Yönetmen
|
Michael Mohan
|
Senarist
|
Michael Mohan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Pierre Bouchard
|
Güvenlik
|
Mohamed Boutouis
, Mohamed Redouani
|
Set Yapım Asistanı
|
Carolane Caouette-Houle
|
Birim Yöneticisi
|
Marco Légaré
|
İdare
|
Kelly Fordham
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Claire Redman
|
24 Kare Gösterim
|
Patrick Doss
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Fred St-Jean
|
Set Tasarımı
|
Clothilde Caillé-Levesque
, Marc-André Tratch
|
Video Assist Operatörü
|
Robin Anctil
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Josée Drolet
|
Yapım Kontrolörü
|
Nancy Partheniou
|
Makyaj Sanatçısı
|
Areli Perea
|
Set Sağlıkçısı
|
Yves Thauvette
|
Diyalog Editörü
|
Nathan Efstation
|
Ses Donanım
|
Simon Léveillé
|
Kostüm Sorumlusu
|
Madeleine Tremblay
, Annemarie Aird
, Catherine Filion-Villeneuve
, Claudia Manseau
, Josée Philibert
, Claire Redman
, Kirsti Schroder
, Béatrice Tremblay
|
Set
|
Olivier Leblanc
, Steven McMahon
|
Ses efektleri Editörü
|
Grant Meuers
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Natalie Goldberg
|
Mekan Yöneticisi
|
Lou Bengle
, Annie Coté
, Lou-Gabrielle Vaugeois
|
Üretim Hizmetleri
|
Gaétan Mercier
, Mathieu Péladeau Mercier
, Greg Gilreath
, Adam Hendricks
, Zac Locke
, François Sylvestre
, David Grove Churchill Viste
|
Şoför
|
Tania Vera
, Kevin Matthews
, Alain Bolduc
|
İkinci Birim
|
Vincent Bélisle-Ducharme
, Pierre Bouchard
, Stéphane Byl
, Martin Doepner
, Josée Drolet
, Heidi Hinzman
, Rachel Jensen
, Jeanne Leblanc
, Audrey Lépine
, Ela Miszkurka
|
1. Kamera Asistanı
|
Karl Hui
|
Teşekkürler
|
Kat Candler
, Bonnie Curtis
, Hrishikesh Hirway
, Ben York Jones
, Chris Levitus
, Julie Lynn
, Luke Matheny
, Maileen Williams Matheny
, James Ponsoldt
, Ry Russo-Young
, Couper Samuelson
, Riley Stearns
|
Dublörler
|
Gabrielle-Anne Désy
, Jean Frenette
, Brent Jones
, Orphée Ladouceur-Nguyen
, Louis Paquette
, Martin St-Antoine
, Agnieshka Wnorowska
, Stephane Savard
|
Diğer
|
Philippe Antoine
, Héloïse Barrette-Marcotte
, Mélanie Bergeron
, JJ Berthelsen
, Teddy Blanks
, Mohamed Boutouis
, Taylor Bruyette
, Carolane Caouette-Houle
, Puelo Deir
, Cecilia Escobar
, David Falicki
, Maxime Fleurant
, Kelly Fordham
, Dominic Geges
, Julien Gob
, Cathy Gurvis
, Kristian Hodko
, Nikole Howell
, Sheenah Ko
, Ashley Kravitz
, Gaétan Mercier
, Phoebe Major Mewse
, Rhiannon Moller-Trotter
, Mathieu Morin
, Nancy Partheniou
, Mathieu Péladeau Mercier
, Maxime Péladeau-Mercier
, Gabriel Rivest
, Michel Robert
, Sylvain Savard
, Marc-André Simard
, Jason Smith
, Shane Tanny
, Yves Thauvette
, Sean Traer
, Natacha Williams
, Noor Ahmed
, Liza de Weerd
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Blackshear
, Manny Dubón
, Mark L. Levine
, Megan Marquis
, Amy Pedegana
, Ian Vertovec
, Julien Archambault
, Emily Eddey
, Brandee Wyse
|
Kamera Teknisyeni
|
Robin Anctil
, Olivia Aravecchia
, Victor Arenal
, Jonathan Barbeau
, Sylvain Bergevin
, Michel Bernier
, Jean-François Bertrand
, Richard Boucher
, James L. Brown
, Bertrand Calmeau
, Alec Comtois
, Patrick Coté
, Patrick Doss
, Jean-François Dubé
, Lise Gagnon
, Julie Garceau
, Sam Goldie
, James Goldman
, Mathieu Gosselin
, Karl Hui
, Simon Hébert
, Nicholas Kirsten
, Antoine Masson Maclean
, Alain Masse
, Sandy McLennan
, Steven McMahon
, Lowell A. Meyer
, Steve Montplaisir
, Shaun Nagorny
, Jeff Nichol
, Lukas Nichol
, Robin Pabello
, Dominic Prevost
, Maxime S. Girard
, Nito Serna
, Marc Simpson-Threlford
, Geoffroy St-Hilaire
, Chris Tonkovich
, Jean-Francois Tousignant
, Jason Trew
, Marco Venditto
, Guillaume Vidal
, Emmanuel Vouniozos
, Albee Winbush
|
Görsel Efektler
|
Juan Cardarelli
, Louis-Philippe Clavet
, Samuel Coudry-Lemay
, Andreane Dodier Villeneuve
, Martin Fourat
, Nadine Frève
, Lina Gordillo
, Gunnar Hansen
, Eric M. Levy
, Megan Lewis
, Lionel Lim
, Christelle Marcoux
, Philippe Massonnat
, Didier Muenza
, Jonny Munevar
, Ali Nezafat
, Anna Pacchioni
, Stéphane Paradis
, Abhijit Patil
, Amelie Poitras
, Mathieu Prezelin
, Anika Racine
, Jean-Pierre Riverin
, Frédérique Schmidt
, Jana Stevenson
, Christophe Thibault
, Eloïse Thompson-Tremblay
, Alexandra Vaillancourt
, Paige Prokop
, Juliette Yager
|
Özel Efektler
|
Louis Craig
, Denis Lavigne
, Louis Pedneault
, Nicolas Poulin
|
Ses
|
Alex Altman
, Martin C. Desmarais
, Nathan Efstation
, Robert Louis Howley
, Simon Léveillé
, Grant Meuers
, Mike H. Miller
, Nathalie Piche
, Jamison Rabbe
, Nathan Ruyle
|
Operasyon Yöneticisi
|
Yves Desjardins
, Luminita Docan
, Alexandre Frigon
, Marco Légaré
|
Eş Yapımcı
|
David Grove Churchill Viste
|
Makyaj Sorumlusu
|
Robyn Austin
, Gillian Chandler
, Kirsten Coleman
, Frédèric Duguay
, Christophe Giraud
, Ashleigh Haines
, Colette Martel
, Areli Perea
, Pamela Goldammer
, Carly Paige Salzman
, Manuelle Savoie
|
Kostüm Tasarımı
|
Romy Itzigsohn
|
Yapım Sanatçısı
|
Adam Reamer
|
Sinematografi
|
Elisha Christian
|
Müzik
|
Will Bates
, Lucy Alper
, Bryant J. Fuhrmann
, Mikki Itzigsohn
, Emily C. Kwong
, Erik Lutz
, Maiah Manser
, Jason Tregoe Newman
, Andrew Ransom
, Marcus Tamkin
, Willa Yudell
, Lev Zhurbin
, Kellen Flowers
|
Hukuki Hizmetler
|
Jason Smith
, JJ Berthelsen
, Taylor Bruyette
|
Animasyon
|
Samuel Coudry-Lemay
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Mathieu Prezelin
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Lumi Docan
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Louis-Philippe Clavet
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Louis Craig
|
Yapım Ses Mikseri
|
Martin C. Desmarais
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Nathan Ruyle
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Gunnar Hansen
|
Birim Reklamcısı
|
Puelo Deir
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Marco Venditto
|
Heykeltıraş
|
Marc Chow
, Frédéric Cournoyer
, Marc-Antoine Paquet
, Adrien Bourgault
, Yvan Forget
, Marion Léonard-Contant
, Charles Sylvestre
, Victor Pion-Massicotte
|
Butafor
|
Denis Hamel
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
David Gaucher
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Emily C. Kwong
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Eloïse Thompson-Tremblay
, Nadine Frève
, Christelle Marcoux
, Lina Gordillo
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Nathan Ruyle
|
Ses Tasarımcısı
|
Nathan Ruyle
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bertrand Calmeau
|
VFX Sanatçısı
|
Juan Cardarelli
, Eric M. Levy
|
Müzisyen
|
Lev Zhurbin
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Will Bates
|
Yardımcı
|
Kristian Hodko
, Phoebe Major Mewse
, Julien Gob
, Sheenah Ko
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Yapımcı
|
Adam Hendricks
, Greg Gilreath
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jean Frenette
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Daniel Boudreau
, Alain Bolduc
, Alain Caporicci
, Harvey Drouelle
, Vincent Landry
, Kevin Matthews
, Raul Rosario
, Tania Veri
, Bernard Guay
|
Makyaj Efektleri
|
Christophe Giraud
|
Müzik Editörü
|
Jason Tregoe Newman
, Bryant J. Fuhrmann
|
Yardımcı Editör
|
Mark L. Levine
|
Set Dekorasyon
|
Yanick Veilleux
, Anne Faubert
, Elsbeth Mumm
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Shaun Nagorny
, Lise Gagnon
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Adam Reamer
|
Müzik Süpervizörü
|
Mikki Itzigsohn
, Willa Yudell
|
Boom Operatörü
|
Nathalie Piche
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Frédéric Berthiaume
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Denis Lavigne
|
Sanat Yönetimi
|
Marie-Soleil Dénommé
, David Gaucher
, Frédéric Berthiaume
, Kevin Bici
, Sandra Borromeo
, Alain Brochu
, Clothilde Caillé-Levesque
, Benoit Camerlain
, Marc Chow
, Christian Corvellec
, Frédéric Cournoyer
, Nadège Crye
, Marie-Ève Crépeau
, Kristin Elshout
, Yvan Forget
, François Gascon
, Alain Giguère
, Denis Hamel
, J.W. Hargrave
, Karolyn Labrèche
, Marion Léonard-Contant
, Carl Lessard
, Mélanie McNicoll
, Jean-Christophe Meunier
, Emmanuel Muh
, Marc-Antoine Paquet
, Victor Pion-Massicotte
, Ludovic Poirot
, Mason Reynolds
, Marie-Eve Richard
, Georges Samuel
, Frederic St-Jean
, Charles Sylvestre
, Marc-André Tratch
, Louis Cyr
, Jerome Zurfluh
|
Editör
|
Christian Masini
|
Işık Teknisyeni
|
Jonathan Barbeau
, Alex Comtois
, Jean-François Bertrand
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Gillian Chandler
|
Senaryo Süpervizörü
|
Isabelle Faivre-Duboz
, Toby Forlenza
, Mona Medawar
, Rhiannon Moller-Trotter
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Stéphane Byl
, Vincent Bélisle-Ducharme
|
Dolly Sorumlusu
|
Richard Boucher
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Alain Masse
|
Başlık Tasarımı
|
Teddy Blanks
|
Görsel Efekt Editörü
|
Martin Fourat
, Jana Stevenson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Elisha Christian
|
Oyuncu Seçimi
|
Amey René
, Kathleen Côté
, Natalie Paige Goldberg
, Barbara Harris
, Andrea Kenyon
, Carla Lewis
, Randi Wells
|
Yapım Yöneticisi
|
Yves Desjardins
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Alexandra Vaillancourt
|
Yönetici yapımcı
|
François Sylvestre
, Zac Locke
|
Genel
|
Andrea Kenyon
, Alain Brochu
, Rhiannon Moller-Trotter
, Randi Wells
, Matt Blackshear
, Ian Vertovec
, Michel Bernier
, Julie Garceau
, Geoffroy St-Hilaire
, Romy Itzigsohn
, Jean-François Dubé
, Frédèric Duguay
, Anna Pacchioni
, Jeff Nichol
, Colette Martel
, Kathleen Côté
, Kevin Grant
, Louis Pedneault
, Claudia Manseau
, Annemarie Aird
, Jean-Francois Tousignant
, Mike H. Miller
, Brent Jones
, Lucy Alper
, Sylvain Bergevin
, Marc Simpson-Threlford
, Olivia Aravecchia
, Antoine Masson Maclean
, Philippe Antoine
, Robert Louis Howley
, Gabrielle-Anne Désy
, Manny Dubón
, Josée Philibert
, Catherine Filion-Villeneuve
, Steve Montplaisir
, Lou-Gabrielle Vaugeois
, Marie-Ève Crépeau
, Nadège Crye
, Karolyn Labrèche
, Marie-Eve Richard
, Sandra Borromeo
, George Hryszyn
, Lukas Nichol
, Nicolas Poulin
, Béatrice Tremblay
, Sean Traer
, Alexandre Frigon
, Mathieu Morin
, Marc-André Simard
, Maxime Fleurant
, Maxime Péladeau-Mercier
, Audrey Lépine
, Annie Coté
, Héloïse Barrette-Marcotte
, Vincent Landry
, Jean-Hugues Fournier
, Gabriel Rivest
, Patrick Coté
, Amy Pedegana
, Stéphane Paradis
, Andreane Dodier Villeneuve
, Abhijit Patil
, Alejandro Velasco
, Ali Nezafat
, Anika Racine
, Christophe Thibault
, Francisco Ortega
, Jonny Munevar
, Lionel Lim
, Megan Lewis
, Maiah Manser
, Robert E. Phillips
, Christian Masini
, Agnieshka Wnorowska
, Orphée Ladouceur-Nguyen
, Louis Paquette
|