Yönetmen
|
Louis Morneau
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Senaryo
|
John Logan
|
Dolly Sorumlusu
|
Richard Maxey
|
Hava Koordinatörü
|
Dan Rudert
|
Işık Teçhizat Şefi
|
David Blundell
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jason Marty
|
Yardımcı Butafor
|
Mike Boudreau
|
Set
|
Jason Walser
|
Baş Kuaför
|
Erin Lyons
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Chip Hart
|
Renk Zamanlayıcı
|
Gloria Kaiser
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Brandon Trost
|
Butafor
|
Rick Polikowski
|
Müzik Süpervizörü
|
Jonathan Hafter
, Carol Sue Baker
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Marco Black
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Sean Patrick Crowell
|
Elektrikçi
|
Kelly Klindt
, Wayne Wulfenstein
, Timothy Reynolds
, Allen Dial
, Stephen Hurd
|
Editör Yardımcısı
|
Meghan L. Noble
|
Dış Sesler Editörü
|
Nancy Nugent
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Elaine Essex Thompson
|
Üretim Hizmetleri
|
Brent Baum
, Bradley Jenkel
, John Logan
, Dale Pollock
, Louise Rosner-Meyer
, Steven Stabler
|
Ses efektleri Editörü
|
Jeff K. Brunello
, Ann Scibelli
, Jeffrey R. Whitcher
, Paul Curtis
, D. Chris Smith
, Elisabeth Flaum
, Mark Lanza
, Stephen P. Robinson
, Andrew Holtzman
, Rebecca Hanck
, Eric Williams
, Bill Fox
, Adam Gillick
, Matthew Morris
|
Görsel Efektler
|
Krista Benson
, D. Walt Cameron
, Susan Corbin
, Andrea D'Amico
, Clay Dale
, Gina Di Bari
, Tommy Dorsett
, Phillip Giles
, Justin Hammond
, Brian Hanable
, Tom Helmers
, Cynthia Hyland
, Shant Jordan
, Laurel Klick
, Jeff Montray
, Jason Netter
, Michael Pecchia
, Patrick Perez
, Robert C. Powers
, Mark Sawicki
, Elaine Essex Thompson
, Bob Wiatr
, Kevin Gendreau
, Brandon McNaughton
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Mike Mickens
|
Teşekkürler
|
Catherine Cyran
, Freeman A. Davies
, Mike Elliott
, David Greenblatt
, Chuck Tately
|
Dublörler
|
Ted Barba
, Ivan Bates
, Kurt Bryant
, Darren A. Caperna
, Peter Epstein
, Kathy Jarvis
, Brad Jessey
, Billy Judkins
, Bill McIntosh
, Cole S. McKay
, Carl Milinac
, Eddie Perez
, Don Shanks
, Patrick J. Statham
, Skip Carlson
, Terri Sue Judkins
|
Diğer
|
John Logan
|
Diğer
|
Michael Barnes
, John Goodwill
, Nancy Govednik
, Thea Kerman
, Luke Khanlian
, Mark Maitre
, Douglas W. McHenry
, Jake McKinnon
, Gregory Nicotero
, Timothy Ralston
, Audra Rodgers
, Dan Rudert
, Shannon Shea
, Rorie D. van Klaveren
, Jerry West
, Yun
, Lynnanne Zager
, Judy Sharinger
|
Editoryal Hizmetler
|
Dexter Adriano
, Carmel Davies
, Bob Ducsay
, Gloria Kaiser
, David Matusek
, Meghan L. Noble
, Tanya T. Phipps
|
Kamera Teknisyeni
|
David Blundell
, Sean Patrick Crowell
, Allen Dial
, Fred Hayes
, Jason Hornbeck
, Stephen Hurd
, Gary Johnson
, Kelly Klindt
, John Koth
, Michael J. Latino
, Fritz Lindbeck
, Cullen Lockwood
, Richard Maxey
, Mike Mickens
, Brian Morena
, Nick Neino
, Timothy Reynolds
, Theo Stephanne
, Jason Walser
, Garlan Wilde
, Wayne Wulfenstein
|
Özel Efektler
|
Eric Allard
, Brent W. Bell
, Rick Bongiovanni
, John Cluff
, Chiz Hasegawa
, Gregory Nicotero
, Scott Patton
, Michael Roundy
, Ryan Roundy
, Brandon Trost
, Vaughn Williams
|
Müzik
|
Graeme Revell
, Carol Sue Baker
, Mark Curry
, Jonathan Hafter
, Ashley Revell
, David E. Russo
, John Kurlander
|
Ses
|
Pembrooke Andrews
, Thor Benitez
, Matthew C. Beville
, Brent Brewington
, Jeff K. Brunello
, Harry Cohen
, Paul Curtis
, Andrew DeCristofaro
, Elisabeth Flaum
, Bill Fox
, Marshall Garlington
, Adam Gillick
, John Garret Gorman
, Rebecca Hanck
, Shawn Kennelly
, Mark Lanza
, Jason Lezama
, George E. Marshall Jr.
