Limonata Yorumları

Limonata filmi detayları

@henriette

2 ay önce

Ertan Saban şivesinin hoşluğu için defalarca geriye sarıp izlediğim filmdir. mis gibi aktı gitti film, sakin sakin.

@steed

3 yıl önce

Memleket filmi gibisi var mı be! Bir Makedon olarak filmi fazlasıyla sıcak bulduğumu belirtmeliyim. Karşımızda Elveda Rumeli’den de tanıdığımız Alex ve Dimitri var. (Dimitri daha çok filmin ikinci kısmında) Ciguli bonusunu da es geçmeyelim. Ertan Saban, babasından dolayı Makedon aksanından kopamadığını her röportajında anlatır ki; Limonata’da da bol bol göreceğiz bu aksanı. Güzel, sıcak ve eğlencesi bol bir komedi filmi. İzleyin, izletin.

@gupse

4 yıl önce

7 / 10

Oyuncu kadrosu gerçekten çok güzel seçilmiş. Bazı yerlerinde gülerken bazı yerlende uzun uzun yolculuklara, hayallere dalıyorsunuz. Çok güzel bir film.

@didemkalayci

4 yıl önce

Serkan keskin’in içinde bulunduğu filmin güzel olmama şansı yok, bu filmde de tek sıkıntı şiveden anlaşılmayan cümleler

@fruit_fly

5 yıl önce

7.6 / 10

öncelikle çok tatlı bir film, izlemenizi öneririm. bu tayfanın hepsinin marifetli olması birlikte yapacakları işler anlamında beni çok heyecanlandırıyor. yeni tanışan iki kardeşin turkıye makedonya arasında geçen bu yol hikayesinde, karakterleri tam anlamış ve sevmişken yani film tam anlamıyla açılıyorken hikayenin senaryo gereği erken bitmesi beni azıcık üzse de film başarılı ağbi.

@no_education

5 yıl önce

7.5 / 10

Sağlam oyunculuklar ve güzel bir senaryoyla ortaya güzel bir film çıkmış. Son yıllardaki başarılı Türk yapımlarından birisi bence.
M

@mavidir

6 yıl önce

Film ismiyle mesajı az da olsa veriyor. Genel olarak tatlı bir film kategoriside değerlendirebilecek bir film. ciguli bonus. Hikaye güzel. Yönetmenlik eh işte. oyunculuk için bir şey söylemeye gerek yok. İzlemelisiniz.

@joeyy

6 yıl önce

Ertan Saban sen ne büyük bir adamsın yahu...

@normajeane

6 yıl önce

8.5 / 10

Ertan Saban ve Serkan Keskin'in muhteşem oyunculukları ile sımsıcacık bir yol filmi. Birkaç kurgu hatası dışında son derece keyifli bir film. Sinemataografik açıdan filmi çok başarılı buldum.Görüntü yönetmeninin hakkını vermek gerek.

@poormf

7 yıl önce

6 / 10

Görece temiz ama bomboş bir film. Nihal Selim etkileşmesi neye dayanır ki? Ne tek kelime etmişler ne fiziksel bir çekimin temeli var. Biraz da duygusallık sosu ekleyelim demişler ki ... 60/100
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL