Yönetmen
|
J. James Manera
James Manera
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Ben Brigham
, Robert Kirkland
, Richard J. Stephenson
|
Eş Yapımcı
|
Bernie Laramie
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Perricone
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Aaron Barsky
, Andrew M. Ward
, David Hallinan
, Daniel Katzman
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Gail Rowell-Ryan
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Mike Flicker
|
Müzik Editörü
|
Matt Friedman
|
Set Tasarımı
|
Bill Taliaferro
|
Yardımcı Editör
|
Halima K. Gilliam
, Debra L. Tennant
, Daniela Ovi
, Danya Joseph
|
Diyalog Editörü
|
Robert Chen
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Tommy Frazier
|
Kuaför
|
Sylvia Surdu
, Cyndra Dunn
|
Sorumlu Ses Editörü
|
James Gallivan
|
Ses Tasarımcısı
|
James Gallivan
, Clay Duncan
, John S. Hanson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Carlton Coleman
|
Yapım Ses Mikseri
|
David Kelson
|
Baş Kuaför
|
Joe Matke
|
Ses efektleri Editörü
|
John Warrin
|
Set Kostümcüsü
|
Alma Magaña
, Kurtis Oshiro
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Tracey Henton
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Mark Bautista
|
Ortak Yapımcı
|
Joan Carter
, Scott DeSapio
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Ronan O'Connor
|
Senaryo Koordinatörü
|
Jennifer Shaklan
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Jeffrey Pinto-Lobo
|
ADR Sorumlusu
|
Rick Larimore
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Bernie Laramie
|
Roman
|
Ayn Rand
|
Yapımcı
|
John Aglialoro
, Harmon Kaslow
|
Görsel Efektler
|
Jason Korber
, Yoga Kurniawan
, Tony Pirzadeh
, Geena Renk
, Cary Smith
, Sean Thigpen
|
Görüntü Yönetmeni
|
Gale Tattersall
|
Editör
|
Tony Ciccone
, Mike Hugo
|
Oyuncu Seçimi
|
Lisa Beach
, Sarah Katzman
, Claire Benjamin
, Jeremy Gordon
|
Kostüm Tasarımı
|
Erica Edell Phillips
|
Üretim Hizmetleri
|
John Aglialora
, Ben Brigham
, Harmon Kaslow
, Bernie Laramie
, Brian Patrick O'Toole
, Duncan Scott
|
Sinematografi
|
Gale Tattersall
|
Set Dekorasyon
|
Donald Krafft
, James Pollack
|
Makyaj Sorumlusu
|
Mark Bautista
, Carlton Coleman
, Cyndra Dunn
, Tracey Henton
, Joe Matke
, Gail Rowell-Ryan
, Sylvia Surdu
|
İkinci Birim
|
Aaron Barsky
, Nick De Luca
, Ronan O'Connor
, David K. Riebel
, Andrew M. Ward
|
Sanat Yönetimi
|
Fred Apolito
, Bob Good
, Matt Hausmann
, Tim Mallory
, Prentice Randolph
, Bill Taliaferro
, Rachel Widaman
|
Ses
|
Gail Carroll-Coe
, Robert Chen
, Jan Chojnacki
, Tomasz Dukszta
, Laird Fryer
, James Gallivan
, David Kelson
, Maciek Krakówka
, Richard B. Larimore
, Maciek Malish
, Steve Neal
, Chance Pemberton
, Michael Perricone
, Rocky Quiroz
, John Warrin
|
Özel Efektler
|
Kenneth C. Clark
, Tommy Frazier
, Louis Lindwall
|
Kamera Teknisyeni
|
Connor Bodell
, Paul Janossy
, Thomas P. Marshall
, Rafel Montoya
, Rob Salviotti
, Gregory Shummon
, Nick Shuster
, Shannon Summers
, Henry Tirl
, Nick Zeigler
, Gary S. Christie
, Brian Silva
|
Senaryo
|
Harmon Kaslow
, John Aglialoro
, J. James Manera
|
Kostüm Sorumlusu
|
Christina DeMasi
, Linda Huse
, Dana Loats
, Alma Magaña
|
Editoryal Hizmetler
|
Mike Hugo
, Danya Joseph
, Devon Meadows
, Ethan Schwartz
, Debra L. Tennant
|
Mekan Yöneticisi
|
Ken Haber
, Kyle Oliver
|
Müzik
|
Clay Duncan
, Matt Friedman
, Rossano Galante
, Paul S. Henning
, James T. Hill
, Randy Kerber
, Brian Kilgore
, Phil McGowan
, Mark Robertson
, Bart Samolis
, Sean Sumwalt
, Elia Cmiral
|
Senaryo Süpervizörü
|
Betty Ann Conard
, Kathy McHugh
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Joseph Aroesti
, Vic Cuccia
, Michael DePue
, J.T. Thayer
|
Diğer
|
Lorri Bearbower
, Susan J. Bonno-Buckner
, Judith Brown
, Paul Emmons
, Ryan Hosking
, Bo Hrupcho
, Lindsay Hudson
, Jennifer K. Jacobs
, Jamie Kehoe
, Michael Kehoe
, Ahmed Saker
, Sue Smith
, John Steckert
|
Dublörler
|
Charlie Brewer
|
Dublörler Koordinatörü
|
Charlie Brewer
|
Yönetici yapımcı
|
Ronald G. Smith
, Ed Snider
, William A. Dunn
|
Yapım Yöneticisi
|
Ronald G. Smith
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Elia Cmiral
|
Danışman Yapımcı
|
Brian Patrick O'Toole
, Duncan Scott
, David Kelley
|
Genel
|
Jack G. Taylor Jr.
, Maciek Malish
, Laird Fryer
, Linda Huse
, Christina DeMasi
, David K. Riebel
, Kira Halling
, Margaret Guerrero
, Tony Ciccone
, Mike Hugo
|