, Michael A. Morongell
, Matthew Morris
, Vince Nicastro
, Nancy Nugent
, Michael Payne
, Scott Reed
, Stephen P. Robinson
, Joan Rowe
, Sean Rowe
, Ann Scibelli
, D. Chris Smith
, Liz Sroka
, Frederick H. Stahly
, Chris Staszak
, John C. Stuver
, Ken Teaney
, Eric Thompson
, Stephen Tibbo
, Tim Walston
, Jeffrey R. Whitcher
, Eric Williams
|
Sanat Yönetimi
|
Angel Acosta
, Mike Boudreau
, Terry Campbell
, Kathy Crandall
, Rick Curtis
, Kevin Farrell
, Julie Fife
, Jason Marty
, Heather Olson
, Rick Polikowski
, Vince Shorter
, Chuck Smart
, Ray A. Versluys
|
İkinci Birim
|
Ty Arnold
, Marco Black
, Michael Hennessey
|
Operasyon Yöneticisi
|
Lisa Rodgers
, Louise Rosner-Meyer
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jillian Glass
, Chris Hanson
, Gina Homan
, Erin Lyons
, Alan Tuskes
, Howard Berger
|
Yapım Sanatçısı
|
Philip Duffin
|
Sinematografi
|
George Mooradian
|
Ses Mikseri
|
Stephen Tibbo
|
Yardımcı Editör
|
Carmel Davies
, Tanya T. Phipps
, Dexter Adriano
|
Görüntü Yönetmeni
|
George Mooradian
|
Set Şefi
|
Kathy Crandall
|
Animasyon Süpervizörü
|
Gina Di Bari
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Eric Allard
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Marshall Garlington
, Ken Teaney
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Andrew DeCristofaro
|
İnşaat Formeni
|
Chuck Smart
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ray A. Versluys
|
Sahne Sanatçısı
|
Rick Curtis
, Heather Olson
|
Kostüm Sorumlusu
|
Glenn Ralston
, Nancy Ceo
, Amy Jean Roberts
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Laurel Klick
, Patrick Perez
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Gina Homan
|
Set Dekorasyon
|
Cynthia Epping
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Philip Duffin
|
Kostüm Tasarımı
|
Alexis Scott
|
Oyuncu Seçimi
|
Laura Schiff
, Elizabeth Cier
, Cate Praggastis
|
Editör
|
Glenn Garland
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Graeme Revell
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Andrea D'Amico
, Susan Corbin
|
Dublörler Koordinatörü
|
Kurt Bryant
|
Yapımcı
|
Bradley Jenkel
, Louise Rosner-Meyer
|
Mekan Yöneticisi
|
Andrew Langton
|
Ses Kayıtçısı
|
John Garret Gorman
|
Butafor
|
Angel Acosta
|
Boom Operatörü
|
Brent Brewington
, George E. Marshall Jr.
|
ADR Sorumlusu
|
Michael Payne
|
ADR Editörü
|
Pembrooke Andrews
, Frederick H. Stahly
, John C. Stuver
, Jason Lezama
|
Diyalog Editörü
|
Pembrooke Andrews
, Frederick H. Stahly
, John C. Stuver
, Jason Lezama
|
Dijital Yapımcı
|
Justin Hammond
|
Senaryo Süpervizörü
|
Delphine Slezak
|
Kameraman
|
Jason Hornbeck
, Mike Mickens
|
Ulaşım Koordinatörü
|
William 'Fleet' Eakland
|
Müzik Editörü
|
Ashley Revell
|
Set Kostümcüsü
|
Amy Jean Roberts
|
Animasyon
|
Josh Prikryl
, Tom Helmers
, Robert C. Powers
|
Işık Asistanı
|
Fritz Lindbeck
|
Işık Şefi
|
Garlan Wilde
|
Set Fotoğrafçısı
|
Fred Hayes
|
Genel
|
Bob Ducsay
, Joan Rowe
, Sean Rowe
, Chris Hanson
, Vince Nicastro
, Shawn Kennelly
, Cullen Lockwood
, Matthew C. Beville
, D. Walt Cameron
, Kevin Farrell
, Krista Benson
, Michael Pecchia
, Jeff Chaves
, John Koth
, Michael J. Latino
, Jillian Glass
, Terry Campbell
, Vince Shorter
, Thor Benitez
, Chris Staszak
, Brian Giuseppe Morena
, Theo Stephanne
, Nick Neino
, Glenn Garland
, Kathy Jarvis
|