Yönetmen
|
Sam Levinson
|
Senarist
|
Sam Levinson
|
Oyuncu
|
|
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jeff Kunkle
|
Üretim Hizmetleri
|
Kid Cudi
, Aaron L. Gilbert
, Will Greenfield
, Harrison Kreiss
, Ashley Levinson
, Sam Levinson
, Stuart Manashil
, Yariv Milchan
, Michael Schaefer
, Kevin Turen
, John David Washington
, Katia Washington
, Kenneth Yu
, Zendaya
|
Yardımcı Editör
|
Kristin Valentine
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Vic Chouchanian
, Brian Drown
|
Elektrikçi
|
Nicholas Durr
, Jeff Gordon
, Jesse Trudeau
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Joseph Moran
|
Yapım Muhasebecisi
|
Cory Lewis
|
Şoför
|
Bo Harris
|
Şef
|
Jean Paul Lourdes
|
Ses Mikseri
|
Sean O'Malley
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Michael Carroll
|
Müzik
|
Labrinth
, Satya Fuentes
, Jen Malone
|
Diğer
|
Cory Lewis
|
Sinematografi
|
Marcell Rév
|
Görsel Efekt Editörü
|
Stephen Cheatum
|
Makyaj Sorumlusu
|
Yvette Shelton
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michael Carroll
|
Sanat Yönetimi
|
Alexis Wade
|
Ses
|
Sumiko Braun
, Marc Glassman
, Brett Hinton
, Sean O'Malley
, Martin Schloemer
, Justin Herman
|
Görsel Efektler
|
Charles Baden
, Stephen Cheatum
, Shane Strickman
, Takashi Takeoka
, David Van Dyke
, Matthew T. Wilson
|
Kamera Teknisyeni
|
Joe Chouchanian
, Vic Chouchanian
, Jonathan Clark
, Danny Durr
, Nicholas Durr
, Norris Fox
, Jeff Kunkle
, Dominic Miller
, Joey Moran
, Felicia Tolbert
|
Kostüm Sorumlusu
|
Melissa Walker
|
Editoryal Hizmetler
|
Nikola Boyanov
, Carissa Clark
, Lynsie Cook
, Dan Garsha
, László Kovács
, Julio Perez IV
, Kristin Valentine
|
Yapım Sanatçısı
|
Michael Grasley
|
Yapımcı
|
Kevin Turen
, Ashley Levinson
, Sam Levinson
, Zendaya
, John David Washington
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dominic Miller
|
Teşekkürler
|
Barry Levinson
, Darnell Appling
, Nathan M. Hadden
, Karina Manashil
|
Yönetici yapımcı
|
Kid Cudi
, Aaron L. Gilbert
, Will Greenfield
, Yariv Milchan
, Michael Schaefer
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Michael Grasley
|
Görüntü Yönetmeni
|
Marcell Rév
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Stuart Manashil
, Kenneth Yu
, Harrison Kreiss
, Katia Washington
|
Editör
|
Julio Perez IV
|
Ses efektleri Editörü
|
Marc Glassman
|
Müzik Süpervizörü
|
Jen Malone
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Brett Hinton
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Labrinth
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
David Van Dyke
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Keara Birmingham
|
Kuaför
|
Yvette Shelton
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Shane Strickman
|
1. Kamera Asistanı
|
Norris Fox
|
Mekan Yöneticisi
|
Jere Newton
|
Kostüm Tasarımı
|
Law Roach
, Samantha McMillen
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Danny Durr
|
1. Yardımcı Editör
|
Nikola Boyanov
|
Set Dekorasyon
|
Kate English
|
Yükleyici
|
Jonathan Clark
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Lynsie Cook
|
Butafor
|
Alexis Wade
|
Genel
|
Sumiko Braun
, Takashi Takeoka
, Melissa Walker
, Allison Hatcher
, Margaret Lewis
, Joe Chouchanian
, Nikola Boyanov
, Tom Poole
, Jonathan Clark
, Jose Castillo
, Satya Fuentes
, Robert Garcia
, Dr. Randolph Schnitman
, Mike Hatcher
, Julio Perez IV
|