Yönetmen
|
Alma Har'el
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steadicam Operatörü
|
Eric Fletcher
|
Müzik Editörü
|
Brent Kiser
|
1. Yardımcı Editör
|
Meaghan Wilbur
, Shannon Lynch
|
Dış Sesler Editörü
|
Ryan Lukasik
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Colin Flaherty
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Anthony Wilson
|
Işık Şefi
|
Bobby Wotherspoon
|
Ulaşım Şefi
|
Mark Webb
|
Baş Kuaför
|
Rita Troy
|
Ses Donanım
|
Tom Pieczkolon
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Zak Faust
|
Boom Operatörü
|
Kenneth C. Mantlo
, Ethan Molomut
, Steve Blazewick
, Paul E. Miller
|
Şive Koçu
|
Elizabeth Himelstein
, Joel Goldes
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Laurene Alvarado
, Lygia Orta
|
Eş Yapımcı
|
Rebecca Cammarata
, Anthony Brandonisio
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Lenka Padysakova
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
David Grace
|
Diyalog Editörü
|
Elliot Thompson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Monica Lek
|
Yapım Sorumlusu
|
Sabrina Sipantzi
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rob King
|
Dövme Tasarımcısı
|
Ben Shields
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Anthony Brandonisio
|
Kast Danışmanı
|
Mary Venderley
|
Işık Asistanı
|
Josh Day
|
Dolly Sorumlusu
|
Sergio Gutierrez
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Paul Vought
|
Müzik Süpervizörü
|
Andrew Kahn
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Martin Karlsson
|
Orkestra Şefi
|
Robert Ames
|
Butafor
|
Clarisse Castelo
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Geoffrey D. Knoller
|
Dış Sesler
|
Justin Helle
|
İnşaat Koordinatörü
|
Mark Knightley
|
Ortak Yapımcı
|
Yoni Liebling
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Geraldine Barón
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Matthew Conzelmann
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Drew Langer
, Sean Vawter
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Jennifer Venditti
, Chelsea Ellis Bloch
, Geraldine Barón
, Debe Waisman
|
Senaryo
|
Shia LaBeouf
|
Ses Tasarımcısı
|
Andrew Twite
|
Set Dekorasyon
|
Tatiana Van Sauter
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Brad Hernandez
, Carl Turner
, Wilson Bessinger
, Jacob Hernandez
, Ryan Patrick Bartley
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Brent Kiser
|
Kostüm Sorumlusu
|
Isabela Braga
, Daniel Hoerner
, Gavin McGuire
, Valerie Mores
, Lenka Padysakova
, Cocoa Rigal
|
Set Kostümcüsü
|
Valerie Mores
, Gavin McGuire
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Will Files
, Brent Kiser
|
Yapım Ses Mikseri
|
Óscar Grau
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ken Diaz
|
Üretim Hizmetleri
|
Bill Benenson
, Fred Berger
, Anthony Brandonisio
, Rebecca Cammarata
, Daniel Crown
, Anita Gou
, Alma Har'el
, Brian Kavanaugh-Jones
, Chris Leggett
, Rafael Marmor
, Linda Moran
, Daniela Taplin Lundberg
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jc Molina
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Alex Somers
|
Editör
|
Dominic LaPerriere
, Monica Salazar
|
Kostüm Tasarımı
|
Natalie O'Brien
|
Yönetici yapımcı
|
Bill Benenson
, Daniel Crown
, Rafael Marmor
, Fred Berger
|
Yapımcı
|
Daniela Taplin Lundberg
, Alma Har'el
, Brian Kavanaugh-Jones
, Chris Leggett
, Anita Gou
|
Görüntü Yönetmeni
|
Natasha Braier
|
Makyaj Sanatçısı
|
Yasuko Shapiro
, Ryan West
|
Müzik
|
Alex Somers
, Robert Ames
, Galya Bisengalieva
, Paul Corley
, Ben Corrigan
, Brent Kiser
, Zach Shields
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Linda Moran
|
Kamera Teknisyeni
|
Steve Albovias
, Brandon Alperin
, Justin Bernard
, Jeff Brinker
, Joseph Canon
, Andreana Davies
, Vic Deruddere
, Dustin Evans
, Mark Farney
, Eric Fletcher
, Abisai Garcia
, Eric Jensch
, Ernesto Joven
, Geoffrey D. Knoller
, Monica Lek
, Brett Lood
, Ryan 'Sparks' Lynch
, Valentine Marvel
, Dave McDonald
, Patrick McGraw
, Matías Mesa
, Blaine Munro
, Rick Peebles
, Hector Rodriguez
, Tommy Tieche
, Bobby Wotherspoon
, Andy Potter
|
Teşekkürler
|
Mark Ankner
, Byron Bowers
, Katy Cavanagh
, Carmen Cuba
, Kim Gillingham
, Joan Huang
, Bruce Lunsford
, Boaz Yakin
|
Dublörler
|
Kelli Barksdale
, Mickey Cassidy
, Sean Christopher
, Amanda Hall
, Sierra Hoyle
, Gary Hymes
, Craig Jensen
, G. Grant Jewett
, Dennis Keiffer
, Chris J. King
, Rob King
, Kristian Lambert
, Cole S. McKay
, Gabriel Nunez
, Mario Perez
, Juliana Potter
, Jean Paul Ruggiero
, Mike Washlake
, Merritt Yohnka
|
Diğer
|
Joaquin Acrich
, Mark Alkofer
, Shannon Ayers
, David Brookwell
, Christina Bulbrook
, A.J. Cast
, Jessica Drake
, David Falicki
, Kim Gillingham
, Joel Goldes
, Frances Heeber
, Elizabeth Himelstein
, Meredith Koch
, Gemma Levinson
, Zsuzsa Nyitrai
, Corey Pratt
, Adam Reeser
, Chioma Thompson
, Denna Thomsen
, Travis Vawter
, Peggy Yen
, Michael Alexander
, Michael Dolan
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Corey Askins
, Al Burke
, Mario E. Garcia
, Dennis Lape
, Allan Padelford
, Mark Webb
, Mike Locke
|
Senaryo Süpervizörü
|
Simoné Gallon-Langton
|
Mekan Yöneticisi
|
Kristin Dewey
, Jimmy Hang
|
Editoryal Hizmetler
|
Alex Bickel
, Emily Eddey
, Kevin Tent
, Meaghan Wilbur
|
Görsel Efektler
|
Tara Acquesta
, Archie Donato
, Ashley Forbito
, Lisa Kim
, Joel Kittle
, Franz Kol
, Evan Langley
, Michael Lori
, Ade Macalinao
, Ben Smith
, Glyn Tebbutt
, Joseph A. Zaki
, Dirk Greene
|
Sinematografi
|
Natasha Braier
|
Özel Efektler
|
Kevin Byrne
, Michael Cuen
, Sam Dean
, Roger Matsuo
, Elia P. Popov
|
Ses
|
George Atkins
, Brandon Bak
, Jim Cashman
, Jason Charbonneau
, Ian Chase
, Nicholas Cochran
, Matthew Conzelmann
, Will Files
, Stefan Fraticelli
, Óscar Grau
, Justin Helle
, Justin Herman
, Brent Kiser
, Ryan Lukasik
, Kenneth C. Mantlo
, Paul E. Miller
, Ethan Molomut
, Tom Pieczkolon
, John Sievert
, Paul Stula
, Elliot Thompson
, Andrew Twite
|
Sanat Yönetimi
|
Ryan Patrick Bartley
, Berj Daniel Bedrosian
, Haley Contestabile
, Tristan DeDe
, Zak Faust
, Brad Hernandez
, Mark Knightley
, Jacob Hernandez
, Joseph Strachan
|
İkinci Birim
|
Sarah Balboa
, Colin Flaherty
, Drew Langer
, Chip Signore
, Sean Vawter
|
Operasyon Yöneticisi
|
David Grace
, Anthony Brandonisio
|
Makyaj Sorumlusu
|
Laurene Alvarado
, Ken Diaz
, Lygia Orta
, Yasuko Shapiro
, Ben Shields
, Rita Troy
, Anthony Wilson
|
Yapım Sanatçısı
|
Jc Molina
|
Genel
|
Cole S. McKay
, Kevin Tent
, Merritt Yohnka
, Mark Alkofer
, John Sievert
, Stefan Fraticelli
, Matías Mesa
, Jason Charbonneau
, Mickey Cassidy
, Tommy Tieche
, Daniel Hoerner
, Valentine Marvel
, Ernesto Joven
, Eric Jensch
, Ron Mellegers
, Brandon Bak
, Hector Rodriguez
, Debe Waisman
, Joseph Canon
, Frances Heeber
, Vic Deruddere
, Brandon Szajner
, Edgar Gonzalez
, Michael Zamboni
, Erik Sutch
, Chip Signore
, Sarah Balboa
, Dominic LaPerriere
, Monica Salazar
|