Tanrıkent Yorumları

Tanrıkent filmi detayları

@espry

1 hafta önce

takip

@hanimbarman

10 ay önce

8 / 10

Daha fazla ertelemeden izleyin derim tam bir suc filmi. Kurgusu mukemmel akip gidiyor. Film gercek olaylara dayaniyormus ve bunu iyi yansitmislar oyuncular da cok cok iyiydi

@prehistorikit

1 yıl önce

izlenen değil yaşanan filmlerden. getto filmleri ortaçağda moliere'in halkı anlatan tiyatro oyunlarını sarayda oynaması gibi. dünya üzerinde yaşanan gerçekleri izleyebilmek onu bilmenin ve anlamanın tek yolu gibi, belgeselden farklı olarak daha profesyonel bir şey de sunulabiliyor. ayrıca bu tarz filmlerin grainli,siyah beyaz veya amatör diyebileceğimiz şekillerde çekilmesine bayılıyorum, kesinlikle filmin ruhunun büyük bi parçası bence. başucu filmlerime eklendi.

@warriorpoet

2 yıl önce

Bu filmdeki gibi bir hayat istiyor insan. Yaşamak demek heyecan demektir. Heyecan demek yaşamak demektir.

@seinfeld

4 yıl önce

bu filmi izlemeyi nedense hep erteliyordum çok fazla dram varmış izlenimi veriyordu ama umduğum gibi çıkmadı gayet sürükleyici ve gerçekçi bir dram vardı.

@kucuk_eniste

5 yıl önce

Gereğinden fazla uzun ama karakterleri 5 yıldızlı olan bir film

@slevin23

5 yıl önce

7 / 10

kendi dünyası olan filmlerden biri. eğlenceli sürükleyici 130 dakika boyunca tempo hiç düşmüyor. tam bir olay bitti derken diğeri başlıyor ve bundan sürekli filmin içinde olmanızı sağlıyor. filmde bir sürü karakter üzerinden de yola çıkılması filmin iyi olmasında etkili.
S

@subcomanmarcos

6 yıl önce

10 / 10

çok dehşet bir film, aynı zamanda öğretiyorda.

@koftepatates

6 yıl önce

9.1 / 10

bir noktadan sonra gerçekten filmin gereğinden uzun olduğunu düşünmeye başlasam da içine alan bir film olduğu da yadsınamaz. sanırsam çekildiği çevrenin sosyal hayatını en iyi yansıtan filmlerden biri izlediklerim arasında. mevzuyu yan sayılabilecek bir karakterden alabildiğine objektif olarak (ki helal olsun koçum) yansıtması da cabası. izleyiniz.

@mementomori23

6 yıl önce

8.2 / 10

filmdeki karakterlerin birbirleriyle bağlantıları çok iyi sağlanmış bu kadar fazla karakterle izleyiciyi yakalamak kolay iş değil hepsi zaman içinde ilerleyen döngülerdi ben beğendim izlenmesi gereken filmler arasında...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL