6.4

62 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (79.704 OY)

Süre

1 Saat 36 Dk.

Ülke

ABD

Senaristler

Jessica Sharzer

KONUSU

Film sanal oynanan bir Doğruluk-Cesaret oyununu temel alıyor. Vee oyunda ilerledikçe attığı adımların kimliği belirsiz "izleyiciler" tarafından yönlendirildiğini fark ediyor. 

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@shamur-musti yazdı...

Per, 24 Ağu 2017, 17:38 (9 ay önce)

5.5 / 10

Konu güzel ama senaryo kurgu sıkıntılı gibi. Bana işte iyi bir film olmuş dedirtmedi. Konu harcanmış gibi sanki. Çerezlik bir film olmuş diyebilirim.

@stiff yazdı...

Pzt, 28 Kas 2016, 21:01 (1 yıl önce)

7 / 10

Bu kadar güzel bir konu böyle gençlik filmi tadında olmamalıydı. Tamam sosyal medya ve takipçi sevdası ağırlıklı olarak genç işi havası veriyor ama en azından şu sağlam konuya bir romantizm katma sevdası olmasaydı. Keyifle izlenebilir, yanlış anlaşılmasın. Ancak bu konudan çok büyük sükse yapan bir film çıkabilirdi. Müzik - sahne eşleşmeleri çok başarılı. Yer yer çok keyifli sahneler de var. Yükseklik korkusu olan biri olarak gerilmedim değil. Emma Roberts seni çok seviyorum, üç çocuğunla kabulümsün ancak Dave Franco ile gerçekten olmamış. James en ayyaş haliyle bile çekilebilirken bu Dave kardeşimize bir türlü alışamadım. Düşük puan vermedim, çok keyifli ve akıcı ancak ortaya çok daha iyi bir film çıkabilirdi.

@asdf-13 yazdı...

Sal, 18 Eki 2016, 15:56 (1 yıl önce)

5.3 / 10

İyi bir konunun nasıl ergen filmi gibi çekilip rezil edilebildiğinin güzel bir örneği. İçerisinde bolca "iyi hadi bunu da yiyelim..." demeniz gereken sahne ve berbat bir son bulunmaktadır. IQ seviyesine bağlı olarak ortam içerisinde zevkle veya esefle izlenebilir.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Oyun filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Oyun filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Oyun filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI