Doom Yorumları

Doom filmi detayları

@eloy

3 hafta önce

4.3 / 10

Pek oyun oynayan bir insan değilimdir fakat özellikle "Doom 3" oynarken delicesine strese girip kortuğum, gerildiğim zamanlar olmuştur. Öyle bir etkisi vardı oyunun. Filmi ise baştan sona burun kıvırarak izledim. Filmin sonlarına doğru gelen FPS (First Person Shooter) sahnesi oyunseverlerin gönlünü kazanmak için çekilmiş ama oyundaki zevki vermediği gibi filmi de kurtarmaya yetmiyor açıkçası.

@kahramansmt

3 yıl önce

5.7 / 10

Çocukluğumda harçlık biriktirip CD çektirdiğim ve başka film CDsine sahip olmadığım için hafta da bir izlediğim küçükken güzel gelen film.. İzlenir saçma değil kesinlikle. puanını da fazlasıyla hakediyor.

@vfv

8 yıl önce

Romeo Ölmeli, Beşikten mezara, Kurşun gibi başarılı filmlerle sinemaya giriş yapan yönetmen bu filminde ilk 3 filmi kadar başarılı olamamıştır. Doom bir oyundan uyarlamadır ve eminim oyunun fanlarını tatmin etmemiştir. En azından bir kısmını diyelim. Film bilim kurgu akiyon korku harmanlanması şeklinde oluşturulmuş. Ayrı ayrı bu 3 türü başarılı yansıttığını düşünsemde bu üçünün komposizyonu sonucunda oluşmuş film çok ta başarılı değildir. İzlerken sıkmıyor bazı bölümleri de filmin ötesinde çok iyi. Özellikle son bölümlere gelindiğinde Oyundan enstanteneler sunulan sahneler çok hoşuma giitti. Dwayne Johnson filmin en büyük artılarından bana göre. Şu bir gerçek ki İlk 3 filmiyle bir çok sinema severin hayranlığını kazanan yönetmen bu filmiyle düşüş sinyalleri vermeyebaşlamıştır ve bu düşüsü sokak dövüşçüsü isimli filmiyle devam ettirmiştir. Ve o filmden yana 4 yıl geçmesine rağmen kendisi bir film çekmemiştir bile. Bilmiyorum bu düşüş çok keskin olmuş gibi görünüyor. Bana göre yetenekli
... Devamı
Romeo Ölmeli, Beşikten mezara, Kurşun gibi başarılı filmlerle sinemaya giriş yapan yönetmen bu filminde ilk 3 filmi kadar başarılı olamamıştır. Doom bir oyundan uyarlamadır ve eminim oyunun fanlarını tatmin etmemiştir. En azından bir kısmını diyelim. Film bilim kurgu akiyon korku harmanlanması şeklinde oluşturulmuş. Ayrı ayrı bu 3 türü başarılı yansıttığını düşünsemde bu üçünün komposizyonu sonucunda oluşmuş film çok ta başarılı değildir. İzlerken sıkmıyor bazı bölümleri de filmin ötesinde çok iyi. Özellikle son bölümlere gelindiğinde Oyundan enstanteneler sunulan sahneler çok hoşuma giitti. Dwayne Johnson filmin en büyük artılarından bana göre. Şu bir gerçek ki İlk 3 filmiyle bir çok sinema severin hayranlığını kazanan yönetmen bu filmiyle düşüş sinyalleri vermeyebaşlamıştır ve bu düşüsü sokak dövüşçüsü isimli filmiyle devam ettirmiştir. Ve o filmden yana 4 yıl geçmesine rağmen kendisi bir film çekmemiştir bile. Bilmiyorum bu düşüş çok keskin olmuş gibi görünüyor. Bana göre yetenekli bir yönetmendir umarım yeni yapacağı filmiyle(Umarım yapar) yükselişe geçer ve bizde onu izlemeye devam ederiz.

10/ 6.0
K

@kali

12 yıl önce

Bir Doomsever olarak beni memmun etti açıkcası.Özellikle first person shooter sahneler cok hostu.İyi dusunulmus.
P

@papillon

12 yıl önce

İlk oyunu 1993 yılında piyasaya sürülen ve 16 yıllık bir efsane olan Doom\'un sinemaya uyarlanması bundan daha vahim olamazdı. Böylesine bir efsanenin hakkı bu kadar rezalet bir film değildi...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL