Yönetmen
|
Dan Berk
Robert Olsen
|
Senarist
|
Nick Damici
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Redding Hunter
|
Ses Tasarımcısı
|
Graham Reznick
, Rich Bologna
|
Sinematografi
|
Matt Mitchell
|
Yapım Sanatçısı
|
Sara McCudden
|
Makyaj Sorumlusu
|
Raven Dee
, Jill Demaer
, Lindi Edge
, Pete Gerner
, Nina McArthur
, Brian Spears
|
Operasyon Yöneticisi
|
Mark Montague
|
İkinci Birim
|
Jason Bohn
, Trevor Cunningham
, Chadd Harbold
, Teresa Puglia
|
Sanat Yönetimi
|
Patrick Acuna
, Dan Crozier
, Geoffrey Park
, Danny Scavuzzo
|
Ses
|
Tim Bender
, Kate Bilinski
, Shaun Brennan
, Tom Efinger
, Jeff Seelye
, Tommy Stang
|
Özel Efektler
|
Casey Markus
|
Kamera Teknisyeni
|
Chad Biesenthal
, Dannyl Challis
, Basil Fafard
, Leo Fafard
, Dean Frank
, Chadd Harbold
, Todd Irving
, Michael Koshkin
, Peter La Rocque
, Cory Maclean
, Stephen Simons
|
Editoryal Hizmetler
|
Ari Rothschild
, Tim Thurmeier
|
Mekan Yöneticisi
|
Hugh Patterson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Gerard Damaer
, Tracy Demaer
, Leo Fafard
, Kevin Fyhn
, Danine Schlosser
|
Diğer
|
Dawn Bird
, Jason Bryant
, Nigel Crook
, Bob Derroch
, Jessica Gaube
, Chadd Harbold
, Daniel Obzejta
|
Yönetici yapımcı
|
Michael Paszt
, Nick Damici
, Jim Mickle
, James Fler
, Andrew Thomas Hunt
, Brent Kunkle
, Badie Ali
, Hamza Ali
, Malik B. Ali
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Peter Phok
|
Üretim Hizmetleri
|
Badie Ali
, Hamza Ali
, Malik B. Ali
, Nick Damici
, Larry Fessenden
, James Fler
, Chadd Harbold
, Andrew Thomas Hunt
, Brent Kunkle
, Jim Mickle
, Mark Montague
, Michael Paszt
, Peter Phok
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Mark Montague
|
Dublörler
|
Ryland Alexander
, Daniel Ford Beavis
, Tristan Carlucci
, Jason Truong
, Kevin Kay Mak
, Robby Tanner
, Andy Hoffman
, Kristen Sawatzky
, Sean Skene
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Efinger
|
Işık Şefi
|
Peter La Rocque
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Trevor Cunningham
|
Işık Asistanı
|
Cory Maclean
|
Dolly Sorumlusu
|
Leo Fafard
|
1. Yardımcı Editör
|
Tim Thurmeier
|
Ulaşım Şefi
|
Gerard Demaer
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jason Bohn
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Dustin Corlhery
|
Set
|
Dwayne Geiger
|
Ses Mikseri
|
Jamie Peever
|
Diğer
|
Nick Damici
|
Müzik
|
Redding Hunter
|
Kast Asistanı
|
Faith Abraham
|
Set Dekorasyon
|
Adrian Traquair
|
1. Kamera Asistanı
|
Todd Irving
, Dean Frank
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Sara McCudden
|
Kostüm Tasarımı
|
Brenda Shenher
|
Editör
|
Dan Berk
, Robert Olsen
|
Oyuncu Seçimi
|
Lisa Fields
, Brenda McCormick
, Faith Abraham
, Chad Eric Murnane
|
Senaryo Süpervizörü
|
Mary Berntson
|
Başlık Tasarımı
|
Daniel Obzejta
|
Silah Danışmanı
|
Bob Derroch
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Joanna Vollhoffer
|
Kostüm Sorumlusu
|
Magdalena Shenher
, Zehava Davidov
, Natalia Kulicheinko
, Celeste Pinder
, Joanna Vollhoffer
|
Terzi
|
Zehava Davidov
|
Terzi
|
Natalia Kulicheinko
, Celeste Pinder
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Chad Eric Murnane
|
Kameraman
|
Michael Koshkin
|
Set Fotoğrafçısı
|
Chadd Harbold
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Chad Biesenthal
|
Yapımcı
|
Peter Phok
, Larry Fessenden
, Greg Newman
|
Dublörler Koordinatörü
|
Sean Skene
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Casey Markus
|
Boom Operatörü
|
Tim Bender
|
Ses Editörü
|
Kate Bilinski
, Tommy Stang
|
İnşaat Koordinatörü
|
Danny Scavuzzo
|
Butafor
|
Dan Crozier
|
Yardımcı Butafor
|
Geoffrey Park
, Patrick Acuna
, Joel Passmore
|
Baş Kuaför
|
Nina McArthur
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Raven Dee
|
Makyaj Sanatçısı
|
Lindi Edge
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Brian Spears
|
Görüntü Yönetmeni
|
Matt Mitchell
|
Ortak Yapımcı
|
Chadd Harbold
|
Eş Yapımcı
|
Mark Montague
|
Genel
|
Jeff Seelye
, Brian Spears
, Pete Gerner
, Shaun Brennan
, Chadd Harbold
, Hugh Patterson
, Tom Efinger
, Kristen Sawatzky
, Ben Federman
, Stephen Simons
, Austin Grass
, Brandon Frank
, Krista Rohatyn
, Gordon Hearn
, Kevin Dawkins
, Dan Berk
, Robert Olsen
|