Yönetmen
|
Walt Becker
|
Senarist
|
David Diamond
David Weissman
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heland Lee
Japanese Security Guard #1 (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görsel Efektler
|
Akemi Abe
, Matt Hennessy
, Jamie Baxter
, Ryan Beadle
, Daniel Birnbaum
, Josh Bryson
, Gayle Busby
, Eric D. Christensen
, Patrick Clancey
, Thomas Clary
, Samuel M. Dabbs
, Victor DiMichina
, Mark Dornfeld
, Michele Ferrone
, Patrick Flanagan
, Collin Fowler
, Jim Gorman
, James David Hattin
, Shaina Holmes
, Paul Hopkins
, Lindsay M. Hoppe
, Hong Kim
, Nicholas Kim
, Paulina Kuszta
, Nicholas Lund-Ulrich
, George Macri
, Marco Marquez
, Morgan McDermott
, Ray McIntyre Jr.
, Lewis Menga
, Steve Mihaylov
, Roger Mocenigo
, Daniel Molina
, Brad Moylan
, Corinne Pooler
, Jerry Pooler
, Marco Recuay
, David Ridlen
, Lisa Shaw Phillips
, Kellany Stewart
, Radley Teruel
, Amani Williams
, Jason Michael Zimmerman
, Elika Burns
, Thomas Mathai
|
Özel Efektler
|
Tommy Frazier
, Roland Blancaflor
, Rylan Buchholz
, Phil Gauvin
, Kurt Harris
, Edward T. Reiff Jr.
, Bryan Wohlers
, Fred Buchholz
, Roy Savoy
|
Yapım Sorumlusu
|
Trevor Waterson
, David Price
|
Sahne Sanatçısı
|
Diane Rich
|
Boom Operatörü
|
Jeff Cannon
, Dan Paikin
|
Üretim Hizmetleri
|
Peter Abrams
, Anson Downes
, Linda Favila
, Garrett Grant
, Kelly Hayes
, Robert L. Levy
, Andrew Panay
|
Yükleyici
|
Gavin Fernandez
|
Mekan Yöneticisi
|
Rob Frank
, Jeffrey A. Brown
, Kate Killoran Dowd
, Aaron Hurvitz
, Richard Kathlean
, Brian Ketcham
, Tom Lackey
, Rafael Lima
, Len Murach
, Eric Papa
, Jennifer Radzikowski
, Rip Russell
, Nils Widboom
, Matthew H. Wiesner
|
Yer Seçici
|
Richard Kathlean
, Tom Lackey
, Eric Papa
|
Koreograf
|
Chad Schiro
|
Kuaför
|
Susan V. Kalinowski
, Teressia Carter
|
Teşekkürler
|
Graham Winick
, Jodi Rell
, Jeff Peel
, Charlie Crist
, Bernie Mac
|
Baş Kuaför
|
Dallas Hartnett
|
ADR Editörü
|
Elizabeth Kenton
|
Sinematografi
|
Jeffrey L. Kimball
|
Müzik
|
John Debney
, Frank Bennett
, Jeff Carson
, Brad Dechter
, George Doering
, Rebekah Johnson
, Dave Jordan
, Kevin Kaska
, Andrew Kinney
, Tom Kramer
, Mitchell Leib
, Christopher Lord
, Stephen Lotwis
, Shawn Murphy
, Ryan Robinson
, Peter Rotter
, Dan Savant
, John Ashton Thomas
, Mario A. Vitale
, Mike Watts
, Don Welty
, Monica Zierhut
, Jim Harrison
, Christopher Klatman
, Don Nemitz
, Noah Scot Snyder
, Darrin McCann
, Don Williams
|
Editoryal Hizmetler
|
Jill Breitzman
, Eileen Godoy
, Chris Mistorni
, Josh Olive
, Richie Roefaro
, Lisa Shaw Phillips
, Mary Beth Smith
|
Anısına
|
Bernie Mac
|
Yardımcı Dublör
|
Chuck Picerni Jr.
, Joanne Lamstein
, Jodi Michelle Pynn
|
Dublörler
|
Andre Alexsen
, Bob Brown
, Jill Brown
, Bob Colletti
, Vince Cupone
, Thomas Dewier
, Norman Douglass
, Allan Graf
, Thomas Robinson Harper
, Gene Harrison
, Shawn Kautz
, Joanne Lamstein
, Nick Loren
, Brian Machleit
, Stephen Mann
, Paul Marini
, Johnny Martin
, Ian Mclaughlin
, Mike Mitchell
, Mark Muñoz
, Eric Norris
, Michael Papajohn
, Chuck Picerni Jr.
, Jodi Michelle Pynn
, David Schultz
, Brian Smyj
, Anthony Vincent
, Don Abbatiello
, Joseph Basile
, Ed McDermott II
, Amy Ann Singh
|
Diğer
|
David Diamond
, David Weissman
|
Diğer
|
Robin Anderson
, Sam Arthurs
, Dawn Barkan
, Deborah Becker
, James Belfer
, Michael T. Brady
, Matt Brewer
, Meghan Burchfield
, Jonathan Burdeshaw
, Myo Campbell
, Al Cerullo
, Lee Cipolla
, Kyle Cooper
, Nekia Daste
, Daniel A. Davila
, Justin Dec
, Katherine DeJesus
, Lisa Falzarano
, Rich Fellegara
, Alec Gillis
, Zoila Gomez
, Al Guthery
, Gene Harrison
, George 'Skip' Henfling
, Brian Hershkowitz
, James Taku Leung
, Denise Loren
, Kramer Lucas
, Theresa Marsh
, Mack McKelvey
, Bruno Michels
, Yumi Mizui
, Maury Morgan
, Jennie Myers
, Kory O'Donnell
, Bill Oaks
, Debbie Pearl
, David Penikas
, Mike Phillips
, Aimee Pierson
, John M. Pisani
, Aurora Ann Quinones
, Nadia Randazzo Bombino
, Olimpia T. Rinaldi
, Ryan Robertson
, Chad Schiro
, Darryl A. Smith
, Rebecca Erwin Spencer
, Sophia Tapia
, Sonny Vellozzi
, Tom Woodruff Jr.
, Connor Woodruff
, Judith Babcock
, Barbara Bass
, Omar Salmon
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Ronald Augustus
, Dan Buckman
, Robert Buckman
, Michael Hyde
, Richard C. Ryan
|
Kostüm Sorumlusu
|
Arlynn Abseck
, Valentina Aulisi
, Ghilaine Bouadana
, Amy Bradshaw
, William A. Campbell
, Peter White
, Robert Wojewodski
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Fred Buchholz
|
Kamera Teknisyeni
|
Hans Bjerno
, Bernard X. Brongniart
, Peter Bulavinetz
, Stephen S. Campanelli
, Garrett Cantrell
, David M. Carr
, Rashad Clinton
, Paul Colangelo
, Stephen Consentino
, Doug Dalisera
, Larhn Davitt
, Jack Donnelly
, Russell Engels
, Jennifer Evans
, Stanley Fernandez Jr.
, Gavin Fernandez
, Jamie Fitzpatrick
, McCord Fitzsimmons
, Kevin Flynn
, John Gilgar
, Kevin Haverty
, Timothy Healy
, Steve Howell
, Lukasz Jogalla
, Ross Jones
, Kevin Kasarda
, Chris Kilduff
, John Krause
, Gregory Lundsgaard
, Bruce MacCallum
, Brendon Malone
, Lou Massa
, Lance Mayer
, Kevin McKenna
, Robert Merk
, Tim Metivier
, Sean Meyer
, William D. Moran
, Phil Pastuhov
, Ron Phillips
, Balint Pinczehelyi
, Michael J. Prate
, Tom Prate
, Lance Rieck
, Joe Sarao
, Joshua Solson
, David Conelli
, Jorge Parra
|
Ses
|
James Ashwill
, Ron Bedrosian
, Odin Benitez
, Scott Blynder
, Jeff Cannon
, Paul Drenning
, Michael Hilkene
, Doc Kane
, Elizabeth Kenton
, Daniel J. Leahy
, Anne Lockhart
, David Marcus
, Scott Millan
, Dan O'Connell
, Willard Overstreet
, Dan Paikin
, Egor Panchenko
, Michael Pisano
, James J. Sabat Jr.
, James Sabat
, Pernell L. Salinas
, Victoria Rose Sampson
, Jeff Sawyer
, Greg Steele
, Orest Sushko
, Debby VanPoucke
, Drew Webster
, Greg Zimmerman
, Linda Lew
, Jason Chiodo
, Eric M. Moorman
|
İkinci Birim
|
Daniela Barbosa
, David Catalano
, Ivan J. Fonseca
, Greg Gilman
, Thomas Robinson Harper
, Karen Kane
, Vincent Lascoumes
, Christophe Le Chanu
, Dan Majkut
, Johnny Martin
, Kenyon Noble
, John G. Scotti
|
Operasyon Yöneticisi
|
Elayne Keratsis
, David Price
, John G. Scotti
, Trevor Waterson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Teressia Carter
, RaMona Fleetwood
, Dallas Hartnett
, Melanie Hughes
, Susan V. Kalinowski
, Persefone Karakosta
, Todd Kleitsch
, Martina Kohl
, Sherri Berman Laurence
, Cheri Minns
, Vonda K. Morris
, Nellie Muganda
, David Presto
, Yolanda Toussieng
, Caroline Wiseman
|
Yapım Sanatçısı
|
David Gropman
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Lukasz Jogalla
, Gregory Lundsgaard
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jeffrey L. Kimball
|
İnşaat Koordinatörü
|
Raymond M. Samitz
|
Sanat Yönetimi
|
Peter Rogness
, Brian O'Hara
, Michael Auszura
, Junior Cyrus Baron
, Max E. Brehme
, Tony Castagnola
, Lucien Charles
, Ronald Cox
, John Davis
, Rod England
, Michael J. Flynn
, Bobbie Frankel
, Kenneth Garrett
, Harvey Goldberg
, Will Grant
, Joanna Hartell
, Jason E. Hatfield
, Kenneth Heimer
, Scott Jacobson
, Adam Jones
, Kevin Ladson
, Shawn W. Logue
, Eugene Paul Lynch
, Jim Magdaleno
, Dawn Masi
, John F. McHugh
, Eric M. Metzger
, Alyssa Motschwiller
, Diane Rich
, Raymond M. Samitz
, Adam Scher
, Robert Topol
, Jonathan Burdeshaw
, Bill Holmquist
, Jim Krase
, Todd MacNicholl
|
Prodüksiyon Tasarım
|
David Gropman
|
ADR ve Dublaj
|
Doc Kane
, Greg Zimmerman
, Greg Steele
, Paul Drenning
|
Oyuncu Seçimi
|
Anne McCarthy
, Kathleen Chopin
, Jay Scully
, Anne Davison
, Terri Douglas
, Matthew Honovic
, Ellen Jacoby
, Kellie Roy
, Jennifer Sabel
, Rhiannon Wescott
, Arthur Dutkanicz
, Grant Wilfley
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Victoria Rose Sampson
|
Yapımcı
|
Peter Abrams
, Robert L. Levy
, Andrew Panay
|
Ses Mikseri
|
James Sabat
, Scott Blynder
|
Editör
|
Tom Lewis
, Ryan Folsey
|
Yönetici yapımcı
|
Garrett Grant
|
Elektrikçi
|
Timothy Healy
, Robert Merk
, Joshua Solson
|
Kostüm Tasarımı
|
Joseph G. Aulisi
|
Ses efektleri Editörü
|
Odin Benitez
, Jeff Sawyer
|
Ortak Yapımcı
|
Anson Downes
, Linda Favila
, Kelly Hayes
|
Dublörler Koordinatörü
|
Johnny Martin
, Bob Brown
, Thomas Robinson Harper
|
Set Dekorasyon
|
Ellen Christiansen
, Romano C. Pugliese
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Debney
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jessica Lichtner
, Hilary Momberger-Powers
, Robin Anderson
|
Işık Şefi
|
Russell Engels
|
Steadicam Operatörü
|
Stephen Consentino
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ray McIntyre Jr.
, Mark Dornfeld
|
Kameraman
|
Bruce MacCallum
, Jack Donnelly
|
Ses Tasarımcısı
|
Debby VanPoucke
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Eric D. Christensen
, Gayle Busby
, Michele Ferrone
, Thomas Clary
|
Dış Sesler
|
Dan O'Connell
, Willard Overstreet
|
Orkestra Şefi
|
Kevin Kaska
|
Butafor
|
Kevin Ladson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Persefone Karakosta
, Nellie Muganda
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Todd Kleitsch
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
RaMona Fleetwood
|
Set
|
Bernard X. Brongniart
, Larhn Davitt
, Peter Bulavinetz
, Lou Massa
, Michael J. Prate
, Tom Prate
, Joe Sarao
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Martina Kohl
|
Genel
|
Johnny Martin
, Thomas Robinson Harper
, Ryan Folsey
, Tom Lewis
, Jill Brown
, Allan Graf
|