Yönetmen
|
William Brent Bell
|
Senarist
|
Stacey Menear
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuaför
|
Jen Sealey
|
Diyalog Editörü
|
Chase Keehn
|
Set Yapım Asistanı
|
Warren Langille
, Austin Brady
, Amber Flello
, Makenzie Konwick
, Aiden Snider
, George Slivarich
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Adrian Watkins
|
VFX Işık Sanatçısı
|
Christian Sherriff-Smith
, Jay C. Miller
, Kien Geay Chan
, Peter Leary
, Duncan MacDonald
|
Başlık Tasarımı
|
Daniel Bavell
, Morten Rowley
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Erin Mackenzie
|
Kast Asistanı
|
Nicky Hawthorne
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Sandra Watson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Philip Nee Nee
|
Yardımcı Butafor
|
Trinita Waller
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ciaran Gilmore
, Kevin Guns
, Sarah Hughes
, Ryan McCondach
|
Dolby Danışmanı
|
James Wright
|
Yeşil Sorumlusu
|
Spencer Sacht-Lund
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jason Nielsen
|
İnşaat Koordinatörü
|
Michael David Bevis
|
Marangoz
|
Steve Barrie
|
Senaryo Süpervizörü
|
Alison Hunter
, Jennifer Bydwell
|
Işık Şefi
|
Peter Smith
|
Hazır Boyacı
|
Cindy Johnson
|
İkinci Birim
|
Paul Barry
, Philip Nee Nee
, Amanda Petura
|
Teşekkürler
|
Lisa Arianna
|
Diğer
|
Saba Akbarishandiz
, Laura Austin-Little
, Debera Barager
, Daniel Bavell
, Amelia Belle
, Austin Brady
, Lesley Cook
, Brett Davies
, Devin DiGonno
, Amber Flello
, Barb Foster
, Will Gendemann
, Elizabeth Gesas
, Morris Greco
, Tim Johnston
, Makenzie Konwick
, Mark Korshak
, Warren Langille
, Michael McKay
, Robert McMinn
, Rebecca Rees
, Morten Rowley
, Tiffany Shinn
, Katherine Slingsby
, George Slivarich
, Aiden Snider
, Ryan Winterstern
, Sophie Matthews
|
Editoryal Hizmetler
|
Mike Chiado
, Hershel Cohen
, Siggy Ferstl
, Nick Haridopolos
, Andy Kaplan
, Joe Ken
, Jackie Lee
, Ethan Schwartz
, Stefan Sonnenfeld
, Ian Sullivan
, John Tripp
, Pete Conlin
, Arianna Shining Star Pane
, Brodie Alexander
|
Kamera Teknisyeni
|
Geoff Brown
, David Bukach
, David Giraldo
, Brian Globus
, Matt Greenhough
, Keenan Horita
, Jean-Paul Langlois
, Robin Lindala
, Scott MacDonald
, Nicholas McKenzie
, Chris McMullen
, Marty Nicholas
, James Notari
, Mighty Dan Robinson
, Pat Sloan
, Brian Smith
, Peter Smith
, Jeremy Spofford
, Trevo Williams
, Steven McLean
|
Görsel Efektler
|
Sapna Agrawal
, Steve Barnes
, Jordan Bartlett
, Daniel Bavell
, Kien Geay Chan
, Courtenay Cooper
, David Edwards
, Caithlin Ferrier
, Duncan Fraser
, Anders Freij
, Julian Gregory
, Dominic Hellier
, Chris Henryon
, Timothy Jeffs
, Samuel Jensen
, Samapika Karmakar
, Peter Leary
, Duncan MacDonald
, Ineke Majoor
, James McQuaide
, Vidhi Mehra
, Jay C. Miller
, Vikramshil Narwade
, Anders Nyman
, Per Nyman
, Jeremy Pronk
, Rakesh Pusuluri
, Simon Rosenthal
, Morten Rowley
, Ryan E. Seymour
, Ravi Shekhar
, Christian Sherriff-Smith
, Josh Simmonds
, Kaj Steveman
, Jonathon Sumner
, Ryan Trippensee
, Adrian Watkins
, Tom Wild
|
Özel Efektler
|
Paul Benjamin
, Chris Labre
, Bill Mills
|
Ses
|
Brandon Bak
, Stefan Fraticelli
, Kevin Froines
, Judah Getz
, Shawn Jackson
, Chase Keehn
, Craig Mann
, José A. Manovel
, Roderick Matte
, Millar Montgomery
, John Sievert
, Bruce Tanis
, Laura Wiest
, Randy Wilson
, James Wright
|
Operasyon Yöneticisi
|
Penny Gibbs
, David Kern
, Lis Kern
, Richard S. Wright
|
Set
|
Jean-Paul Langlois
, Pat Sloan
, Trevo Williams
|
Makyaj Sorumlusu
|
Linda Jones
, Erin Mackenzie
, Jen Sealey
, Fay von Schroeder
, Brenda Grantham
|
Yapım Sanatçısı
|
John Willett
|
Sinematografi
|
Daniel Pearl
|
Müzik
|
Bear McCreary
, Jason Akers
, Michael Baber
, Sean Barrett
, Eric Craig
, Sam Ewing
, Steve Kaplan
, Brian McNelis
, Joanna Pane
, Peter Rotter
, Ryan Sanchez
, Laurence Schwarz
, Edward Trybek
, Henri Wilkinson
, Benjamin Squires
, Jessica Rae Huber
|
Üretim Hizmetleri
|
Oren Aviv
, Matt Berenson
, Adam Fogelson
, David Kern
, Roy Lee
, Gary Lucchesi
, John Powers Middleton
, Eric Reid
, Tom Rosenberg
, Jackie Shenoo
, Robert Simonds
, Donald Tang
, Wang Zhongjun
, Wang Zhonglei
, Jim Wedaa
, Richard S. Wright
|
Deniz Koordinatörü
|
Tim Johnston
|
Modelleme
|
Duncan Fraser
|
Yapım Muhasebecisi
|
Debera Barager
|
Yapımcı
|
Gary Lucchesi
, Matt Berenson
, Tom Rosenberg
, Jim Wedaa
, Richard S. Wright
, Roy Lee
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Brian Smith
|
Kostüm Tasarımı
|
Jori Woodman
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Paul Benjamin
|
Set Fotoğrafçısı
|
David Bukach
|
Kameraman
|
Scott MacDonald
, Chris McMullen
|
Müzik Editörü
|
Michael Baber
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sandra Watson
, Debbie Humphreys
, Constance Moerman
, Katri Tahvanainen
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Katri Tahvanainen
|
Yönetici yapımcı
|
Oren Aviv
, Adam Fogelson
, David Kern
, John Powers Middleton
, Eric Reid
, Robert Simonds
, Donald Tang
, Wang Zhongjun
, Wang Zhonglei
|
Set Dekorasyon
|
Terry Lewis
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Anders Freij
, Josh Simmonds
, Anders Nyman
|
Sanat Yönetimi
|
James Steuart
, Steve Barrie
, Trevor Belcourt
, Michael David Bevis
, Stefan Bozenich
, Alain Brochu
, Garret Burdett
, Brian Culp
, Shelley Dowson
, Ciaran Gilmore
, Doug Girling
, Kevin Guns
, Brendan Heffernan
, Tannis Hegan
, Sarah Hughes
, Cindy Johnson
, Todd Masters
, Ryan McCondach
, David Mugridge
, Jason Nielsen
, Aja Kai Rowley
, Spencer Sacht-Lund
, Trinita Waller
, Maggie Wilson
, Darcy Wyness
|
Prodüksiyon Tasarım
|
John Willett
|
Oyuncu Seçimi
|
Julie Hutchinson
, Heike Brandstatter
, Coreen Mayrs
, Nicky Hawthorne
, Annie Klein
, Lory Shaye
|
Editör
|
Brian Berdan
|
Görüntü Yönetmeni
|
Daniel Pearl
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Bear McCreary
|
Ortak Yapımcı
|
Jackie Shenoo
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Ineke Majoor
, Kaj Steveman
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Laura Wiest
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Amanda Petura
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Craig Mann
|
Boom Operatörü
|
Millar Montgomery
, Roderick Matte
|
Yapım Yöneticisi
|
Penny Gibbs
|
Makyaj Sanatçısı
|
Fay von Schroeder
|
Butafor
|
Maggie Wilson
|
Set Tasarımı
|
Doug Girling
|
Müzik Süpervizörü
|
Brian McNelis
, Eric Craig
|
1. Yardımcı Editör
|
Robert Berman
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Paul Barry
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Lis Kern
|
Mekan Yöneticisi
|
Mark Voyce
, George Slivarich
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Richard S. Wright
, David Kern
|
Dublörler
|
Cameron Hilts
, Owen Walstrom
, Maja Aro
, Jeffery Aro
, Maja Stace-Smith
, Heidi Ford
, Andrew Long
, Darryl Quon
, Dan Shea
|
Dublörler Koordinatörü
|
Dan Shea
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Aja Kai Rowley
|
Baş Kuaför
|
Linda Jones
|
Dijital Ortam
|
Andy Kaplan
, Jackie Lee
, Mike Chiado
, Ian Sullivan
|
Dolly Sorumlusu
|
Marty Nicholas
, Matt Greenhough
|
Genel
|
Trevor Belcourt
, John Sievert
, Stefan Fraticelli
, Nicholas McKenzie
, Judah Getz
, Geoff Brown
, Robin Lindala
, Shelley Dowson
, Shawn Jackson
, Brian Globus
, Mighty Dan Robinson
, Jeremy Spofford
, Peter Rotter
, Kaj Steveman
, Randy Wilson
, Joe Ken
, Annie Klein
, Bill Mills
, Siggy Ferstl
, Hershel Cohen
, Tibor Farkas
, Amelia Belle
, Will Gendemann
, Henri Wilkinson
, Edward Trybek
, Vikramshil Narwade
, Jonathon Sumner
, Rakesh Pusuluri
, Debbie Humphreys
, Per Nyman
, Kevin Froines
, Chris Henryon
, Dominic Hellier
, Samuel Jensen
, Constance Moerman
, Stefan Bozenich
, Brian Culp
, David Giraldo
, Keenan Horita
, Vidhi Mehra
, Caithlin Ferrier
, Ryan Trippensee
, Saba Akbarishandiz
, Lesley Cook
, Chris Labre
, David Edwards
, Brian Berdan
|