Yönetmen
|
Tom Brady
|
Senarist
|
Rob Schneider
Tom Brady
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baş Kuaför
|
K.G. Ramsey
|
Set Sağlıkçısı
|
Alex Barnoya
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Brian Cantrell
|
Işık Teknisyeni
|
John Bratlien
|
Işık Şefi
|
Paul McIlvaine
|
Işık Asistanı
|
Matt Bardocz
|
Editoryal Yapım Asistanı
|
Julian Smirke
|
Yardımcı Yönetmen
|
Hope Garrison
|
Video Assist Operatörü
|
Scott Crabbe
|
Ulaşım Şefi
|
Krister C. Johnson
|
Yardımcı
|
Cashalà L'Shauntyelle
|
Ses Kayıtçısı
|
Randolph Saucedo
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Tim Fassino
|
Birim Reklamcısı
|
Deborah Simmrin
|
Ses Editörü
|
Josh Egnew
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Darwin Montana Browne
|
1. Kamera Asistanı
|
Mark Figueroa
|
Set Tasarımı
|
Camille M. Bratkowski
|
Heykeltıraş
|
James Van Houten
|
Ressam
|
Paulette Fox
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Ivonne Olguin
|
Elektrikçi
|
Shane Buttle
|
Orkestra Şefi
|
Frank Bennett
|
Şoför
|
J. Armin Garza II
|
Mekan Yöneticisi
|
Paul Schreiber
, Andrew R. Gardiner
|
Görsel Efektler
|
Clay Dale
, Mike Bellamy
, Patrick Flanagan
, Jim Gorman
, Mike Hardison
, George Macri
, John R. McConnell
, Ray McIntyre Jr.
, Christopher Nibley
, Reid Paul
, Jana Spotts
, Juan Carlos Vargas
, Bonnie Kanner
|
24 Kare Gösterim
|
Ralph Merzbach
|
Sinematografi
|
Tim Suhrstedt
|
Diğer
|
Tom Brady
, Rob Schneider
|
Diğer
|
Angela Athayde
, Alex Barnoya
, Jason Cardillo-Lee
, Rudy Coblentz Jr.
, Scott Dolezal
, J.D. Donaruma
, Tiffany Fraser
, Marc C. Geschwind
, Tony Gonzalez
, Christopher K. Grap
, Hi-Hat
, Timber Kislan
, John C. Kruize
, Cashalà L'Shauntyelle
, Jonathan Loughran
, Sean Madaras
, David Matusek
, Kelly Moran-Brown
, Lisa Nichols
, Golan Ramraz
, Nadia Randazzo Bombino
, Kevin Sabbe
, Julia M. Sauder
, Bryan S. Sexton
, Deborah Simmrin
, Eric Smith
, J.J. Titone
, Eli Wolstan
, Sally Brooks
, Cristie Schoen
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lyn Matsuda Norton
|
Editoryal Hizmetler
|
Mike Bellamy
, Julian Smirke
, Jeff Smithwick
, Sandy S. Solowitz
, Montrice White
, Jeff Williams
, Matt Evans
, Sean Lawrence
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael D. Alvarez
, Matt Bardocz
, John Bratlien
, Darwin Montana Browne
, Shane Buttle
, Brian Cantrell
, Jeffrey A. Cook
, Scott Crabbe
, Chris Cuevas
, Bill Daimant
, Josh Denering
, Mark Figueroa
, Megan Forste
, Paul Goodstein
, Jeffrey Greeley
, Keith A. Hascher
, Brad Heiner
, Peter Iovino
, Lawrence Karman
, Rick Lawrence
, Christopher Lucchese
, Paul McIlvaine
, Ralph Merzbach
, Andrew Osborne
, Brian Spitz
, Mariana Sánchez de Antuñano
, Mark Vollmer
, David J. White II
, Jason Young
, Pete Asidilla
, Shane Brott
, Scott Eades
|
Özel Efektler
|
Chris Walkowiak
, Jerry Miscevich
|
Ses
|
David Bach
, Adam Blantz
, Josh Egnew
, Russell Farmarco
, Richard Bryce Goodman
, Tom Hartig
, Robert Jackson
, Orada Jusatayanond
, Steve Kohler
, Monique Reymond
, Keith Rogers
, Randolph Saucedo
, Leslie Shatz
, Cameron Steenhagen
, Mark Ulano
, Clayton Weber
, Elmo Weber
, David Yonson
|
İkinci Birim
|
John P. Aguirre
, Mark Avery
, Hope Garrison
, Cara Giallanza
, Jules Kovisars
, Rip Murray
, Gregg Smrz
, Chip Touhey
, Darrell Woodard
|
Operasyon Yöneticisi
|
Udi Nedivi
|
Makyaj Sorumlusu
|
Andre Dubois
, Corrina Duran
, Joel Harlow
, Rob Hinderstein
, Rose Librizzi
, Felicia Linsky
, Emjay Olson
, K.G. Ramsey
, Tegan Taylor
, Carme Tenuta
, Larry Waggoner
|
Yapım Sanatçısı
|
Marc Fisichella
|
Müzik
|
John Debney
, Peter Afterman
, Wolfgang Amadeus
, Frank Bennett
, Jessica Clements
, Brad Dechter
, Dan DiPrima
, George Doering
, Tom Kramer
, Mitchell Leib
, Michael C. Mason
, Ryan Robinson
, Don Welty
, Margaret Yen
, Steve Damstra II
, Frank Macchia
, Sandy DeCrescent
, John Richards
|
Yapım Ses Mikseri
|
Mark Ulano
|
Üretim Hizmetleri
|
Carr D'Angelo
, Jack Giarraputo
, Ian Maxtone-Graham
, Robin Mulcahy Fisichella
, Nathan Talbert Reimann
, Guy Riedel
, Adam Sandler
, John Schneider
|
Kamera Yükleyici
|
Michael D. Alvarez
|
Yardımcı Dublör
|
Jim Stephan
|
Yardımcı Editör
|
Jeff Williams
|
Ses Donanım
|
Adam Blantz
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Christopher K. Grap
|
Set
|
Josh Denering
|
Yardımcı Butafor
|
Scott W. Leslie
|
Dolly Sorumlusu
|
Bill Daimant
|
Kast Asistanı
|
Nadia Aleyd
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Jana Spotts
|
Butafor
|
Max E. Brehme
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Debney
|
Renk Zamanlayıcı
|
Jeff Smithwick
|
Makyaj Sanatçısı
|
Corrina Duran
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Keith Rogers
|
Eş Yapımcı
|
Ian Maxtone-Graham
, Nathan Talbert Reimann
|
Yapım Koordinatörü
|
Kelly Moran-Brown
|
Müzisyen
|
George Doering
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
John P. Aguirre
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Udi Nedivi
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Larry Waggoner
|
Dublörler
|
Marijane Cole
, Christopher 'Critter' Antonucci
, Dartenea Bryant
, Eliza Coleman
, Casey Easlick
, Gary Guercio
, Lisa Hoyle
, Cinda-Lin James
, Steve Kelso
, Kelsee King-Devoreaux
, Dustin Meier
, Heidi Moneymaker
, Terry Notary
, Daniel T. O'Brien
, Gloria O'Brien
, Nicole Randall
, Myke Schwartz
, Paul E. Short
, Gregg Smrz
, Jim Stephan
, Darlene Ava Williams
|
Sahne Sanatçısı
|
Eric Reichardt
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
R. Michael Stringer
|
Sorumlu Ses Editörü
|
David Bach
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tim Suhrstedt
|
Yapımcı
|
John Schneider
, Carr D'Angelo
|
1. Yardımcı Editör
|
Sandy S. Solowitz
|
Müzik Süpervizörü
|
Peter Afterman
|
Kostüm Tasarımı
|
Alix Friedberg
|
Oyuncu Seçimi
|
Marcia Ross
, Gail Goldberg
, Donna Morong
, Nadia Aleyd
, David Anthony
, Carol Grant
, Nicole Hilliard-Forde
, Kate Lacey
|
Editör
|
Peck Prior
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Marc Fisichella
|
Yönetici yapımcı
|
Adam Sandler
, Jack Giarraputo
, Guy Riedel
|
Set Dekorasyon
|
Jon Danniells
|
Kuaför
|
Emjay Olson
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John Hartigan
|
Sanat Yönetimi
|
Tom Frohling
, Gregory P. Alcus
, Cliff Berns
, Camille M. Bratkowski
, Max E. Brehme
, Peggy Casey
, Tim Fassino
, Paulette Fox
, Stephanie J. Gordon
, Scott W. Leslie
, Sean Lyons
, Kristie Moore
, Ivonne Olguin
, Cesar Orozco
, Shane Reed
, Eric Reichardt
, Robin Richesson
, Erich W. Schultz
, Sharon Speller
, Michael P. Sweeney
, Samuel J. Tell
, Alexx Thompson
, James Van Houten
, Glenn Williams
, Cuitlahuac Morales Velazquez
|
Boom Operatörü
|
Tom Hartig
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Carme Tenuta
|
ADR Editörü
|
Cameron Steenhagen
|
Koreograf
|
Tony Gonzalez
|
Butafor
|
Cesar Orozco
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Cara Giallanza
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Nicole Hilliard-Forde
|
Ortak Yapımcı
|
Robin Mulcahy Fisichella
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Rose Librizzi
|
Ses efektleri Editörü
|
Orada Jusatayanond
|
Dublörler Koordinatörü
|
Gregg Smrz
|
Set Şefi
|
Shane Reed
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Reid Paul
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Mike Hardison
|
Müzik Editörü
|
Dan DiPrima
|
Kostüm Sorumlusu
|
Deborah Hall
, Celeste LaChance
, Tyra Youland
, Joan Joseff
|
Film Araç Koordinatörü
|
Jim Moores
|
Steadicam Operatörü
|
Lawrence Karman
|
Kameraman
|
Jeffrey Greeley
|
Ulaşım Koordinatörü
|
James Lowder
, J. Armin Garza II
, Krister C. Johnson
, Larry Michael
, Jim Moores
, L. Chip Crosby Jr.
|
Diyalog Editörü
|
Robert Jackson
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ray McIntyre Jr.
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Clayton Weber
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Peggy Casey
|
Yapım Muhasebecisi
|
John C. Kruize
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Lisa Nichols
|
İnşaat Koordinatörü
|
Erich W. Schultz
|
Genel
|
Kate Lacey
, Christopher 'Critter' Antonucci
, Bryan S. Sexton
, Monique Reymond
, Gregg Smrz
, Tyra Youland
, Chris Cuevas
, Robin Richesson
, Jessica Clements
, Patrick Flanagan
, David Yonson
, Andrew Osborne
, Celeste LaChance
, Mark Avery
, Sharon Speller
, Jerry Miscevich
, Tiffany Fraser
, Mark Vollmer
, Timber Kislan
, Rudy Coblentz Jr.
, Matt Evans
, Angela Athayde
, David Anthony
, Heidi Moneymaker
, Nicole Randall
, Peck Prior
, Gloria O'Brien
, Cinda-Lin James
, Lisa Hoyle
|