Yönetmen
|
Jonathan Mostow
|
Senarist
|
John Brancato
Michael Ferris
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Muhasebecisi
|
Gail Martin-Sheridan
|
Marangoz
|
Neil Gahm
, Stephen Gavin
, Twig Johnson
, Matt Meeds
, Raymond Petrello
|
Işık Asistanı
|
James R. Mitchell
|
Dolly Sorumlusu
|
Daryl Richardson
, Eric Komar
, William D. Wynn
, Kevin Cook
, Peter Hand
|
Yapım Koordinatörü
|
Doris Donnenberg
, Daniel A. Mondschain
, Michael Anders
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Peter Chrimes
, David Larue
, William M. Weberg
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Nick Rufca
|
Kavramsal Tasarım
|
TyRuben Ellingson
|
1. Kamera Asistanı
|
Greg Luntzel
, Darryl Byrne
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Jamie Rama
|
Yer Seçici
|
Jeff N. Maclean
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jill Breitzman
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Max Wood
, Brian Emerson
|
Pilot
|
Frédéric North
, Michael Peavey
|
1. Yardımcı Editör
|
Stephen M. Rickert Jr.
|
Boom Operatörü
|
David Raymond
, Joel Reidy
, Ryan Baker
|
Ses Mikseri
|
Tom Williams
, David J. Schwartz
, Mark Weingarten
, Brent Lestage
|
Kast Asistanı
|
Allison Bader
, Matt Bouldry
, Peter Dudgeon
, Wynne Tsing
|
Kuaför
|
Raul Hernandez
, Cheryl Daniels
, Emma C. Rotondi
, Paula Dion
, David Blair
|
Set Kostümcüsü
|
Rosa J. Colón
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Nicole Balzarini
, Jourdan Henderson
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Melissa Cooperman
, Nicole Zaks
|
Yardımcı Editör
|
Kris Cole
|
Yangın Teknisyeni
|
John Ruggieri
|
Ulaşım Şefi
|
Keith D. Fisher
|
Müzisyen
|
James Thatcher
, Jeff Bunnell
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
John G. Scotti
, Nilo Otero
|
Baş Animatör
|
Tom Goodenough
|
Kavramsal İllüstratör
|
Michael Broom
, Scott Lukowski
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mauricio Baiocchi
|
Elektrikçi
|
Craig Gleason
, Phil Nason
, Eric Robert Bradshaw Bennett
, Nathan Coscia
, Tim Dunbar
, Dru Dunnaway
, Geoff Eads
, Eric Goddard
, Frank La Frazia
, Ed Lalli
, Brian Scotti
, Adam D. Bouchard
, Robert Clark
|
Silah Danışmanı
|
David Fencl
|
Negatif Kesici
|
Mary Beth Smith
|
Şoför
|
David Carlton White
, Jon Campagna
, James Divito
|
Terzi
|
Susanna Brown
|
Operasyon Yöneticisi
|
Todd Arnow
|
VFX Sanatçısı
|
Derek Wolfe
, John Cherniack
, Drew Daleo
, Matthew Hunt
, Jeremy Price
, Jason Maher
|
2B Sorumlusu
|
Matthew Adams
|
Yeşil Sorumlusu
|
Mark Oliver
|
Sinematografi
|
Oliver Wood
|
Yapım Sanatçısı
|
Jeff Mann
|
Makyaj Sorumlusu
|
Marleen Alter
, Carla Antonino
, Audrey L. Anzures
, Malinda Bennett
, Howard Berger
, Liz Bernstrom
, David Blair
, Mark Boley
, David A. Brooke
, Chris Cera
, Cheryl Daniels
, Jeff Dawn
, Michael Deak
, Paula Dion
, Jeff Edwards
, Jay Ferrara
, Rob Fitz
, Joe Giles
, Jennifer Brown Greenberg
, Raul Hernandez
, Rob Hinderstein
, Grady Holder
, Carey Jones
, Navya La Shay
, Natasha Ladek
, Mark Landon
, Tami Lane
, Steve LaPorte
, Tina LaSpina
, Amy Lederman
, Jim Leonard
, Mike McCarty
, R.J. McCasland
, Jake McKinnon
, Sanja Milic
, Candace Neal
, Gregory Nicotero
, Joey Orosco
, Gary Pawlowski
, Joanna Raskin
, Emma C. Rotondi
, Keith Sayer
, Andy Schoneberg
, Sherryn Smith
, Henry Soyos
, Brett Stern
, Wayne Toth
, Khanh Trance
, A.J. Venuto
, Kevin Wasner
, Victoria Wood
, Cristina Patterson
|
Ses
|
Ryan Baker
, Keith Bilderbeck
, Noah Blough
, Michael J. Broomberg
, Anita Cannella
, Brian Dinkins
, David E. Fluhr
, Sandy Gendler
, Vincent Guisetti
, Gary A. Hecker
, Larry Hopkins
, Devin Johnson
, Jon Johnson
, Pamela Kahn
, Doc Kane
, Val Kuklowsky
, Vanessa Lapato
, Brent Lestage
, Brian Magrum
, Myron Nettinga
, David Raymond
, Joel Reidy
, Miguel Rivera
, Kyle Rochlin
, David J. Schwartz
, Brad Sokol
, Bruce Stubblefield
, Robert Troy
, Paulette Victor-Lifton
, Mark Weingarten
, Ben Wilkins
, Tom Williams
, John St. Denis
, Jason Chiodo
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Ross Tatelman
|
Özel Efektler
|
Luca Bonatti
, Ben Bornstein
, Darin Bouyssou
, Michael Ezell
, Joe Giles
, Allen Hall
, Matthew Hall
, Grady Holder
, Richard Jacobs
, Jeff Jingle
, Steven Munson
, Casey D. Noel
, Jason Pinsker
, Ben Record
, Dirk Rogers
, John Ruggieri
, Kenneth Salter
, David Scheper
, Jordan Snowhook
, Lino Stavole
, Bob Williams
, Edward Gettis
, Christopher Walsh
|
Kamera Teknisyeni
|
Abel Barbour
, James Barela
, Julian Barnett
, Joseph Battista
, Eric Robert Bradshaw Bennett
, Adam D. Bouchard
, Jason Bowen
, Brad Boyer
, Peter Boynton
, John Bramley
, Evans Brown
, Al Bruce
, Paul Bulgin
, Jan Burgess
, Steven Burgess
, Darryl Byrne
, Dave Cambria
, Rick Cardillo
, Joe Chess
, Peter Chrimes
, Robert Clark
, Derek Contrado
, Kevin Cook
, Jason Cortazzo
, Nathan Coscia
, Beecher Cotton
, Peter D'Angelo
, Michael DiIeso
, Brian Dowley
, Joshua Dreyfus
, Tim Dunbar
, Dru Dunnaway
, Geoff Eads
, Jason Ellson
, Brant S. Fagan
, Robert Fitch
, Jamie Fitzpatrick
, Bryan Fletchall
, Jake Forster
, Matt Fortlage
, Christopher Franey
, Josh Friz
, Craig Gleason
, Eric Goddard
, Jesse Goldberg
, Peter Graf
, Jeff Graham
, Heath Grant
, Brooks P. Guyer
, Matthew J. Hall
, Peter Hand
, Amanda Hannan
, Chris Henry
, Jose 'Flecha' Hernandez
, Jason Hibarger
, Lee-Anthony Holloway
, Christian J. Hollyer
, Dan Hutchinson
, John R. Kaplan
, Lee Kazista
, Brendan Keefe
, Tom Keenan
, Robert Knowles
, Scott Koenigsberg
, Eric Komar
, Steve Koster
, Michael Kowalczyk
, Frank La Frazia
, Ed Lalli
, Ulrike Lamster
, David Larue
, Patrick Longman
, Greg Luntzel
, Gordon D. Manson
, Charles R. Mathews
, Lance Mayer
, Igor Meglic
, Symon Mink
, James R. Mitchell
, John J. Moers
, Paul Murphey
, Phil Nason
, Michael Nelson
, Frédéric North
, Onofrio Nino Pansini
, Courtney Perkins
, Michael Peterson
, Brian A. Pitts
, Antonio Ponti
, John Priebe
, Patrick Quinn
, Maricella Ramirez
, Guillaume Renberg
, Michael Rich
, Daryl Richardson
, Charles Ryan
, Mike Sanchez
, Brian Scotti
, Dave Scranton
, Jack Serino
, Zack Shultz
, Justin Situ
, Jeff Tanger
, Newton TerMeer
, Mike Thomas
, Matt Thurber
, Aaron Tyburski
, Silas Tyler
, Stephen Vaughan
, Michael J. Walker
, Warren A. Weberg
, William M. Weberg
, Frans Wetterings III
, Christine Willard
, Steven J. Winslow
, Terry Wolcott
, William D. Wynn
, Anthony Zibelli
, Rick Beausoleil
, William DiCenso
, Arturo Elizondo
, David Conelli
, Zachary K. Lazar
|
Editoryal Hizmetler
|
Jill Breitzman
, Kris Cole
, Rob Doolittle
, Nick Monton
, Stephen Nakamura
, Mark Todd Osborne
, Missy Papageorge
, Joe Pestana
, Stephen M. Rickert Jr.
, Kurt Smith
, Mary Beth Smith
, Stefan Sonnenfeld
, Barry Zetlin
|
Diğer
|
Michael Anders
, Eric Olin Anderson
, Keith Balser
, Dane Benton
, Daryl Blonder
, Bryan Boardley
, Eric Bruno Borgman
, Adrian Casas
, Fritz Ceriales
, Stephanie Charbonneau
, Michael P. Cone
, Jonathan Cortizo
, Ross Coscia
, Nick Costantino
, Stefan Couture
, Patrick Dawn
, Ramses del Hierro
, Roger Dillingham Jr.
, Jeff Dionne
, Kenneth Donaldson
, Doris Donnenberg
, Joseph E. Doyle
, Jessica Drake
, Stephen J. Eads
, Dean Egan
, Pam Ellington
, Fred Fein
, David Fencl
, Kim Ferandelli
, Brian K. Fernandes
, Mugisha Feruzi
, Michael Ficara
, Ethan Fox
, Tyler Gagnon
, Laura Gary
, Rob Goodrich
, Chad Goyette
, Pamela B. Green
, Una Green
, Brian Hakala
, Chase Hall
, Alicia Hanifin
, Alison Harstedt
, Ben Heald
, Raymond Hernandez
, Sean Huck
, Jennifer K. Jacobs
, Kimmie Johnson
, Carey Jones
, Nate Jones
, Jacob Kane
, Ruba Kharuf
, Katherine Kohler
, Zachary Kraft
, David LaCarubba
, Holiday Landa
, Joseph Lavallee
, Mele K.T. Locey
, Peter Lowe
, Eric Lyons
, Ernie Malik
, Joshua Mandel
, Jeffery Mannarini
, Stephen Marchessault
, Irish Mardiroosian
, Jared Marshall
, Gail Martin-Sheridan
, Catherine A. McCabe
, Jake McKinnon
, Ryan McPeake
, James Merrifield
, Daniel A. Mondschain
, Jonathan Montepare
, Joshua Moulding
, Wade Muller
, Cabernet Murray
, Tatjana Najdanovic
, Jason Neudecker
, Matt Newcomb
, Stephanie Norton
, Jill Nunley
, J.P. Ouellette
, Wendy Overly
, Matthew E. Pado
, John Passarini
, Michael Peavey
, Patti Pelton
, Jill K. Perno
, Scooter Perrotta
, Richard Purgill
, Alan D. Purwin
, Kim Quam
, Allan Rafael
, Dan Rafeld
, Nadia Randazzo Bombino
, Michael Scott Reid
, Michael Reilly
, Brieann Rich
, Dawn Marie Richard
, Melissa Rosal
, Nick Rufca
, Matthew Rutler
, John Sansone
, Andrew Sarno
, Jonathon Schermerhorn
, Claire Severance
, Jennie Shope
, Johanna Silverman
, Ben Skinner
, Zack Smith
, Kori Sparks
, Ryan Spenser
, Paul Anthony Speziale
, Ross Tatelman
, Jessica L. Therrien
, Kal Thompson
, Jeff Tidwell
, Stuart Valberg
, Ryan Whitcomb
, Richard S. Wilson
, Rebecca Windsor
, Amy Denning Winfrey
, Katharine Wood
, Josh Woolf
, Judith Babcock
, J.D. Marlow
, Jarik van Sluijs
, Matt Campbell
, Ryan B. Young
, David J Law
, Mike Schaub
|
Diğer
|
Michael Ferris
, Robert Venditti-Kramer
|
Jenerik Mikser
|
Tommy Vicari
|
Butafor
|
Richard Cambria
, Chris Fix
|
Ressam
|
Nelson Hawthorne
|
Baş Kostümcü
|
Tom Macdonald
|
İkinci Birim
|
Lee-Anthony Holloway
, Simon Crane
, Jessica Franks
, Brandon Lambdin
, Nilo Otero
, Gregory J. Pawlik Jr.
, Jill K. Perno
, Matt Rawls
, Matt Rebenkoff
, Brett Robinson
, John G. Scotti
, Brian Smrz
, Mark Trapenberg
|
Baş Kuaför
|
Jay Ferrara
|
Modelleme
|
Chris Uyede
|
Set Sağlıkçısı
|
Kim Quam
, Roger Dillingham Jr.
, Ryan McPeake
, Ryan Whitcomb
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Joe Carhart
, Eli Rarey
, Eileen O'Connor
, Laurel Schneider
, Chau Tong
, Russell Lum
, Robin Dicker
, Amanda Roth
|
Yardımcı Butafor
|
Curtis Corbitt
, John F. O'Neil
, Jonathan Champoux
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Trapenberg
, Aurora Warfield
, Brandon Lambdin
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Robin Brown
, Sara Giustini
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Michael Burke
|
Kamera Yükleyici
|
James Barela
|
Işık Sanatçısı
|
Joshua Herrig
|
Şef
|
Peter Lowe
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Jeffrey Charles Higgins
, Derek Wolfe
, David Stopford
|
Üretim Hizmetleri
|
Ethan Fox
, Brieann Rich
, Todd Arnow
, Elizabeth Banks
, Max Handelman
, David Hoberman
, Todd Lieberman
, David Nicksay
|
Yükleyici
|
Matthew J. Hall
, Michael Kowalczyk
|
Film Araç Koordinatörü
|
Tom Rebber
, Bobby Anderson
|
Oyuncu Seçimi
|
Janet Hirshenson
, Jane Jenkins
, Michelle Lewitt
, Maryellen Aviano
, Allison Bader
, Matt Bouldry
, Terri Douglas
, Peter Dudgeon
, Brandi S. Hawkins
, Meagan Lewis
, Aileen McCall
, Carolyn Pickman
, Jamie Sparer Roberts
, Wynne Tsing
, Wendy Washbrook
, Tori Silvera Bush
|
Şive Koçu
|
Jessica Drake
, Wendy Overly
|
Set Dekorasyon
|
Fainche MacCarthy
, Debbie Cutler
|
Set Tasarımı
|
Al Hobbs
, Charisse Cardenas
, Stephen Christensen
, Lorrie Campbell
|
Oyuncu Asistanı
|
Nate Jones
, Tatjana Najdanovic
, Johanna Silverman
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Aaron Skalka
, Jon Campagna
, James Divito
, Ken Farnell
, Chris Ferrence
, Keith D. Fisher
, Teresa Haney
, David Kenney
, Bill Lopez-Arjona
, Tom Rebber
, David Carlton White
|
Renk Zamanlayıcı
|
Chris Regan
, Kurt Smith
|
Görsel Efektler
|
Grzegorz Jonkajtys
, Sean Carroll
, Anu Liikkanen
, Mariana Acuña Acosta
, Matthew Adams
, Michael Adkisson
, Edward Leroy Anderson
, Adam Arcuragi
, Mauricio Baiocchi
, Montell Baiochi
, Austin Basile
, Mike Beckman
, Suzie Bohannon
, Luca Bonatti
, Landon Bootsma
, Kirstin Bradfield
, Dan Brittain
, Jeremy Brown
, Ken Busick
, Greg Butler
, Lauren Carara
, Joe Carhart
, Mike Chambers
, Scott Chambers
, Kien Geay Chan
, John Cherniack
, Manda Cheung
, Rhys Claringbull
, Craig Clarke
, Richard Clegg
, Corey Coates
, Charlie Coffou
, Brian Connor
, Craig Crawford
, Drew Daleo
, Chris Dawson
, Eric Deinzer
, Stanley A. Dellimore
, Lindy DeQuattro
, Sean Devereaux
, Anthony Di Ninno
, Robin Dicker
, Bruce Dickson
, Eran Dinur
, Joseph DiValerio
, Brian Drewes
, Kalene Dunsmoor
, Clwyd Edwards
, Brian Emerson
, Christopher J. Eng
, Brant S. Fagan
, Dan Feinstein
, Tim Fescoe
, David Fogg
, Jaime Fortuno-Lavin
, Aidan Fraser
, Mark Scott Friedman
, Brad Gayo
, Clement Gerard
, Benedict Gillingham-Sutton
, Tom Goodenough
, Tiffany Griffin
, Jerry Hall
, Asa Hammond
, Bruce Harris
, Jessica Hee
, Linda Henry
, Joshua Herrig
, Jeffrey Charles Higgins
, Robin Hobart
, Chris Holmes
, James Holt
, Justin Holt
, Samantha Humphreys
, Matthew Hunt
, Jan Huybrechs
, Beau Janzen
, Jeffrey Kalmus
, Mark Killian
, Jeffrey Kleiser
, Jamal Knight
, Peter Konig
, Justin Kosnikowski
, Marshall Richard Krasser
, Mathew Krentz
, Chris Kwiatkowski
, Jay Lalime
, Kenny Lam
, Pat Lun Lam
, Charles Lapage
, Soyoun Lee
, Marc Leidy
, Chad Lemieux
, Keith Leung
, Colin Liggett
, Bryan Litson
, Dave Lockwood
, Chris Longo
, Matthias Lowry
, Russell Lum
, Anthony Mabin
, Cornelia Magas
, Jason Maher
, Rachel Matchett
, Geoff McAuliffe
, Ryan Mintenko
, Derrick Mitchell
, Mo Mohamoud
, James Montalbano
, Brian Morse
, Harry Mukhopadhyay
, Tim Mulvihill
, Yoon See Ng
, Niels Nielsen
, John P. Nugent
, Eileen O'Connor
, Sean O'Hara
, Doug Oddy
, Henry Parker
, Joseph Payo
, Geoff Pedder
, Phil Pham
, Travis Pinsonnault
, David Piombino
, Ann Podlozny
, Tim Pounds-Cornish
, Jeremy Price
, Ricardo Quintero
, Edward Quirk
, Eli Rarey
, Liz Roberts
, Cabral Rock
, Jody Rogers
, Amanda Roth
, Laurel Schneider
, Junko Schugardt
, Ziad Seirafi
, Richard Servello
, Benson Shum
, Vicki Silva
, Brian Sorbo
, Katie Stetson
, Mark Stetson
, Michael Stewart
, David Stopford
, Tomaso Tartarotti
, George Taylor
, Huai Yuan Teh
, Patrick Thompson
, Andrew E. Tilles
, Chau Tong
, Tuong-Van Tran
, Graeme Tung
, Chris Uyede
, Michael Van Himbergen
, Diana Walczak
, Aurora Warfield
, Joe Wehmeyer
, Diana Marie Wells
, Arthur Windus
, Derek Wolfe
, Max Wood
, Xye
, Matt Yeoman
, Mohummed Yusef
, Tom Zils
, Martin Bell
, Dan Cayer
, Eric J. Dima-ala
, Brandon Harr
, Stephanie Hornish
, Patrik Marek
, Jerome Moo
, Jia-Hao Ng
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Terri Douglas
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Scott Stambler
|
ADR Editörü
|
Bruce Stubblefield
, Val Kuklowsky
, Robert Troy
|
Diyalog Editörü
|
Bruce Stubblefield
, Val Kuklowsky
, Robert Troy
, Miguel Rivera
|
Mekan Yöneticisi
|
Gregory Alpert
, Stuart Neumann
, Peter Costelli
, Benjamin C. Dewey
, Eric Jacobsen
, Brian Ketcham
, Jeff N. Maclean
, Hyunsoo Moon
, Andrew Jackson Murphy
, Michael Robert Murray
, Joe Piasecki
, Karen Stark
, Briana Taylor
, Joshua Youman
|
Birim Reklamcısı
|
Ernie Malik
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
David E. Fluhr
, Myron Nettinga
|
Dış Sesler Editörü
|
Noah Blough
|
Orkestra Şefi
|
Kevin Kaska
, Rick Giovinazzo
, Walt Fowler
, Yvonne S. Moriarty
, Ken Thome
|
Kondüktör
|
Nick Glennie-Smith
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jeff Dawn
, Steve LaPorte
|
Dublörler
|
Jim Palmer
, David Shumbris
, Steve DeCastro
, Declan Mulvey
, Michelle Lee
, Bill Anagnos
, Simone Bargetze
, John Vincent Mason
, Tim Buchanan
, Jim Ford
, David Hugghins
, Sean Graham
, Janene Carleton
, Erik Betts
, Jwaundace Candece
, Anthony Vincent
, Jay Boryea
, Paul Marini
, Dean Bailey
, Rex Reddick
, Brian Avery
, Shawnna Thibodeau
, Jennifer Lamb
, Dustin Meier
, John Patrick McLaughlin
, Melissa Barker
, Norman Douglass
, Tim Garris
, Brycen Counts
, Katie Eischen
, Richard Epper
, Kofi Elam
, Alisa Hensley
, Dave Van Zeyl
, Naomi Petersen
, Meegan E. Godfrey
, Jodi Michelle Pynn
, Joanne Lamstein
, Jonathan Arthur
, Katie Letien
, Jonathan Nosan
, Louis Provenzano
, Barbara Lee-Belmonte
, Rick Miller
, Don Hewitt Jr.
, Richard Bradshaw
, John Branagan
, Eddie Braun
, Jodi Lyn Brockton
, Jacob Chambers
, Ken Clark
, Kevin Derr
, Simba Dibinga
, Wade Eastwood
, Lena Fennema
, Colin Follenweider
, Mickey Giacomazzi
, Christopher Gordon
, Jason Gray
, Chad Guerrero
, Greg Harris
, Cort Hessler
, Jery Hewitt
, Natasha Kassar
, Luke Kearney
, Paul Leonard
, Michael Li
, Kurt D. Lott
, Mike Massa
, Ed McDermott II
, Ian Mclaughlin
, Jeff Medeiros
, Todd Mello
, Luis Moco
, Allan Padelford
, Daniel Pera
, Naomi Peters
, Brieann Rich
, Nicholas Rich
, Larry Rippenkroeger
, Kevin Rogers
, Marc Scizak
, Gianna Simone
, Brett Smrz
, Gregg Smrz
, Matthew Taylor
, Stuart F. Wilson
, Brett Ainslie
, Andria Blackman
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jeff Mann
, David E. Scott
|
Kostüm Tasarımı
|
April Ferry
, Annie Bloom
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Donna Berwick
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Todd Arnow
|
Eş Yapımcı
|
Todd Arnow
|
Yönetici yapımcı
|
Elizabeth Banks
, David Nicksay
|
Görüntü Yönetmeni
|
Oliver Wood
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Igor Meglic
|
Sanat Yönetimi
|
Dan Webster
, Tom Reta
, Jory Alvarado
, Bobby Anderson
, Rich Andrade
, Paige Augustine
, Audra Avery
, Shadya H. Ballug
, Nicole Balzarini
, Abel Barbour
, Stacey Bishop
, Michael Broom
, Robin Brown
, Page Buckner
, Aimee Butterfield
, Andrew Max Cahn
, Richard Cambria
, Lorrie Campbell
, Charisse Cardenas
, Jonathan Champoux
, Stephen Christensen
, Scott Edward Collins
, Melissa Cooperman
, Curtis Corbitt
, E. David Cosier
, Cosmas A. Demetriou
, Noah Dubreuil
, TyRuben Ellingson
, Monica Fedrick
, Chris Fix
, Marc L. Fusco
, Joe Gagnepain
, Neil Gahm
, Lindsey Gary
, Stephen Gavin
, Michael Geoghegan
, Jennifer Gerbino
, Sara Giustini
, Zack Gorman
, Matt Harrington
, Nelson Hawthorne
, Jourdan Henderson
, Al Hobbs
, Justin Holt
, Twig Johnson
, Alanna Keenan
, Deborah Kehs
, Jonas Kirk
, Mark Knapton
, Thomas D. Krausz
, Ritchie Kremer
, Ellen Lampl
, Holiday Landa
, Timothy Lewis
, Scott Lukowski
, Bao-Uy Luu
, Geoffrey Mandel
, Butch McCarthy
, Adam McClain
, Brian McKenzie
, Matt Meeds
, Brenden Morrison
, Christopher Neely
, John F. O'Neil
, Mark Oliver
, Katrina Parsons
, Raymond Petrello
, Michael Potter
, Jamie Rama
, Eric Ramirez
, Michael Ricci
, Dawn Marie Richard
, Adam Roffman
, Catherine Rooney
, Timothy Rowcroft
, Peter Mitchell Rubin
, John Ryder
, Michael Saari
, Steve Salazar
, Christopher Sawtelle
, David E. Scott
, Amy R. Strong
, Randy Syracuse
, Gordon Tanner
, Tricia Turczynski
, Marc Vena
, Cleo Wang
, Mimi Watstein
, Liloa Wong
, Marcel Worch
, Derek J. Hawthorne
, Bridget Keefe
, Lisa Nagid
|
Editör
|
Kevin Stitt
|
Müzik
|
Richard Marvin
, Jeff Bunnell
, Bruce Fowler
, Walt Fowler
, Rick Giovinazzo
, Nick Glennie-Smith
, Tom Hardisty
, Kevin Kaska
, Yvonne S. Moriarty
, Ryan Rubin
, Scott Stambler
, James Thatcher
, Ken Thome
, Thomas Vicari
, Frank Macchia
, Darrin McCann
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Jack Serino
, Derek Contrado
, Robert Fitch
, Jake Forster
, Charles Ryan
, Al Bruce
|
Yapımcı
|
David Hoberman
, Todd Lieberman
, Max Handelman
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Andrew Max Cahn
, E. David Cosier
, Cosmas A. Demetriou
|
Makyaj Sanatçısı
|
Keith Sayer
, Rob Fitz
, R.J. McCasland
, Liz Bernstrom
, Jennifer Brown Greenberg
, Mark Landon
, Carla Antonino
, Tina LaSpina
, Malinda Ballesteros
|
Ses efektleri Editörü
|
Keith Bilderbeck
, Ben Wilkins
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mark Stetson
, Doug Oddy
, Sean Devereaux
, Jeffrey Kalmus
, Geoff McAuliffe
, John P. Nugent
, Lindy DeQuattro
|
Set Şefi
|
Christopher Neely
, Butch McCarthy
, Rich Andrade
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Brad Sokol
, Devin Johnson
|
Müzik Editörü
|
Ryan Rubin
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Eric Ramirez
, Dawn Marie Richard
, Thomas D. Krausz
, Alanna Keenan
, Michael Geoghegan
, Katrina Parsons
, Shadya H. Ballug
, Abel Barbour
, Stacey Bishop
, Gary Chandler
, Zack Gorman
, Brian McKenzie
, Brenden Morrison
, Michael Potter
, Michael Ricci
, Timothy Rowcroft
, Michael Saari
, Christopher Sawtelle
, Gordon Tanner
, Tricia Turczynski
, Cleo Wang
, Mimi Watstein
|
Işık Şefi
|
Frans Wetterings III
, Evans Brown
, John Priebe
|
Perukçu
|
Victoria Wood
, Natasha Ladek
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Steve Koster
|
Işık Teknisyeni
|
Peter Boynton
, Jesse Goldberg
, Christopher Franey
, Jose 'Flecha' Hernandez
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Candace Neal
, Audrey L. Anzures
|
Hava Kamerası
|
Steven J. Winslow
|
Ultimate Arm Operatörü
|
Michael Nelson
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jon Johnson
|
Ses Tasarımcısı
|
Jon Johnson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Stephen Vaughan
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jonas Kirk
|
Görsel Efekt Editörü
|
Derrick Mitchell
, Jody Rogers
, Tim Mulvihill
|
ADR Sorumlusu
|
Paulette Victor-Lifton
, Vanessa Lapato
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Allen Hall
|
Set
|
Silas Tyler
, Joseph Battista
, Paul Bulgin
, Amanda Hannan
, Abel Barbour
, Steven Burgess
, Beecher Cotton
, Heath Grant
, John R. Kaplan
, Robert Knowles
, Dave Scranton
, Michael Rich
|
Set Yapım Asistanı
|
Kristie Thompson
, Ryan Sweeney
, J.P. Ouellette
, Jason Neudecker
, Eric Olin Anderson
, Kenneth Donaldson
, Chad Goyette
, Stephen Marchessault
, Allan Rafael
, Paul Anthony Speziale
, Jeffery Mannarini
, Michael Scott Reid
, Josh Woolf
|
Hava Koordinatörü
|
Alan D. Purwin
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Mike Chambers
, Arthur Windus
, Liz Roberts
, Ann Podlozny
, Brian Drewes
, Michael Van Himbergen
|
Yardımcı
|
Eric Bruno Borgman
, Fred Fein
, Brian K. Fernandes
, Mugisha Feruzi
, Chase Hall
, Jeff Tidwell
, Ben Skinner
|
Yardımcı Dublör
|
Michael Li
, Kurt D. Lott
, Colin Follenweider
, Luis Moco
, Ian Mclaughlin
, Kevin Rogers
, Lena Fennema
, Paul Leonard
, Greg Harris
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jery Hewitt
, Gregg Smrz
, Wade Eastwood
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Newton TerMeer
, Dave Cambria
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Bob Williams
|
Kostüm Sorumlusu
|
Virginia B. Johnson
, Donna Berwick
, Laurie Bramhall
, Susanna Brown
, Laurie Buehler
, Michael Burke
, Rosa J. Colón
, Carrie Davis
, Kelsey Ettman
, Alanna Keenan
, Leonard Logsdail
, Tom Macdonald
, Richard Mayerik
, Clinton E. O'Dell
, Maggie Ronck
, Brooke Wheeler
, Pamela Wise
, Jacqueline Wazir
|
Kameraman
|
Jason Ellson
, Brian Dowley
, Frank Buono
, Joe Chess
, Mike Thomas
, Brant S. Fagan
, Onofrio Nino Pansini
, Brooks P. Guyer
|
Ses Editörü
|
Sandy Gendler
|
Animasyon
|
Anthony Di Ninno
, Benson Shum
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kelly Cronin
, Lisa Arnone
, Ronit Ravich-Boss
|
Butafor
|
Jennifer Gerbino
, Ritchie Kremer
|
Genel
|
Doc Kane
, Vincent Guisetti
, Terry Wolcott
, Brian Smrz
, Matthias Lowry
, Patrick Thompson
, Nicholas Rich
, Matt Rebenkoff
, Carolyn Pickman
, Kal Thompson
, John Vincent Mason
, Simon Crane
, Christopher Gordon
, Una Green
, Matthew Taylor
, Lauren Carara
, Mickey Giacomazzi
, Jared Marshall
, Larry Rippenkroeger
, Austin Basile
, Wendy Washbrook
, Chris Longo
, Meagan Lewis
, Mark Curtis
, Jodi Lyn Brockton
, Audra Avery
, Michael J. Broomberg
, Joseph DiValerio
, Anita Cannella
, Laura Gary
, Josh Friz
, Pamela Kahn
, Nick Monton
, Grady Holder
, Patrick Redmond
, Missy Papageorge
, Tim Pounds-Cornish
, Aimee Butterfield
, Jonathan Montepare
, Catherine A. McCabe
, Mathew Krentz
, Kyle Rochlin
, Ziad Seirafi
, Eric Lyons
, Eddie Braun
, Brooke Wheeler
, Patrick Dawn
, Brad Gayo
, Ellen Lampl
, Jessica Hee
, Justin Holt
, Jacob Chambers
, Bill Lopez-Arjona
, Ronit Ravich-Boss
, Gregory J. Pawlik Jr.
, Richard Servello
, Cabral Rock
, Hyunsoo Moon
, Mike Massa
, Maricella Ramirez
, Marc Scizak
, Joseph Payo
, Edward Quirk
, Mariana Acuña Acosta
, Asa Hammond
, David Fogg
, Patrick Quinn
, Mark T. Osborne
, Ed McDermott II
, Allan Padelford
, Peter Konig
, Richard Jacobs
, Marshall Richard Krasser
, Brian Sorbo
, Joseph Lavallee
, Anthony Mabin
, Brian A. Pitts
, Stephen Nakamura
, David Piombino
, Kimmie Johnson
, Kelsey Ettman
, Chris Bustard
, Joshua Dreyfus
, Scooter Perrotta
, Warren A. Weberg
, Jerry Hall
, Todd Mello
, Joe Piasecki
, Stuart F. Wilson
, Marc Leidy
, Christian J. Hollyer
, Marc L. Fusco
, Michael Adkisson
, Diana Walczak
, Michael Ficara
, Peter D'Angelo
, Mo Mohamoud
, Benjamin C. Dewey
, Raymond Hernandez
, Keith Balser
, Ulrike Lamster
, Bryan Boardley
, Maryellen Aviano
, Claire Severance
, Jonathon Schermerhorn
, Craig Crawford
, Ross Coscia
, Brad Boyer
, Michael Peterson
, Karen Stark
, Daniel Pera
, Kevin Derr
, Steven Munson
, Monica Fedrick
, Jay Lalime
, Noah Dubreuil
, Charles R. Mathews
, Antonio Ponti
, Zack Shultz
, Courtney Perkins
, Symon Mink
, Jason Bowen
, Jeff Tanger
, Michael DiIeso
, Jason Cortazzo
, Lee Kazista
, Lance Mayer
, Anthony Zibelli
, Matt Fortlage
, Scott Koenigsberg
, Jamie Fitzpatrick
, Jan Burgess
, Matt Thurber
, Jeremy Brown
, Chris Kwiatkowski
, Charles Lapage
, Ryan Mintenko
, Henry Parker
, L. Elizabeth Powers
, Sean O'Hara
, Ken Busick
, Chris Dawson
, Eric Deinzer
, Bruce Harris
, Linda Henry
, Soyoun Lee
, James Montalbano
, Junko Schugardt
, Diana Marie Wells
, Edward Leroy Anderson
, Tuong-Van Tran
, Chad Lemieux
, Adam Arcuragi
, Suzie Bohannon
, Samantha Humphreys
, Brian Hakala
, Tim Fescoe
, Dan Brittain
, Vicki Silva
, Tomaso Tartarotti
, Justin Kosnikowski
, Corey Coates
, Richard S. Wilson
, Joe Wehmeyer
, Kenneth Salter
, Dane Benton
, Cabernet Murray
, Yoon See Ng
, Stanley A. Dellimore
, Brett Robinson
, Pam Ellington
, Brett Smrz
, Irish Mardiroosian
, Alicia Hanifin
, Jill K. Perno
, Matt Rawls
, Stefan Couture
, Joshua Youman
, Kim Ferandelli
, Stephanie Norton
, Rebecca Windsor
, Richard Mayerik
, Laurie Bramhall
, Leonard Logsdail
, Maggie Ronck
, Brandi S. Hawkins
, Aileen McCall
, James Merrifield
, Brian Ketcham
, Andrew Jackson Murphy
, Jason Quimby
, Michael Robert Murray
, Briana Taylor
, Eric Jacobsen
, Luca Bonatti
, Amy Denning Winfrey
, Katherine Kohler
, Nadia Randazzo Bombino
, Daryl Blonder
, Fritz Ceriales
, Michael P. Cone
, Jonathan Cortizo
, Tyler Gagnon
, Rob Goodrich
, Sean Huck
, Jacob Kane
, Zachary Kraft
, David LaCarubba
, Joshua Moulding
, Matt Newcomb
, Matthew E. Pado
, John Passarini
, Richard Purgill
, Dan Rafeld
, Melissa Rosal
, Ryan Spenser
, Jessica L. Therrien
, Stuart Valberg
, Katharine Wood
, Matthew Rutler
, Jennie Shope
, Kori Sparks
, Jennifer K. Jacobs
, Joshua Mandel
, Mele K.T. Locey
, Jessica Franks
, Ben Record
, David Scheper
, Dirk Rogers
, Darin Bouyssou
, Joe Giles
, Jason Pinsker
, Lino Stavole
, Jordan Snowhook
, Natasha Kassar
, Jeff Medeiros
, Luke Kearney
, Charlie Coffou
, Niels Nielsen
, Mike Beckman
, Kirstin Bradfield
, Manda Cheung
, Jaime Fortuno-Lavin
, Mark Scott Friedman
, Robin Hobart
, Cornelia Magas
, Ricardo Quintero
, Jamal Knight
, James Holt
, Keith Leung
, Michael Stewart
, Matt Yeoman
, Montell Baiochi
, David E. Scott
, Brieann Rich
, Kenny Lam
, John Ryder
, Adam Roffman
, Dean Egan
, Ben Heald
, Aleksandar Djordjevic
, Brian Dinkins
, Kevin Stitt
, Craig Clarke
|