Yönetmen
|
Paul Feig
|
Senarist
|
Paul Feig
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman
|
Darcey Bell
|
Orkestra Şefi
|
John Ashton Thomas
|
Işık Şefi
|
David Allan
|
Kast Asistanı
|
Emily Buntyn
, Sarah McDonald
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Josephine Ochej
|
Senaryo Koordinatörü
|
Derek Robertson
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ryan McCaffrey
, Toni Wong
, Julia Bucar
, Linda Cheung
|
Marangoz
|
Sandor Mate
|
1. Kamera Asistanı
|
Dean Stinchcombe
, Jeff DaSilva
|
Makyaj Sanatçısı
|
Inge Klaudi
, Miyuki Mori
, Teresa Young
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Robert Johnson
, John W. Duvall
|
Dolly Sorumlusu
|
Ron Renzetti
, Mark Berdock
|
İnşaat Koordinatörü
|
John Mackenzie
|
Yapım Koordinatörü
|
Elspeth Cassar
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Silvia Platsis
, Scotia Boyd
|
Kondüktör
|
Mark Graham
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Jonathan Oliveira
, Ben Harris
|
Elektrikçi
|
Alex Lawrence
|
EPK Kameraman
|
Martin Brown
, Glendon Davis
|
Kuaför
|
Cheryl Ross
|
Ses
|
Bryan Arenas
, Laura Harris Atkinson
, Anna Behlmer
, Denis Bellingham
, Greg Chapman
, Ryan Coursey
, Andrew DeCristofaro
, Mark DeSimone
, Eric Flickinger
, Dave Fritz
, Judah Getz
, Hector C. Gika
, Rennie Gomes
, Zach Hunter
, David Jobe
, Bobby Johanson
, Doc Kane
, Ketty McDougall
, Kelly Oxford
, Mark Paterson
, Michael Payne
, David Stanke
, Alicia Stevenson
, Becky Sullivan
|
Dublörler
|
Matt Birman
, Josephine Buettner
, Tim Cody
, Tom Farr
, Cam Fergus
, Ess Hodlmoser
, Brian Jagersky
, Brook Jones
, Ciara Jones
, Dana Jones
, Jamie Jones
, Kelly Jones
, Riley Jones
, Cotton Mather
, Hannah Scott
, Steve 'Shack' Shackleton
, John Stead
, Dave Van Zeyl
, Al Vrkljan
, Alexa Marcigliano
|
Diğer
|
Darcey Bell
, Jessica Sharzer
|
Diğer
|
Shamso Bihi
, Doug Burch
, Elspeth Cassar
, Al Cerullo
, Darren Cerullo
, David Clayton
, Will Collyer
, Jason Cox
, Jennifer Kristin Cox
, Thomas Darya
, Jeff Dash
, Adam Davids
, Katharine Duke
, Andrea Eisen
, Jen Gillespie
, Sam Haque
, Julia Hutchison
, Justin Kirshenbaum
, Ashley Kravitz
, Leah Kreitz
, Warner Loughlin
, David Magdael
, Jeffrey J. Marks
, Jeremy Maxwell
, Robert M. Melnik
, Tracy Messenger
, Curtis A. Miller
, David Mintz
, Daniel Mora
, Levi Nunez
, Josephine Ochej
, Michael Paseornek
, Carl Pedregal
, Marcelo Penarrieta
, David Albert Pierce
, Timothy Scott Ralston
, Rebecca Ramon
, Noreen Reardon
, Talia Russo
, Dee Schuka
, Lisa Shamata
, Donna Sloan
, Regina Taufen
, Candace Tempelmeyer
, Steven Thibault
, Laura Thorne
, Elaine Thurston
, Dave Tommasini
, Karla Trujillo Villon
, Greg Whiteside
, Nora Wyman
, Andy Diaz
, David Davoli
, Cathy Cavadini
, Adhrucia Apana
|
Editoryal Hizmetler
|
John Bardswich
, Paul Carlin
, Josh Compton
, Danny Keefe
, Dane R. Naimy
, Steph Zenee Perez
, Alexandra Scratch
, Stefan Sonnenfeld
, Ian Sullivan
, Shawn Zacchigna
, Tom Mayclim
|
Kamera Teknisyeni
|
David Allan
, James R. Belletier
, Mark Berdock
, Martin Brown
, Michael Carella
, Angelo Colavecchia
, Mark Cyre
, Jeff DaSilva
, Glendon Davis
, Federico De Marco
, John W. Duvall
, Brian Heller
, Peter Iovino
, Dave Isern
, Alex Lawrence
, Bruce Macaulay
, Valerie Martin
, Anthony Nocera
, Doug Novis
, Sean Osadzuk
, David Owen
, Gautam Pinto
, Michael Plant
, Matthew Reid
, Ron Renzetti
, Dean Stinchcombe
, John Stubbings
, Peter Symonowicz
, Tom Taylor
, Walter Thomson
, Phil Whitfield
, Tenzin Woeser
, Ryan P. Kelly
|
Görsel Efektler
|
David Clayton
, Brian DeMetz
, Brianna Domont
, Scott Dougherty
, Jim Gorman
, Beth Li
, David Lingenfelser
, Jeffrey J. Marks
, Sean O'Connor
, El Ogorodova
, Chris Serenil
, Jay Shindell
, Jeff W. Smith
, Sky Stone
, Tim Weber
|
Özel Efektler
|
Michael Innanen
, Gary Kleinsteuber
, Kaz Kobielski
, Drew Longland
|
İkinci Birim
|
Tyler Delben
, Joshua A. Friedman
, Myron Hoffert
, Beth Mell
, Barbara Szeman
, Krystle Ferdinand
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bruce Macaulay
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jennifer Booth
, Joan G. Bostwick
, James K. Jensen
, Mark W. McCoy
, Regina Robb
|
Makyaj Sorumlusu
|
Vivian Baker
, Scotia Boyd
, James D. Brown
, Daisy Curbeon
, Eldo Ray Estes
, Cliona Furey
, Inge Klaudi
, Jacqueline Robertson Cull
, Cheryl Ross
, Sean Sansom
, Leslie A. Sebert
, Miyuki Mori
, Margarita Allen
, Dawn E. Rivard
|
Yapım Sanatçısı
|
Jefferson Sage
|
Sinematografi
|
John Schwartzman
|
Üretim Hizmetleri
|
Jason Cloth
, Mike Drake
, Jessie Henderson
|
1. Yardımcı Editör
|
Dane R. Naimy
|
Yardımcı Editör
|
Alexandra Scratch
|
Set Kostümcüsü
|
Soo Luen Tom
|
Yapım Yöneticisi
|
Regina Robb
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Schwartzman
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Tim Weber
|
Yapımcı
|
Paul Feig
, Jessie Henderson
|
Boom Operatörü
|
Denis Bellingham
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Laura Keightley
, Kari Measham
|
Kostüm Sorumlusu
|
Kathleen Meade
, Anita Bacic
, Karen Eppstadt
, Yafi Hoch
, Lindsay Jacobs
, Marc Jacobs
, Holly Marie Lloyd
, Sheila E. Pruden
, Marcia Scott
, Janice Skinner
, Madeleine Stewart
, Mia Sturup
, Soo Luen Tom
, Tamiyo Tomihiro
, Donna Wong
, Ying Zhao
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Leslie A. Sebert
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Vivian Baker
, Eldo Ray Estes
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Andrew DeCristofaro
, Becky Sullivan
|
Senaryo Süpervizörü
|
Daniela Saioni
, Mary A. Kelly
, Derek Robertson
|
Pilot
|
Al Cerullo
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Mark Paterson
, Anna Behlmer
|
Yazar
|
David Magdael
, Lisa Shamata
|
Senaryo
|
Jessica Sharzer
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jefferson Sage
|
Oyuncu Seçimi
|
Allison Jones
, Ben Harris
, Emily Buntyn
, Robin D. Cook
, Cynthia Degros
, Ashley Gray
, Barbara Harris
, Zameret Kleiman
, Sarah McDonald
, Jonathan Oliveira
, Meredith Tucker
|
Editör
|
Brent White
|
Sanat Yönetimi
|
Brandt Gordon
, David Best
, Amelia Brooke
, Cameron S. Brooke
, Robert C. Brooke
, Brenton Brown
, Julia Bucar
, Jon Chan
, Linda Cheung
, Brian Cranstone
, Gilbert Demers
, Ann-Marie Ferney-Tellez
, Henry H. Gardner Jr.
, Kevin Haeberlin
, Matthew Hallett
, Chris Hanson
, Jacqui Hemingway
, Jesse Hutchins
, Laura Keightley
, Brent Kelly
, Kevin Lise
, John Mackenzie
, Sandor Mate
, Ryan McCaffrey
, Bradley McInnis
, Kari Measham
, Steve Middlebrook
, John Moran
, Alexander Narizni
, Rowena O'Connor
, Timothy Peel
, Jim Peters
, Jeff Poulis
, Dusty Reeves
, Dave Rosa
, Henry Salonen
, Jamie Staples
, Derek Stephenson
, Brian van de Valk
, Brian Weir
, Toni Wong
, Colin Woods
, Vickie Yolevsky
, Sue Yuzwak
, Sarah Zanon
|
Kostüm Tasarımı
|
Renee Ehrlich Kalfus
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
David Best
|
Birim Reklamcısı
|
Rachel Aberly
|
Müzik
|
Theodore Shapiro
, David Arch
, Christine Bergren
, Thomas Bowes
, Celeste Chada
, John W. Chapman
, Alexa Collazo
, Nathan Matthew David
, Joshua Fielstra
, Chris Fogel
, Dave Foster
, Victor Pesavento
, Ryan Svendsen
, John Ashton Thomas
, Erica Weis
, Oren Yaacoby
, Joe Zimmerman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Scott Dougherty
|
Müzik Editörü
|
Erica Weis
|
Kostüm Koordinatörü
|
Mia Sturup
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Marcia Scott
|
Baş Kuaför
|
Jacqueline Robertson Cull
|
Dijital Ortam
|
Ian Sullivan
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Michael Innanen
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Myron Hoffert
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
David Stanke
|
Mekan Yöneticisi
|
Marty Dejczak
, Joaquin Diego Prange
, Teresa Gough
, Fred Kamping
, David McIlroy
, David Meade
, Adam Meaden
, Marcelo Penarrieta
|
Set Dekorasyon
|
Patricia Larman
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
David Lingenfelser
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dave Staples
, Michael E. Devereaux
, Jessica Lister
, John Ozlins
, Matthew Pill
|
Kameraman
|
Michael Carella
|
Set Şefi
|
Kevin Haeberlin
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Cliona Furey
|
Diyalog Editörü
|
Laura Harris Atkinson
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Walter Thomson
|
Müzik Süpervizörü
|
Erica Weis
|
Genel
|
Renee Ehrlich Kalfus
, Stefan Sonnenfeld
, Annie Johnson
, Judah Getz
, David Jobe
, Brian van de Valk
, Gautam Pinto
, Ann-Marie Ferney-Tellez
, Peter Symonowicz
, Matthew Reid
, Valerie Martin
, Holly Marie Lloyd
, Shawn Zacchigna
, Dee Schuka
, Justin Kirshenbaum
, Jen Gillespie
, Julia Hutchison
, Karla Trujillo Villon
, Jason Cox
, Brent White
, Tom Brown
|