Yönetmen
|
Peter Cornwell
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Jason Blum
, Mary Viola
, McG
, Gudrun Giddings
|
Yardımcı Dublör
|
Dennis Scott
, Nicholas King
, Craig Jensen
, Michael R. King
|
Makyaj Sorumlusu
|
David Abbott
, Michael Ezell
, Kelly Golden
, Kristy Horiuchi
, Justin Raleigh
, Brett Stern
|
Operasyon Yöneticisi
|
Albert T. Dickerson III
, Tony Roman
|
İkinci Birim
|
Mike Elliott
, Marc Newland
, Jaysene Overton
|
Ses
|
Anthony Aleshire-Rezendez
, Jonathan Bruce
, Robert Chen
, Greg Crawford
, Shaun Cunningham
, Sara Glaser
, Aleksandr Gruzdev
, Paul Hackner
, Tim D. Lloyd
, Zsolt Magyar
, Ben Whitver
, Jithu Aravamudhan
|
Görsel Efektler
|
Aha
, Dalibor Backovic
, Olaf Wendt
|
Kamera Teknisyeni
|
Ian Barbella
, Nicola Benizzi
, John Day
, Kemuel DePaula
, Josh Fritts
, Christopher Hamilton
, Derek Hoffman
, Morgan Jenkins
, Joey Kennedy
, Rick Lamb
, David McCabe Jr.
, Jason B. McCann
, Daniel C. McFadden
, David Shawl
, Greg Simone
, Benjamin Steeples
, Zoe Van Brunt
, Jeff Webster
|
Editoryal Hizmetler
|
Robert Ivison
, Aric Lewis
, Zachary Medow
, Frank Openchowski
, Niccole Ostonio
, Matthew Prescott
|
Diğer
|
Benjamin Scott Baker
, Sarah Clifford
, Megan Lurty
, Amy Smolev
, Chelsea Stardust
, Erin Vitali
, Sylvia Wildfire
, Keith Blomberg
|
Dublörler
|
Mary Albee
, Kelli Barksdale
, Emily Brobst
, Craig Jensen
, G. Grant Jewett
, Chris J. King
, Michael R. King
, Nicholas King
, Rob King
, Jasi Cotton Lanier
, Diane Peterson
, Dennis Scott
|
Teşekkürler
|
Eric Gable
, Gudrun Giddings
, Marius Haugan
|
Yönetici yapımcı
|
Matt Greenberg
, Jeanette Volturno
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Albert T. Dickerson III
|
Sinematografi
|
Byron Shah
|
Eş Yapımcı
|
Albert T. Dickerson III
, Jessica Hall
, Sam Schlesinger
, Nathan Stadler
|
Set Sağlıkçısı
|
Jennifer Levine
|
Ortak Yapımcı
|
Phillip Dawe
|
Yardımcı Editör
|
Aric Lewis
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Eddie Jaszek
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tony Roman
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Marc Newland
|
Yapım Muhasebecisi
|
Amy Smolev
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jaysene Overton
|
Yapım Koordinatörü
|
Erin Vitali
|
Kısa Hikaye
|
Stephen King
|
Yapım Sanatçısı
|
Clay A. Griffith
|
Üretim Hizmetleri
|
Jason Blum
, Phillip Dawe
, Albert T. Dickerson III
, Gudrun Giddings
, Matt Greenberg
, Marius Haugan
, Jessica Hall
, McG
, Mary Viola
, Jeanette Volturno
|
Müzik
|
Reza Safinia
, Anna Granucci
, Julie Sessing
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Hackner
|
Görüntü Yönetmeni
|
Byron Shah
|
Editör
|
Toby Yates
, William Yeh
|
Oyuncu Seçimi
|
Lindsey Hayes Kroeger
, Eddie Jaszek
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Clay A. Griffith
|
Sanat Yönetimi
|
Angela Stauffer
, Otto Broberg
, Clint Carney
, Skip Crank
, Michelle Daniels
, Randy Eriksen
, Brian Ferguson
, Josh Hadley
, Janet Kusnick
, Paris Pickard
, Elizabeth R. Rosenbaum
|
Kostüm Tasarımı
|
Justine Seymour
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kristy Horiuchi
|
Makyaj Sanatçısı
|
David Abbott
|
Makyaj Efektleri
|
Justin Raleigh
, Kelly Golden
, Michael Ezell
|
Ses Editörü
|
Robert Chen
|
Dış Sesler
|
Jonathan Bruce
|
Senaryo
|
Matt Greenberg
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Olaf Wendt
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rob King
|
Kameraman
|
Nicola Benizzi
|
Steadicam Operatörü
|
David Shawl
|
Set Fotoğrafçısı
|
Daniel C. McFadden
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Christopher Hamilton
|
Işık Şefi
|
Jeff Webster
|
Kostüm Sorumlusu
|
Luellyn Harper
, Carly J. Mills
, Summer Petersen
|
Set Kostümcüsü
|
Carly J. Mills
, Summer Petersen
|
1. Yardımcı Editör
|
Frank Openchowski
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jane Forbes
|
Butafor
|
Skip Crank
|
Genel
|
Randy Eriksen
, Kelli Barksdale
, Toby Yates
, William Yeh
, Mike Elliott
, Jasi Cotton Lanier
, Robert Ivison
, Emily Brobst
, Frank Openchowski
, Keith Blomberg
, Megan Lurty
, Niccole Ostonio
, Chris J. King
, Federico Ferreri
, Katrina Kirby
, Julio Gasson
|