Matilda Yorumları

Matilda filmi detayları

@tiamath

1 yıl önce

6 / 10

Olabilecek en ileri düzeyde sorumsuz bir ailenin kız çocuğu olarak dünyaya gelmiş olan Matilda, oldukça ileri bir zekaya sahiptir ve hayatta kendi kendine yetebilecek seviyeye daha dört yaşında gelmiştir. Bu üstün zekasını fark edemeyen ailesi, illegal işlerle ilgilenmektedir. Matildayi okul öğretmeni Honey keşfedebilmiştir. Okulda ise Agatha isimli müdüre ile bambaşka sorunlar vardır. Oldukça tatlı bir komedi filmi olan Matilda sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap eder ve sıkılmadan izlenmesini sağlar niteliktedir.
B

@babanneminkaoti

7 yıl önce

8.1 / 10

o diktatör öğretmeni oynayan oyuncu nasıl itici bir tiptir ya... film boyu eşek kadar bir insan olmama rağmen ben bile korktum kadından.
S

@sinan_ates55

10 yıl önce

çocukken bu kıza aşıktım :)

@horrorpheliac

12 yıl önce

6.9 / 10

Bir kaç kere ya da bir kere mi ne tam hatırlamıyorum kaçırmıştım ve çok üzülmüştüm. O zamanlarda daha fazla verirlerdi filmleri. Bir kaç ay sonra bir daha verildi izledim. Çok hoşuma gitti. Ben de fasulyeler oynatmaya çalıştım gözlerimle, yapamadım. Çok özenmiştim bu kıza ben. Ahh.
M

@milly_desalmado

13 yıl önce

çocukluğumun filmidir bu film. her çıktığında ısrarla izler ve kendi çapımda eğlenirdim. ama yıllardır hiç yayınlanmadı sanırım.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL