Prenses Kaguya Masalı Yorumları

Prenses Kaguya Masalı filmi detayları

S

@sulmeldis

2 yıl önce

5 / 10

3 günde izledim.. Bir oturmaya soluksuz izlenecek kadar içinde tutmuyor. Fazla uzun olmuş bence. Yani izlemese insan çok da bir şey kaçırmaz sanki. Yine de görsel bir zevk veriyor ama işte çok uzun.

@jean_gr

8 yıl önce

8.1 / 10

İnanılmaz huzur veren bir film
E

@ebruli42

9 yıl önce

Görsellik çok iyi fakat gereğinden fazla uzun ve gereğinden fazla puan almış bir film. Filmde iyi olan tek şey sürekli söylenen şarkı

@snijeg

9 yıl önce

7.2 / 10

Resmen Ay rest çekti: "Siz bizim kızımızı sahipsiz mi sandınız!" Ama sen de üzdün kızı bırak kalsın ne olacak. Zaten o buda kılıklıyı hiç tutmadı gözüm. Pek tekin değil ben diyeyim, böyle bi' sahte mutluluklar falan.

@pnarpnar

10 yıl önce

ben çok sevdim, mitolojiyi de pek severim zaten. ama hep aynı şeyi yapıyorum. ne zamn mitolojik bir hikaye duysam ya da izlesem uzaylılara bağlıyorum :( zira Kaguya da japon kültüründe yerini almış, uzun yıllar ve hala anlatıla gelen bi hikaye olduğu, tarihlerinde yaşattıkları için bunda da aynı şeyi düşündüm. uzaydan gönderilen (denek) prenses, bilgi toplamak için dünyaya gelir ve önceki tüm (denek) prensesler gibi hüznü ve "pisliği" keşfeder. gereksiz bilgiler olduğundan unutturulur. heheh allam çok seviyom böyle şeyleri.

@koftepatates

10 yıl önce

7 / 10

Film bir noktaya kadar gerçekten büyülüyor, nasıl bir görsellikle karşı karşıyayım diye düşünmeden edemiyor insan, ama çok uzun ve o bir noktadan sonra uzunluğunun karşılığını vermemeye başlıyor. Keşke böyle bitmeyeymiş filmlerinden diyelim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL