Kanlı Oyun

(2016)

Scare Campaign

Film 1 Saat 20 Dk. Korku Avustralya 19 Mayıs 2017

6.4

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (3.072 OY)

KONUSU
Popüler muzip program olan Korku Kampanyası geçtiğimiz 5 yıl boyunca kitlesini eski şakalar ve gizli kameralar ile eğlendirmeyi başardı. Fakat internet çağına giriş yaptığımız bu zamanda yapımcılar kendi şovlarını diğerlerine nazaran eski moda gibi görmeye başlamışlardı. Yeni çağa giriş yapmalarının ... Devamı
Popüler muzip program olan Korku Kampanyası geçtiğimiz 5 yıl boyunca kitlesini eski şakalar ve gizli kameralar ile eğlendirmeyi başardı. Fakat internet çağına giriş yaptığımız bu zamanda yapımcılar kendi şovlarını diğerlerine nazaran eski moda gibi görmeye başlamışlardı. Yeni çağa giriş yapmalarının zamanı gelmişti, fakat bu sefer takım çok mu ileri gidecekti ve çok yanlış bir kişiye mi şaka yapmak üzereydi?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Z

@zemzem45

6 gün önce

Bir gerilim filmine göre özgün bir senaryoya sahip, oyunculuklarda gayet iyiydi. Gerilim filmi arıyorsanız açın izleyin güzel vakit geçirmenizi sağlar. Sonu biraz havada kaldı tam bağlayamadılar bence sonu tatmin etmedi.

@alisesen

3 yıl önce

7.6 / 10

Son zamanlarda izlediğim en orjinsal senaryoya sahip gerilim filmlerinden biriydi. Baştan sona ters köşeye yatırıyorlar. Oyunculuklarda bir gerilim filmine göre çok iyi düzeydeydi. Bir nevi korku filmi kamera arkası gibiydi.

@dursun_duran

3 yıl önce

Filmi izlerken korku filmi külliyatı gözlerimin önünden geçti. Bütün korku klişelerini kullanıyor ve gerilim sağlamayı başarıyor. İzleyici video seyircisi olarak adeta filmin bir parçası haline dönüşüyor. Diğer filmlere nazaran daha içeriden bir bakışla izliyoruz. Korku severler kaçırmayın.
SPOILER

Kanlı Oyun filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kanlı Oyun filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kanlı Oyun filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL