Those Who Wish Me Dead Yorumları

Those Who Wish Me Dead filmi detayları

@mavimilena

3 hafta önce

2 / 10

Benim için çerezlik bir film bile değil. Öncelikle senaryo çok kötü ve sıkıcı. Bir sürü mantık hatası görebilirsiniz. Bu isimlere rağmen oyunculuk adına da bir verimlilik yok. Özellikle de Angelina Jolie için izleyecekseniz hiç hevesiniz olmasın. Onun da performansı düşüktü. Kovalamaca ve yangın sahneleri de hiç etkileyici değil. Genel itibariyle hiç hoşuma gitmeyen bir film.
T

@thorne_zytkow

1 ay önce

6 / 10

UMARIM ANGELİNA JOLİE BU FİLMDEN PARAYI VURMUŞTUR , ETERNAL FİLMİNDE DE BAŞKA KARAKTERLERİ ÖVMEK İSTEMİYORUM .Nedeni nedir bilinmez çekildikleri yer bakımından birbirinden farklılık gösterse de filmdeki yangın kulesi ve orman bana 2003 yapımı Wrong Turn’in çekildiği yeri ve filmdeki bir sahne hızlı ve öfkeli 7’den bir sahneyi,bir sahne de Vietnam konulu filmlerden bir sahneyi hatırlattı bunun dışında film iyiydi.Kısa bir süre önce ailesindeki değişiklik yüzünden oyunculuğa geri dönmek zorunda olduğunu belirten Angelina Jolie umarım Eternal filminde canlandıracağı karakter bu filmdeki gibi olmaz tanrı aşkına herkesin paraya ihtiyacı var Angelina kimse bedavaya bir filmde oynamaz,aldığın paranın hakkını verecek bir rol bulmalısın bunu yapmalısın.İnanın bana, o her şeyi yaptı her şeyi denedi, o gerçek bir kahraman gibiydi evet,Medina Senghore canlandırdığı Alisson Sawyer karakterinden bahsediyorum çok güçlüydü Angelina’dan az bir miktar para aldı ama başrol gibiydi harikaydı.Görsel efekt
... Devamı
UMARIM ANGELİNA JOLİE BU FİLMDEN PARAYI VURMUŞTUR , ETERNAL FİLMİNDE DE BAŞKA KARAKTERLERİ ÖVMEK İSTEMİYORUM .Nedeni nedir bilinmez çekildikleri yer bakımından birbirinden farklılık gösterse de filmdeki yangın kulesi ve orman bana 2003 yapımı Wrong Turn’in çekildiği yeri ve filmdeki bir sahne hızlı ve öfkeli 7’den bir sahneyi,bir sahne de Vietnam konulu filmlerden bir sahneyi hatırlattı bunun dışında film iyiydi.Kısa bir süre önce ailesindeki değişiklik yüzünden oyunculuğa geri dönmek zorunda olduğunu belirten Angelina Jolie umarım Eternal filminde canlandıracağı karakter bu filmdeki gibi olmaz tanrı aşkına herkesin paraya ihtiyacı var Angelina kimse bedavaya bir filmde oynamaz,aldığın paranın hakkını verecek bir rol bulmalısın bunu yapmalısın.İnanın bana, o her şeyi yaptı her şeyi denedi, o gerçek bir kahraman gibiydi evet,Medina Senghore canlandırdığı Alisson Sawyer karakterinden bahsediyorum çok güçlüydü Angelina’dan az bir miktar para aldı ama başrol gibiydi harikaydı.Görsel efekt de olsa Monta ormanlarının yanışını izlemek kötüydü ama filmi izlemek asla kötü değildi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL