Yönetmen
|
Michael Caton-Jones
|
Senarist
|
Nick Moorcroft
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Ses Mikseri
|
John Hayes
|
Işık Teknisyeni
|
Luis Santos
|
Set Fotoğrafçısı
|
Tom Vandeputte
|
Butafor
|
Paul Pattison
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Josey McNamara
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Neil Harrison
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Silvia Felce
|
Şoför
|
Alice Doughty
, Dipo Faloyin
|
Yapım Muhasebecisi
|
Diarmuid Coghlan
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Angela Fuguet
|
Yapım Koordinatörü
|
Gemma Jones
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Gareth Tandy
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
James Chambers
|
Müzik
|
Tom Linden
, Lee Alder
, Martyn Berg
, Tom Gearing
, Hilary Skewes
|
Üretim Hizmetleri
|
Brian Berg
, Neil Chordia
, Ibrahim Dashishah
, Phil Hunt
, Anwar Kawadri
, Meg Leonard
, Nick Moorcroft
, Shaun Compton Ross
, John Sachs
, Daniel Toland
|
Kostüm Sorumlusu
|
Holly Broughton
, Olivia Hulme
, Rosemary Lack
|
Sinematografi
|
Denis Crossan
|
Yapım Sanatçısı
|
Laura Ellis Cricks
|
Makyaj Sorumlusu
|
Dumebi Anozie
, Zoe Kettel
, Tracey Wells
|
Operasyon Yöneticisi
|
Victoria Banks
, Martin Walker
|
İkinci Birim
|
James Chambers
, Josey McNamara
, Gareth Tandy
|
Ses
|
Antony Bayman
, Simon Diggins
, Karolina Dziwinska
, John Hayes
, Gareth Rhys Jones
, Julien Pirrie
, Andrew Rowe
, Mathias Schuster
, Robbie Scott
, Dylan Voigt
, Peter Warnock
|
Özel Efektler
|
Richard Conway
, Nick Smith
|
Görsel Efektler
|
Jaime Leonard
, Simon Wilkinson
|
Kamera Teknisyeni
|
Jessie Brough
, Stuart Hurst
, Fletcher Jarvis
, Keith McNamara
, Roz Naylor
, Luis Santos
, Iain Thomson
, Tom Vandeputte
|
Editoryal Hizmetler
|
Maria Chamberlain
, Peter Collins
, Georgina Cranmer
, Rob Farris
, Neil Harrison
, Lawrence Hook
, Patrick Malone
, Gemma McKeon
, Tomi Szabo
, Daniel Tomlinson
, Laurent Treherne
, Diana Vasquez
|
Diğer
|
Diarmuid Coghlan
, Linda Deacy
, Alice Doughty
, Silvia Felce
, Paul Hillier
, Gemma Jones
, Julia Jones
, Emma Mager
, Christos Michaels
, Ranjana Mitra
, Daniel Rogers
, Antony Swiatek
|
Diğer
|
Nick Moorcroft
|
Kast Asistanı
|
Noura Wilewska
|
Görüntü Yönetmeni
|
Denis Crossan
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Richard Conway
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Tom Linden
|
Ses Tasarımcısı
|
Adrian Rhodes
|
Yönetici yapımcı
|
Nick Moorcroft
, Phil Hunt
, Shaun Compton Ross
, Anwar Kawadri
, Meg Leonard
, Ibrahim Dashishah
, Brian Berg
|
Editör
|
István Király
|
Müzisyen
|
Simon Chamberlain
, James Bacon
, Tom Linden
, Peter Gregson
, Lee Alder
, Tom Gearing
|
Dublörler
|
Derek Lea
, Claire Lawrence
, Tony Lucken
, Tiger Rudge
|
Birim Yöneticisi
|
Martin Walker
|
Senaryo Süpervizörü
|
Elizabeth West
, Meg Leonard
|
Mekan Yöneticisi
|
Andrew Buckley
, Andrew Michael Buckley
, Jacob Wood
|
Yapımcı
|
Daniel Toland
, John Sachs
, Andrew Berg
, Neil Chordia
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Victoria Banks
|
Kostüm Tasarımı
|
Rob Nicholls
|
Oyuncu Seçimi
|
Gilly Poole
, Vanessa Baker
, Noura Wilewska
, Suzanne Smith
, Suzanne Crowley
|
Ressam
|
Lisa Rust
|
Sanat Yönetimi
|
Thalia Ecclestone
, Imogen Lloyd
, Katerina Michail
, Paul Pattison
, Daniel Vincze
, Gabrielle Williams
|
Birim Reklamcısı
|
Julia Jones
|
Yardımcı Editör
|
Tamás Szabó
|
Makyaj Sanatçısı
|
Zoe Kettel
, Dumebi Anozie
|
Dublörler Koordinatörü
|
Tony Lucken
|
Işık Şefi
|
Stuart Hurst
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Laura Tarrant-Brown
|
Müzik Süpervizörü
|
Martyn Berg
|
Diyalog Editörü
|
Antony Bayman
|
Saç Tasarımcısı
|
Tracey Wells
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Tracey Wells
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Nick Ray
|
Dış Sesler Editörü
|
Julien Pirrie
|
Ses efektleri Editörü
|
Mathias Schuster
, Peter Warnock
|
Set Dekorasyon
|
Candice Marchlewski
|
Genel
|
István Király
|