Yönetmen
|
Scott Cooper
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kameraman
|
Masanobu Takayanagi
, Henry Tirl
|
Yapım Sorumlusu
|
Steven Wayne
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Derek Contrado
|
Müzik Programcısı
|
Dieter Hartmann
|
Yardımcı Editör
|
Joe Rosenbloom
|
Yardımcı Butafor
|
Steve Brennan
, Noah Dubreuil
|
Boom Operatörü
|
Joel Reidy
|
Yapım Muhasebecisi
|
Tish Johnson
|
Film Araç Koordinatörü
|
Bobby Anderson
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Mark Coffey
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Xanthus Valan
|
Set Tasarımı
|
Bryan Felty
, Christina Todesco
|
Protez Sorumlusu
|
Steve Buscaino
|
Butafor yapımcısı
|
Wilson Gallego
, Zachary Zablocki
|
Birim Reklamcısı
|
Spooky Stevens
|
Mekan Yöneticisi
|
Charles Harrington
, Benjamin C. Dewey
, Gregory Chiodo
, Jeremy Fiske
, Joe Piasecki
, Alex Berard
, David Ferdig
, Jessica Logan
, Kai Quinlan
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
David B. Nowell
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Katrina Schiller
|
Görsel Efektler
|
Tim LeDoux
, Jason Sanford
, Chris LeDoux
, Erik Werlin
, Mark Stern
, Romulo Adriano Jr.
, David Bleich
, Laura Brocato
, Jeremy Brown
, Julia Correnti
, Alex Falcon
, Leighana Ginther
, Alex Hatfield
, Paul Linden
, Kevin Samar
, Jonny Winograd
, Joshua Bailor
, Scott Balkcom
, Dan Cayer
, Sean Devereaux
, Robby Geis
, Bryan Haines
, Mark LeDoux
, Don Libby
, Anu Liikkanen
, Lara Lom
, Jeff Penick
, Adam Pere
, John Polyson
, Daniel Rao
, Chris B. Schnitzer
, Steven Spady
, David Sweeney
, Greg Wadsworth
, J. Thomas Wilson
, Carmen Wong
, Stella Levy
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ken Niederbaumer
, Ben Bornstein
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Judson Bell
|
Hukuki Hizmetler
|
Christos Michaels
|
Başlık Tasarımı
|
Kyle Cooper
, Ana Criado-Zahonero
|
Miks Mühendisi
|
Tony Pilkington
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Joe Gagnepain
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Morris Flam
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ben Bornstein
, Steve Buscaino
, Gloria Pasqua Casny
, Joel Harlow
, Lucia Mace
, Ken Niederbaumer
, Nichole Pleau
, Joanna Raskin
, Khanh Trance
, Rita Troy
, Marleen Alter
, Sasha Camacho
, Cindy Harlow
, Raul Hernandez
, Navya La Shay
, Juliet Loveland
, Brenda McNally
, Jessica Nelson
, Shayna Passaretti
, Cristina Patterson
, Jennifer Traub
, Rebecca Woodfork
|
Dublörler
|
G. A. Aguilar
, Bill Anagnos
, Airon Armstrong
, Jill Brown
, Dicky Eklund Jr.
, Jim Ford
, Christopher Jon Gombos
, Don Hewitt Sr.
, Dylan Hintz
, Niahlah Hope
, Jason Iannacone
, Chuck Jeffreys
, John Vincent Mason
, Benjamin Jeran McGinn
, Ian Mclaughlin
, Zack Roberts
, Hannah Scott
, Laurie Singer
, Todd Warren
, Todd Ryan Jones
, Declan Mulvey
|
Diğer
|
Ryan Blake
, Bridgett Buss
, Kyle Cooper
, Ana Criado-Zahonero
, Steven P. DeCoste Jr.
, Stephen Deuters
, Rebecca DiFillippo
, Jennifer Driscoll
, Brendan Flaherty
, Cameron Goodrich
, Chad Goyette
, Kirsten Grimes
, Greg Highsmith
, Arthur Hiou
, Nathan Holmes
, Tish Johnson
, Carla Meyer
, Christos Michaels
, Cameron K. Morton
, Sean Murphy
, Michael Neal
, Maria Palazon
, Scooter Perrotta
, Jamal Peters
, Jacqui Popelka
, Hannah Roble
, Howard Samuelsohn
, Tony Scelsi
, David Steinwachs
, Spooky Stevens
, Stephen Turro
, Katie Valovcin
, Ani Vanoyan
, Sean Yopchick
, Jordan Yospe
, Eric Altieri
, Stephanie Atkinson
, Maggie Baird
, Jon Bruno
, Unjoo Lee Byars
, Adam Carbone
, Alex Cody
, David Cowgill
, Lisa Davidson
, Patrick O'Brien Demsey
, Roger Dillingham Jr.
, Gleanna Doyle
, Timothy DuBois
, Frank Durant
, Ryan Eatherton
, Glenn D. Feig
, Eddie Frierson
, Robert 'Rock' Galotti
, Michelle Jubilee Gonzalez
, Amber Grunte
, Jake Head
, Harry Johnson
, Biz Kopp
, Tony Kress
, Chris Malenfant
, Sean Martin
, Benjamin Jeran McGinn
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, Abby Mulholland
, Dana Nelson
, Wes Palmer
, Scott Parker
, Michael Peavey
, Deborah Ricketts
, Al Rodrigo
, Jimmy Rudolph
, Michelle Ruff
, Sarah Rummel
, John Sansone
, Jonathon Schermerhorn
, Gregory Seymore
, Paul Anthony Speziale
, Ty Taylor
, Angelo Vacco
, Benjamin Zalusky
, Greg Silverman
, Daniel Hourihan
, John Henry Hinkel
, Matt Campbell
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jon Campagna
, James Divito
, Robby Wright
, Billy Benner
, David Kenney
|
Editoryal Hizmetler
|
Matthew W. Johnson
, Philippe Majdalani
, Nick Monton
, Ewelina Nietupska
, Daniel Paress
, Tom Poole
, Erik Rogers
, Joe Rosenbloom
, Claire Simpson
, Jonny Winograd
, Giovanni DiGiorgio
, Alex Durie
, Kevin Krout
, Ian Sullivan
|
Animasyon
|
Gary Mau
|
Kamera Teknisyeni
|
James W. Apted
, Woody Bell
, Donald Burghardt
, Tony Campenni
, Derek Contrado
, Scott D. Davis
, Thomas Doran
, Joseph E. Doyle
, Dean Egan
, Morris Flam
, Claire Folger
, Lee-Anthony Holloway
, Robert Knowles
, Jonathan Kobs
, Talia Krohmal
, Frank Montesanto
, David B. Nowell
, Michael Peterson
, Zack Shultz
, Timothy M. Sweeney
, Masanobu Takayanagi
, Brendan Tierney
, Henry Tirl
, Greg Wimer
, Joseph Battista
, Rick Beausoleil
, Andrew Bell
, Malachi Bibel
, Rick Cardillo
, Mark J. Casey
, Robert Clark
, Nathan Coscia
, Tim Dunbar
, Peter Graf
, Matt Hedges
, Mike Henry
, Jose 'Flecha' Hernandez
, Dan Hutchinson
, Alyson MacInnis
, Brandon Meadows
, A. Kyo Moon
, Georgia Pantazopoulos
, Dave Provenzano
, David C. Romano
, Steve Sikora
, Pierson Silver
, Jeff Tanger
, Darrell Temple
, Travis Trudell
, David Conelli
|
Özel Efektler
|
Judson Bell
, Christopher Walsh
, Gregory J. Corcoran
, Jeremy Dominick
, Diana Roche
, John Ruggieri
|
Ses
|
Ryan Baker
, Ron Bartlett
, Curt Cash
, Mark Coffey
, Ezra Dweck
, Jack Heeren
, Chris Jenkins
, Goro Koyama
, Andy Malcolm
, Mark A. Mangini
, Piero Mura
, Chris Navarro
, Thomas J. O'Connell
, Tony Pilkington
, Darren Polish
, Joel Reidy
, Ann Scibelli
, Unsun Song
, Brian Tarlecki
, Don White
, Tom Williams
, Byron Wilson
, Greg Crawford
, Sandra Fox
, Vic Kaspar
, Michael Miller
, Stephen Muir
, Ryan Young
|
İkinci Birim
|
Timothy Blockburger
, Xanthus Valan
, Michele Ziegler
, Scooter Perrotta
|
Operasyon Yöneticisi
|
Patrick McCormick
, Steven Wayne
, Bill Draper
|
Yapım Sanatçısı
|
Stefania Cella
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Frank Montesanto
|
Sinematografi
|
Masanobu Takayanagi
|
Müzik
|
Junkie XL
, Emad Borjian
, Nick Glennie-Smith
, Dieter Hartmann
, Stephen Perone
, Ryan Robinson
, Katrina Schiller
, Jim Schultz
, Jonathan Beard
, Celeste Chada
, Kevin Connolly
, Jordan Cox
, Tom Hardisty
, Greg Hayes
, Peter Rotter
, Chas Smith
, Jamie Thierman
, Edward Trybek
, Henri Wilkinson
, Armen Ksajikian
, Michiel Groeneveld
, Darrin McCann
, Victoria Miskolczy
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael Bassick
, Scott Cooper
, Brett Granstaff
, Gary Granstaff
, Phil Hunt
, Adam Kassan
, John Lesher
, Peter Mallouk
, Ray Mallouk
, Patrick McCormick
, Richard Mirisch
, Steven Mnuchin
, Brian Oliver
, James Packer
, Brett Ratner
, Chuck Rock
, Shaun Compton Ross
, Tyler Thompson
, Christopher Woodrow
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Michele Ziegler
|
Dijital Ortam
|
Ewelina Nietupska
|
Işık Teknisyeni
|
Brendan Tierney
|
24 Kare Gösterim
|
Joseph E. Doyle
|
Marangoz
|
Jason Coffey
|
Set Şefi
|
Robert Schleinig
|
Dolly Sorumlusu
|
Tony Campenni
, Thomas Doran
|
Şive Koçu
|
Carla Meyer
, Howard Samuelsohn
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mark A. Mangini
, Byron Wilson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Mark A. Mangini
, Ron Bartlett
, Chris Jenkins
|
Işık Şefi
|
Morris Flam
|
İnşaat Koordinatörü
|
Joseph Kearney
|
Kostüm Sorumlusu
|
Virginia B. Johnson
, Elizabeth Clifford
, Beau Desmond
, Susana Gilboe
, Maili Lafayette
, Brittany Loar
, Clinton E. O'Dell
, Dana Pacheco
, Cesha Ventre
, Taryn Walsh
, Leigh Bell
, Robin Chalfin
, Kelsey Ettman
, Meg Gustafson
, Honah Lee Milne
, Lara Quinlan
, Jill Thibault
, Jennifer Lynn Tremblay
|
Sanat Yönetimi
|
Jeremy Woodward
, Bobby Anderson
, Steve Brennan
, Jason Coffey
, Sarah Contant
, Noah Dubreuil
, Bryan Felty
, Joe Gagnepain
, Wilson Gallego
, David Gulick
, Joseph Kearney
, Lance Littlefield
, Jason Mayoh
, Adam Roffman
, Robert Schleinig
, Christina Todesco
, Zachary Zablocki
, Christopher Analoro
, Graves Bates
, Adam Bellao
, Nick Bellofatto
, Paula Bird
, Mickey Carter
, Doug Cluff
, Kim Codner
, Stefan Couture
, Debbie Cutler
, Michael Dias
, Riley Fearon
, Bob Flannery
, Jaima Fogg
, Stephen Gavin
, Brian Hakala
, Jared Hartley
, Paul Jaasko
, Jason Joubert
, Wayne Kimball
, Michael Krause
, Jennifer LaFace
, Kim Leoleis
, Geoffrey Mandel
, Karl J. Martin
, Adam McClain
, Brian McKenzie
, Ryan McPeake
, Janine Moore
, Xavier Munoz
, Isaac Nadreau
, David T. Parsons
, Raymond Petrello
, Michael Potter
, John Pungitore
, Benjamin Regan
, K.C. Roballo
, Christopher Sawtelle
, Jeffrey Schneider
, Zachary Sears
, Richard Sepulveda
, Gloria Shih
, Dan Sweetman
, Cammeron Truesdale
, Wilfredo Usuga
, Donnchadh Gaf Condon
, Joseph Barillaro
|
Baş Kuaför
|
Lucia Mace
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Sarah Contant
|
Kostüm Tasarımı
|
Kasia Walicka-Maimone
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Michael Bassick
, Adam Kassan
, Chuck Rock
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chuck Jeffreys
|
Görüntü Yönetmeni
|
Masanobu Takayanagi
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Joel Harlow
|
Ortak Yapımcı
|
Richard Mirisch
|
Müzik Editörü
|
Jim Schultz
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stefania Cella
|
Yapımcı
|
Brian Oliver
, Patrick McCormick
, Scott Cooper
, Tyler Thompson
, John Lesher
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Junkie XL
|
Set Dekorasyon
|
Tracey A. Doyle
|
Yönetici yapımcı
|
Brett Ratner
, Phil Hunt
, Shaun Compton Ross
, Christopher Woodrow
, James Packer
, Lauren Selig
, Brett Granstaff
, Steven Mnuchin
, Gary Granstaff
, Peter Mallouk
, Ray Mallouk
|
Senaryo
|
Jez Butterworth
, Mark Mallouk
|
Editör
|
David Rosenbloom
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Romulo Adriano Jr.
, Laura Brocato
|
Ses Editörü
|
Ezra Dweck
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Melissa Kostenbauder
, Carolyn Pickman
, Matt Bouldry
, Stefni Colle
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, Maura Smith
|
Ses efektleri Editörü
|
Piero Mura
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Allison Paul
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Patrick McCormick
|
1. Yardımcı Editör
|
Jonny Winograd
|
İlave Kurgu
|
Claire Simpson
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Riley Fearon
|
Makyaj Sanatçısı
|
Nikki Pleau
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Paul Linden
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Brittany Loar
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Melissa Kostenbauder
, Matt Bouldry
|
Kitap
|
Gerard O'Neill
, Dick Lehr
|
1. Kamera Asistanı
|
James W. Apted
, Greg Wimer
, Donald Burghardt
|
Ses Mikseri
|
Tom Williams
|
Kuaför
|
Rita Troy
, Joanna Raskin
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jason Mayoh
|
Ses Tasarımcısı
|
Ann Scibelli
|
Perukçu
|
Khanh Trance
|
Senaryo Süpervizörü
|
Tracy Scott
|
Silah Danışmanı
|
Robert 'Rock' Galotti
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Scott D. Davis
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Don Libby
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Gloria Pasqua Casny
|
Steadicam Operatörü
|
Henry Tirl
|
Butafor
|
David Gulick
|
Görsel Efekt Editörü
|
John Polyson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Claire Folger
|
Genel
|
Goro Koyama
, Andy Malcolm
, Don White
, Beau Desmond
, Erik Rogers
, Matthew W. Johnson
, Woody Bell
, Chris Navarro
, Maili Lafayette
, Philippe Majdalani
, Taryn Walsh
, Cesha Ventre
, Dana Pacheco
, Elizabeth Clifford
, Thomas J. O'Connell
, Julia Correnti
, Michael Peterson
, Tom Poole
, Jack Heeren
, Zack Shultz
, Robert Knowles
, Timothy M. Sweeney
, Clinton E. O'Dell
, Dean Egan
, Alex Falcon
, Leighana Ginther
, Rebecca DiFillippo
, Ani Vanoyan
, Maria Palazon
, Kevin Samar
, Alex Hatfield
, Timothy Blockburger
, David Bleich
, David Rosenbloom
|