Geniş Aile: Yapıştır 2015

4.2

24 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5 (818 OY)

Ülke

Türkiye

Yönetmen

KONUSU

Babaannesi Hafize’nin hastalanması üzerine tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir’in eline bir define haritası geçer. Cevahir’in belalısı Koyu Bilal haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi ile beraber Ayvalık yoluna düşer. Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@delahoya yazdı...

Pzt, 21 Mar 2016, 03:17 (2 yıl önce)

5.9 / 10

İlk filmin afisini sinema salonlarında gördüğüm de çok şaşırmıştım , diziyi severek izleyen ben hislerime dayanarak uzun süre filmi izlememe taraftarıydım fakat bugün izledim... Dizi bölümlerinin tadında dahi olamayan , o samimiyeti çıkarmışlar sadece gelir için çekilmiş olduğu çok belli. Devam filmi geliyor olması daha üzücü olan. Dizisini sevenler eminim eski tadında bulamayacaklar. Kısacası kötüydü...

@shamur-musti yazdı...

Pzt, 18 Oca 2016, 15:09 (2 yıl önce)

2 / 10

İlkokul çocuğuna bir film yaz desen bunun gibi bir film çıkardı sanırım. Yine bir saçma Türk Filmi. Dizinin bir bölümünü film yapalım demişler ve yapmışlar. Uzak durun.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Geniş Aile: Yapıştır filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Geniş Aile: Yapıştır filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Geniş Aile: Yapıştır filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI