Yönetmen
|
Zach Braff
|
Senarist
|
Martin Brest
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Kerrie Smith
|
Kostüm Sorumlusu
|
Tim McKelvey
, Fionnuala Lynch
, Jason Adam V
, Alyssa Bracken
, Danielle Cadorette
, Sarah Dano
, Debbe DuPerrieu
, Jessica Harmston
, Sebastian Jaramillo
, Jimmy McBride
, Brett Springirth
, Francisco Stoll
, Mitchell Travers
, Cathie Valdovino
|
Set Şefi
|
Tom Conway
|
Yeşil Sorumlusu
|
Ginny Walsh
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Christopher Surgent
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Don Kozma
|
Kondüktör
|
Mark Graham
|
Yapım Muhasebecisi
|
Richard Castro
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Alex Klaue
|
Ses efektleri Editörü
|
Adam Kopald
|
Müzik Editörü
|
Andrew Silver
|
Üretim Hizmetleri
|
Wilson Rivas
, Bruce Berman
, Tony Bill
, Samuel J. Brown
, Donald De Line
, Michael Disco
, Toby Emmerich
, Andrew Haas
, Jonathan McCoy
, Steven Mnuchin
|
Baş Kuaför
|
Kat Percy
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mitchell Travers
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Andy Day
|
Makyaj Sanatçısı
|
Nancy Hancock
|
Kuaför
|
Deena Adair
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Takahide Kawakami
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Stephanie Abbaspour
|
1. Yardımcı Editör
|
Annie Guidice
|
Ses
|
Ron Bartlett
, Bradford Bell
, Michael J. Benavente
, Zane D. Bruce
, Susan Dudeck
, Bill Higley
, Julian Howarth
, David Jobe
, Adam Kopald
, Danny Michael
, Lindsay Pepper
, Lynn Sable
, Joe Savastano
, Michael Scott
, Ben Wilkins
, Antony Zeller
, Dean A. Zupancic
, Bill Donnelly
|
Boom Operatörü
|
Michael Scott
|
Diğer
|
Camrin Agin
, Dustin Bewley
, Bridgett Buss
, Rick Castro
, Al Cerullo
, May Charters
, Ben Gatollari
, Bethany Hagen
, Aakomon Jones
, Alex Klaue
, George Kotsopoulos
, Julie Kuehndorf
, Jenny Lee
, Terrence Lee
, Will Limpert
, Meredith Metcalf
, Matthew Monaco
, Rich Neurouter
, Diego Daniel Pardo
, Scott Parker
, Matthew F. Preston
, Matthew Roper
, Joe Russo
, Gunnar Sizemore
, Gareth Smith
, Anna Swando
, Mark Thudium
, Kelly Trivigno
, Daniel Krone
, Kristina McFadden
, John Papp
, Laura Hoyt
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Liam Ferguson
, Robert Gaskill
, Bryan Place
, David Conelli
|
Editoryal Hizmetler
|
Max Berger
, Lindsey Cohen
, Bob Fredrickson
, Jeff Halsey
, Borna Jafari
, Pamela Scott-Farr
, Anthony Smedile
, Scot Starbuck
, Kostas Theodosiou
, Zach Wolf
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael Alba
, John Alcantara
, Mark-Anthony Artis
, Joe Belschner
, Anthony Coan
, Andy Day
, Anthony DeRose
, Paul Dickover
, Corey Gegner
, Brian Heller
, Connie Huang
, Abi Iverson
, Brooks Lockwood
, Bobby Mancuso
, Diana Matos
, Daniel James McCabe
, John J. Moers
, Alec Nickel
, John Nijhawan
, Atsushi Nishijima
, Frank Rinato
, Maria Rusche
, Patrick Ruth
, Matthew Selkirk
, M. Parker Shippey
, Chris Silano
, Troy Sola
, Rob Tedeschi Jr.
, Edward Viola
, Sebastian Slayter
, Matt Imbrogno
, Julia Elaine Mills
|
Görsel Efektler
|
Andrea Atwater
, Karina Benesh
, David De Leon
, Mitchell S. Drain
, Brandon Endy
, Bradley Gaines
, Harimander Singh Khalsa
, Alyssa Koncelik-Diemer
, Saurabh Maurya
, Molly Pabian
, Eric Schoellnast
, Nic Spier
, Donald Strubler Jr.
, Pedro Tarrago
, David Van Dyke
, Janine Conway
|
Özel Efektler
|
Conrad V. Brink Jr.
, Jeff Brink
, Nathanial Brotherhood
, Doug Facciponti
, Mike Maggi
|
İkinci Birim
|
G. A. Aguilar
, Arusha Baker
, Ryan Robert Howard
, Takahide Kawakami
, Maurice Sessoms
, Christopher Surgent
|
Dolly Sorumlusu
|
Joe Belschner
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alyson Latz
, Jonathan McCoy
, Tricia Miles
, Kelley Sims
|
Makyaj Sorumlusu
|
Deena Adair
, Nancy Hancock
, Anna Hilton
, John Jones
, Don Kozma
, Claire Mahony
, Bernadette Mazur
, Kat Percy
, Kerrie Smith
, Sanja Milic
, Jackie Risotto
, Susan Schectar
|
Yapım Sanatçısı
|
Anne Ross
|
Sinematografi
|
Rodney Charters
|
Ulaşım Şefi
|
Bryan Place
|
Set Sağlıkçısı
|
Rich Neurouter
, Terrence Lee
|
Yardımcı Butafor
|
Joanna Leavens
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Katya Blumenberg
, Maite Pérez-Nievas
, Ann Bartek
|
Oyuncu Seçimi
|
Avy Kaufman
, Patty Connolly
, Nikita Dolese
, Harrison Nesbit
, Mark Sussman
, Grant Wilfley
|
Şive Koçu
|
Diego Daniel Pardo
|
Kostüm Tasarımı
|
Gary Jones
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tricia Miles
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jessica Lichtner
, Monika Petrillo
|
Senaryo
|
Theodore Melfi
|
Hikaye
|
Edward Cannon
|
Müzik
|
Rob Simonsen
, Michael Bahnmiller
, Duncan Blickenstaff
, Jeff Bunnell
, Celeste Chada
, Forest Christenson
, Tim Davies
, George Doering
, Candy Emberley
, Peter Erskine
, Jeremy Levy
, Taylor Lipari-Hassett
, Alan Meyerson
, Lucia Micarelli
, Cameron Patrick
, Annie Rosevear
, Andrew Silver
, Andrea von Foerster
, Joe Zimmerman
, Gina Zimmitti
, Darrin McCann
, Kim Baum
|
Set Dekorasyon
|
Sara Parks
|
Müzik Süpervizörü
|
Andrea von Foerster
|
Pilot
|
Al Cerullo
|
Yer Seçici
|
Richard Connors
, Trish Gray
, Jeff Vari
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Jonathan McCoy
, Alyson Latz
|
Yapım Sorumlusu
|
Frank Murray
|
Yapımcı
|
Donald De Line
|
Sanat Yönetimi
|
Laura Ballinger
, Stephanie Abbaspour
, Ann Bartek
, Jim Bauer
, Katya Blumenberg
, Gabriel Alicto Chavez
, Tom Conway
, Nara DeMuro
, Sean Doyle
, Julie Dubrow
, Erin Fite
, Jonathan Graham
, Glen A. Gregory
, Christopher Kay
, Martin Lasowitz
, Wes Louie
, Nick Miller
, Maite Pérez-Nievas
, Ariel Poster
, Kathleen Pullan
, Michael Saari
, Kyle Salvatore
, Duncan Smith
, Ginny Walsh
|
Editör
|
Myron Kerstein
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Anne Ross
|
Yönetici yapımcı
|
Bruce Berman
, Toby Emmerich
, Tony Bill
, Andrew Haas
, Jonathan McCoy
, Michael Disco
, Steven Mnuchin
, Samuel J. Brown
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Kriaris
, Richard Connors
, Ryan Ferguson
, Trish Gray
, Jeff Vari
, Jeremy Edward Williamson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Harrison Nesbit
, Nikita Dolese
|
Birim Reklamcısı
|
Julie Kuehndorf
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ben Wilkins
, Michael J. Benavente
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Jeff Brink
|
Diyalog Editörü
|
Susan Dudeck
|
İnşaat Koordinatörü
|
Nick Miller
|
Koreograf
|
Aakomon Jones
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jeffrey Lee Gibson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Atsushi Nishijima
|
Yardımcı Editör
|
Anthony Smedile
, Zach Wolf
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Bernadette Mazur
|
Yapım Koordinatörü
|
Matthew F. Preston
|
Dublörler
|
Bill Anagnos
, Mick O'Rourke
, Stephen A. Pope
, Bobby Beckles
, Aaron Vexler
, G. A. Aguilar
, Tom Sierchio
, Tim Gallin
, Mark Fichera
, Trevor E. Dickerson
, Pete Klein
, Don Hewitt Sr.
, Seth Andrew Bridges
, Ashley Altamirano
, Joe Coghlan
, Joseph Devaughn
, Roy T. Anderson
, Alina Andrei
, Nitasha Bhambree
, Ann Carton
, Jeffrey Lee Gibson
, Becca GT
, Jimmy Hays
, Josh Lakatos
, Tracey Ruggiero
, Matt Triplett
, Caroline Vexler
|
Ses Mikseri
|
Danny Michael
|
Görüntü Yönetmeni
|
Rodney Charters
|
Orkestra Şefi
|
Tim Simonec
, Tim Davies
, Walter Simonsen
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Lynn Sable
, Tricia Linklater
|
Butafor
|
Martin Lasowitz
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ron Bartlett
, Dean A. Zupancic
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Conrad V. Brink Jr.
|
Genel
|
Zane D. Bruce
, Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
, Roy T. Anderson
, G. A. Aguilar
, Patrick Ruth
, Bill Higley
, Nick Kray
, Alina Andrei
, Lindsay Pepper
, Caroline Vexler
, Josh Lakatos
, Bobby Mancuso
, David Jobe
, Ralph G. Crowley
, Eric Gotthelf
, Antony Zeller
, Troy Sola
, Nitasha Bhambree
, Chris Silano
, Becca GT
, Tracey Ruggiero
, Matt Triplett
, Ryan Robert Howard
, Anthony Coan
, Matthew Selkirk
, Ben Gatollari
, Rob Tedeschi Jr.
, Ann Carton
, Michael Alba
, Ariel Poster
, Jimmy Hays
, Myron Kerstein
, Tom Brown
|