Yönetmen
|
David J. Burke
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yardımcı Yönetmen
|
Carole Fleming
|
Baş Ressam
|
Darrell Scott
|
Marangoz
|
Ray Watts
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Stepan Vanicek
|
Yapım Muhasebecisi
|
Carol Hocking
|
Üretim Hizmetleri
|
Kelly Fry
, Boaz Davidson
, Danny Dimbort
, Christopher Eberts
, Randall Emmett
, George Furla
, Lati Grobman
, Andreas Grosch
, Kia Jam
, Monella Kaplan
, Avi Lerner
, Andreas Schmid
, Jonathan Shore
, Trevor Short
, John Thompson
, Shawn Williamson
, D-Teflon
|
Steadicam Operatörü
|
Michael Davies
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Kathy Houghton
|
Yapım Koordinatörü
|
Sheryl Rhodes
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Dan Mansfield
|
Ses Mühendisi
|
Jason Brennan
|
İnşaat Koordinatörü
|
Vance Conway
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Aisla Webster
|
Yapım Kontrolörü
|
Donald Bruce
|
1. Kamera Asistanı
|
Jay Kohne
|
Güvenlik
|
Clif Kosterman
|
Set
|
Grant Hamakawa
|
Işık Asistanı
|
Jason Weir
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Michael Jovanovski
, Cynthia Rose
|
Dolly Sorumlusu
|
John L. Brown
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Peter D. Marshall
|
Ses Editörü
|
Jon Tendrich
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Brie Thorpe
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Carrie O'Bray
|
İkinci Birim
|
Scott J. Ateah
, Ashley Bell
, Boaz Davidson
, Carole Fleming
, Kathy Houghton
, Kevin Leslie
, Dan Mansfield
, Bryant Marshall
, Peter D. Marshall
, Douglas Mitchell
, Brian O'Sullivan
, Roger Udwin
|
Diğer
|
David J. Burke
|
Diğer
|
Rachel Abarbanell
, Tsila Adler
, Devon Allen
, Larry Arpin
, Robin Auckland
, Mike Bogdanovic
, Dale Bredeson
, Don Britt
, Donald Bruce
, David Chang Hsun-Wei
, Eunice Choi
, Barbara Chomos
, Jody Chow
, Thomas Cobb
, Karen M. Cockrell
, Richard Cohee
, Barbara Copp
, David Costello
, D. Harlan Cutshall
, D-Teflon
, Rick Eyler
, Claude Forest
, Rob Fournier
, Kelly Fry
, Shannon Harron
, Carol Hocking
, Krista Kelloway
, Micah Kelpin
, Clif Kosterman
, Ashley Kravitz
, Solomon J. LeFlore
, Daryl Makortoff
, Brad Mann
, Todd Mann
, Rick Marcoux
, Kelly Matthews
, Travis Mitchell
, Christopher T. Mollere
, Donald Munro
, Robert Musnicki
, Ben Nedivi
, Eva Neufahrt
, Berit Norrenberg
, Steve Porohowski
, Lisa Ragosin
, Lonnie Ramati
, Sheryl Rhodes
, Christian Schauz
, Chris Smith
, Aaron Speiser
, Ryan Steacy
, Marcin Teodoru
, Scooby Vincent
, M. Dal Walton III
, Dan Lee West
, Trevor Westerhoff
, Jeremy Whelehan
, Roger Williams
, Suzanne Clements
, Paul Russell
, Michelle Bartolo
|
Müzik
|
Selena Arizanovic
, Robert L. Bennett
, Michael Dittrick
, Tobias Enhus
, Thorsten Laewe
, H. Scott Salinas
, Jim Schultz
, Kip Smedley
, Ashley Waldron
|
Editoryal Hizmetler
|
Rachel Abarbanell
, Jill Allanson
, Prince Bagdasarian
, Syd Cole
, Michael J. Duthie
, Deleah Emery
, Julius Friede
, David Graubard
, Tirsa Hackshaw
, Brian Kibbie
, Paul Klassen
, Franco Pante
, Sarah Parker
, Jon Pehlke
, David Waters
, Aisla Webster
|
Kostüm Sorumlusu
|
Johanna Argan
, Roger Baron
, Jenny Bernia
, Daevina Danyluck
, Amanda Riley
, Shelly Shaw
, Lyne Talbot
, Brie Thorpe
, Cathie Valdovino
|
Kamera Teknisyeni
|
John Banovich
, John L. Brown
, David Crone
, Michael Davies
, Ken Decker
, John Dekker
, J. Norman Earle
, Aristidi Georgiopoulos
, Martin Udo Haas
, Grant Hamakawa
, Shauna Hanna
, Chris Helcermanas-Benge
, Elizabeth House
, David Jones
, Jay Kohne
, Harvey LaRocque
, Stephen G. Latta
, Ian R. C. Levine
, Casey MacIntyre
, Jose Manzano
, Michael Mayo
, Peter McCaffrey
, Michael McLellan
, Rod Newby
, Jay Norton
, Rob Parisien
, Andrew Pedley
, Sasha Proctor
, Dean Reca
, Christopher Reusing
, Clayton Richard-Long
, Zane Rossouw
, Dave Roughley
, Jack Rowand
, Jean-Marc Saldini
, Neil Seale
, Randy Stamhuis
, Matthew Tichenor
, Jason Weir
, James Williams
, Jeff Hall
, Francis Kenny
, Randall Ott
|
Görsel Efektler
|
Scott Coulter
, Tinko Dimov
, Stanislav Dragiev
, Alex Filipov
, Nikolay Gachev
, Kiril Georgiev
, Veselina Georgieva
, Jivko Ivanov
, Velichko Ivanov
, Peter Keranov
, Robert Kirkpatrick
, Zornitsa Krasteva
, Ivaylo Marinov
, Jordan Markov
, Maria Mavrova
, Nikolay Mihailov
, Velislava Mihailova
, Esteban Mora
, Ivailo Petrov
, Marin Petrov
, Shero Rauf
, Stefan Tchakarov
, Peter Tomov
, Adriana Valcheva
, Alexander Valev
, Milen Zhelyazkov
|
Özel Efektler
|
Jeffrey Butterworth
, Chris Davis
, Phil Davis
, Steve Davis
, Vance Vegas Salvalaggio
, John Sleep
|
Ses
|
Jason Brennan
, Lorita de la Cerna
, Mark Ettel
, Robert Fitzgerald
, David Husby
, William Jacobs
, Darrin Mann
, Paul Menichini
, Mark Noda
, Charles O'Shea
, Paul Ratajczak
, Sean Rowe
, Carlos Sanches
, Karen Schell
, Gabriel J. Serrano
, Adam Sharpe
, Bill Skinner
, Jon Tendrich
, Guy Tsujimoto
, Steven Utt
, Jeffrey R. Whitcher
, Kelly Zombor
, Kris Casavant
, Kris Fenske
|
Operasyon Yöneticisi
|
Arie Bohrer
, Elie Cohn
, Kerstin Dyroff
, Todd Gilbert
, Brad Van Arragon
|
İnşaat Formeni
|
Kristian Hall
|
Makyaj Sorumlusu
|
Deena Adair
, Anji Bemben
, Devyn Griffith
, Nancy Hancock
, Kandace Loewen
, Tania McComas
, Teresa A. Meyer
, Ryan Nicholson
, Andrea Simpson
, Bill Terezakis
, Maureen Terezakis
, Margaret Yaworski
|
Kostüm Tasarımı
|
Katrina McCarthy
|
Yapım Sanatçısı
|
Derrick Hinman
, Katterina Keith
|
Sinematografi
|
Francis Kenny
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Scott Coulter
|
Yapım Sorumlusu
|
David Waters
|
Dublörler
|
Ed Anders
, Brett Armstrong
, Scott J. Ateah
, Shawn Beaton
, Byron Brisco
, Gavin Buhr
, Yves Cameron
, Mark Chin
, Phil Chiu
, Mike Crestejo
, Garvin Cross
, Crystal Dalman
, Mike Dopud
, Joe Doserro
, Ryan Ennis
, Kim Howey
, Brad Kelly
, Paul Lazenby
, Randy Lee
, Kit Mallet
, Steven McMichael
, Tony Morelli
, Gerald Paetz
, Darryl Quon
, Dan Rizzuto
, Chris Sayour
, Darryl Scheelar
, Kimani Ray Smith
, Sylvesta Stuart
, Owen Walstrom
, John Wardlow
, Rob Wilton
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dave Liboiron
, Howard Bachrach
, Scott Delaplace
, Robert Gaskill
, Gary Gleeson
, Dale Miller
, Carrie O'Bray
, Andrew O'Bray
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Neville Conway
|
Başlık Tasarımı
|
Thomas Cobb
|
Yönetici yapımcı
|
Andreas Grosch
, Andreas Schmid
, Avi Lerner
, Trevor Short
, Danny Dimbort
|
Ulaşım Şefi
|
Howard Bachrach
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Donald Munro
|
Boom Operatörü
|
Kelly Zombor
, Charles O'Shea
|
Dublörler Koordinatörü
|
Mike Crestejo
, Scott J. Ateah
|
Set Dekorasyon
|
Shane Vieau
|
Editör
|
Casey O. Rohrs
|
Sanat Yönetimi
|
Don Halton
, Derrick Hinman
, Carlos Bolbrugge
, Hunter Brown
, Aaron Coakwell
, Neville Conway
, Vance Conway
, Stephen Coutu
, Richard Cummins
, Jason Eskeland
, Kevin Griffin-Park
, Kristian Hall
, Michael Jovanovski
, Nicole Lobart
, Keli Manson
, David McLean
, Trevor Oleksy
, David Perun
, Reo Risley
, Cynthia Rose
, David Rosychuk
, Darrell Scott
, James Summers
, Tink
, Stepan Vanicek
, Ray Watts
, Chelsea Yusep
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Katterina Keith
, Tink
|
İlave Kurgu
|
Tirsa Hackshaw
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Tobias Enhus
, H. Scott Salinas
|
Senaryo
|
David J. Burke
|
Set Yapımcısı
|
Shawn Williamson
|
Oyuncu Seçimi
|
Sheila Jaffe
, Maureen Webb
, Colleen Bolton
, James Forsyth
, Meg Morman
, Vanessa Rodriguez Spencer
|
Yapım Yöneticisi
|
Brad Van Arragon
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Kia Jam
, Christopher Eberts
|
Ortak Yapımcı
|
Jonathan Shore
, Monella Kaplan
, Lati Grobman
|
Yardımcı Editör
|
Paul Klassen
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Meg Morman
|
Müzik Editörü
|
Michael Dittrick
|
Görüntü Yönetmeni
|
Francis Kenny
|
Yapımcı
|
Boaz Davidson
, George Furla
, Randall Emmett
, John Thompson
|
Teşekkürler
|
Basil Poledouris
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Ratajczak
, Mark Ettel
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Margaret Yaworski
|
Görsel Efekt Editörü
|
Jordan Markov
|
Diyalog Editörü
|
Robert Fitzgerald
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Todd Gilbert
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John Sleep
|
Yer Seçici
|
Ken Hovgaard
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Michael McLellan
|
Ses Mikseri
|
David Husby
|
3B Animatörü
|
Alex Filipov
|
Mekan Yöneticisi
|
Thierry Tanguy
, Ken Hovgaard
, Casey Nelson-Zutter
|
Yeşil Sorumlusu
|
James Summers
|
Yazar
|
Barbara Chomos
|
Kuaför
|
Deena Adair
|
Baş Kuaför
|
Kandace Loewen
|
Set Fotoğrafçısı
|
Chris Helcermanas-Benge
, Jack Rowand
|
Işık Şefi
|
John Dekker
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Menichini
|
Ses efektleri Editörü
|
Paul Menichini
|
Senaryo Süpervizörü
|
Susan Lambie
, Ken Friss
, Patti Henderson
|
Butafor
|
David Perun
|
Kameraman
|
Peter McCaffrey
, Harvey LaRocque
, Neil Seale
, John Banovich
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Nikolay Gachev
|
ADR Editörü
|
Robert Fitzgerald
|
Müzik Süpervizörü
|
Ashley Waldron
|
Genel
|
Nicole Lobart
, Katrina McCarthy
, Mike Dopud
, Sean Rowe
, Scott J. Ateah
, Paul Ratajczak
, Shelly Shaw
, David Crone
, David Graubard
, Stephen Coutu
, Jon Pehlke
, M. Dal Walton III
, Carlos Bolbrugge
, Selena Arizanovic
, Ken Decker
, Karen Schell
, Darrin Mann
, Ian R. C. Levine
, Amanda Riley
, Velichko Ivanov
, Tsila Adler
, Devyn Griffith
, Reo Risley
, Jenny Bernia
, Kevin Griffin-Park
, Richard Cummins
, Chris Davis
, Robert Kirkpatrick
, Jose Manzano
, Shauna Hanna
, Stephen G. Latta
, Elizabeth House
, Julius Friede
, Casey Nelson-Zutter
, Devon Allen
, Don Britt
, Shannon Harron
, Scooby Vincent
, Sarah Parker
, Kelly Matthews
, Casey O. Rohrs
, Crystal Dalman
|