela Wald-Cohain
|
Sanat Yönetimi
|
Jason Garner
, Kurt Altschwager
, Victor Anderson
, Tony Aranda
, Kai Blomberg
, Hunter Brown
, John Brunot
, Jeremy Cisneros
, Natalie Contreras
, Michael Goto
, Daniel R. Jewell
, Ian Kay
, George W. Kiel
, Adam Kirby
, Dean Lakoff
, Tuyet van thi Mach
, Joshua Min
, Charlie Montoya
, Jeff Passanante
, Jesse Poupis
, Steffen Reichstadt
, Aaron Sims
, Jennifer Stoefen
, Mark Sunga
, Mike Sunga
, Lori West
|
Yapımcı
|
Oren Peli
, James Wan
, Jason Blum
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jennifer Spence
|
Oyuncu Seçimi
|
Terri Taylor
, Ally Conover
, Sarah Domeier Lindo
, Michelle Gabriel
, Barbara Harris
, Susan Turner
|
Editör
|
Timothy Alverson
|
Yönetici yapımcı
|
Steven Schneider
, Peter Schlessel
, Brian Kavanaugh-Jones
, Xavier Marchand
, Lia Buman
, Jeanette Volturno
, Charles Layton
|
Ortak Yapımcı
|
Laura Altmann
|
Eş Yapımcı
|
Rick Osako
, Bailey Conway
, Phillip Dawe
|
Görüntü Yönetmeni
|
Brian Pearson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Matt Kennedy
|
Işık Şefi
|
Kevin Massey
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Sarah Domeier Lindo
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Craig Mann
, Martyn Zub
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
John Hartigan
|
İnşaat Koordinatörü
|
Victor Anderson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Suzanne Diaz
, Emma Johnston Burton
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Eleanor Sabaduquia
, Liz Mendoza
|
Baş Kuaför
|
Pavy Olivarez
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Traci E. Smithe
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Hackner
|
Ses Tasarımcısı
|
Martyn Zub
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jacqueline Shulman
, Caitlin Doolittle
, Elizabeth Anne Hanley
, Philip Maldonado
, Nicholas McGrath
|
Üretim Hizmetleri
|
Theia Michelle Patra
, Laura Altmann
, Jason Blum
, Lia Buman
, Bailey Conway
, Phillip Dawe
, Brian Kavanaugh-Jones
, Charles Layton
, Xavier Marchand
, Rick Osako
, Oren Peli
, Peter Schlessel
, Steven Schneider
, Jeanette Volturno
, James Wan
|
Senaryo Süpervizörü
|
Erin Connarn
|
Müzik Süpervizörü
|
Julie Sessing
|
Müzik Editörü
|
Richard Henderson
|
1. Yardımcı Editör
|
Drew Sacks
, Tim Mirkovich
|
Set Kostümcüsü
|
Elizabeth Anne Hanley
, Nicholas McGrath
|
Marangoz
|
Kurt Altschwager
, Jesse Poupis
|
Genel
|
Aleksandr Gruzdev
, Joey Box
, Tarah Paige
, Terry Jackson
, Lori West
, Aaron Becker
, Jeremy Cisneros
, London Elise Moore
, Walter Volpatto
, Alex Ullrich
, John Sanacore
, Vladimir Tevlovski
, Harry Zimmerman
, Susan Alexander
, Manolo Rojas
, Judah Getz
, Michelle Gabriel
, Susan Turner
, Mandy Friedrich
, Angelique Perez
, Niccole Osborn
, Jithu Aravamudhan
, Bob Fredrickson
, Cassidy Vick Hice
, Sarah Brandes
, Adam Neas
, Evan Daum
, Richard Moriarty
, Jeff Porter
, Kristina Baskett
, Timothy Alverson
, Phil DeSanti
|