Yönetmen
|
Daniel Haller
|
Senarist
|
Glen A. Larson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Conrad
Opening Narrator / Draconian officer (uncredited) (ses)
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Richard Caffey
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Stu Phillips
|
Boom Operatörü
|
Robert Jackson
|
Ses efektleri Editörü
|
Peter Berkos
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Peter Anderson
|
Yönetici yapımcı
|
Glen A. Larson
|
Ses Editörü
|
Billy Mauch
|
Başlık Tasarımı
|
Wayne Fitzgerald
|
Sorumlu Yapımcı
|
Leslie Stevens
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Robert L. Hoyt
|
Dublörler Koordinatörü
|
Tony Brubaker
, Fred Waugh
|
Set Tasarımı
|
Roy Barnes
|
Dublörler
|
Gregory J. Barnett
, Tony Brubaker
, Fred Waugh
, Norman Blankenship
, Michael Cassidy
, Phil Chong
, Erik Cord
, BJ Davis
, Kenny Endoso
, Mickey Gilbert
, Don Fox Greene
, Gene Hartline
, Tommy J. Huff
, Tom Lupo
, Alan Oliney
, Felix Silla
, Michael M. Vendrell
, Marvin Walters
, Glenn R. Wilder
|
Diğer
|
Wayne Fitzgerald
, Miriam Nelson
, David Oliver Pfeil
|
Editoryal Hizmetler
|
Maureen O'Connell
|
Kamera Teknisyeni
|
James Kibbe
, Tony Rivetti
, Michael J. Schwartz
, Leonard J. South
|
Görsel Efektler
|
Peter Anderson
, Percy Angress
, Robert D. Bailey
, Richard L. Bennett
, Cosmas Paul Bolger Jr.
, Sean M. Casey
, Syd Dutton
, Alex Funke
, David M. Garber
, Dan Goozee
, Jena Holman
, Frederick P. Hope
, David M. Jones
, Michael Joyce
, Dick Lasley
, C. Cory M. McCrum-Abdo
, Tim McHugh
, Harry Moreau
, Max Morgan
, John C. Moulds
, Maureen O'Connell
, Chuck Shuman
, David Stipes
, Scott Squires
|
Karakter
|
Philip Francis Nowlan
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jack Cunningham
, Edward D. Markley
, Charles Clement
|
Set Dekorasyon
|
Richard Reams
|
Sinematografi
|
Frank Beascoechea
|
Müzik
|
Stu Phillips
, Glen A. Larson
|
Üretim Hizmetleri
|
Glen A. Larson
, Andrew Mirisch
, David G. Phinney
, Leslie Stevens
|
Koreograf
|
Miriam Nelson
|
Ses
|
John R. Carter
, Peter Berkos
, Andrew Gilmore
, Robert L. Hoyt
, Robert Jackson
, Billy Mauch
, Clyde Sorenson
|
Senaryo
|
Leslie Stevens
|
Kostüm Tasarımı
|
Jean-Pierre Dorléac
|
Sanat Yönetimi
|
Paul Peters
, Yarek Alfer
, Roy Barnes
, William Stout
|
Editör
|
John J. Dumas
, David Howe
, William Martin
|
Görüntü Yönetmeni
|
Frank Beascoechea
|
İkinci Birim
|
Phil Bowles
, Charles Norton
, Judith Vogelsang
|
Genel
|
William Stout
, John J. Dumas
, David Howe
, William Martin
|