Yönetmen
|
Kenneth Branagh
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Kostümcüsü
|
Terry Archer
, Tessa Phillips
, Caroline Bradley
, Sam Brooke-Taylor
, Samuela Galea
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Martin Curry
|
Dublörler
|
Leo Woodruff
, Guy List
, Sam Stefan
, Nathan Aldous
, Sina Ali
, Guiomar Alonso
, Lloyd Bass
, Tom Boney
, Alan Calton
, Carlos Castillo
, Levan Doran
, James Embree
, Rick English
, Neil Finnighan
, Josie Forman
, Adam Garcia
, Krystof Hansbury
, James Harris
, Tom Hatt
, Gary Hoptrough
, Rob Hunt
, Ian Kay
, Derek Lea
, Tina Maskell
, Ginger McCarthy
, Chris Newton
, Ray Nicholas
, James O'Donnell
, Justin Pearson
, Peter Pedrero
, Kierron Quest
, Tom Rodgers
, James Stewart
, Shane Steyn
, Mens-Sana Tamakloe
, Arran Topham
, Edward Upcott
, Martin Wilde
, Lewis Young
, Ramon Álvarez
, Ashley Beck
, Rick English
, Ben Simon
, Adam Garcia
|
Animasyon Süpervizörü
|
Omar Morsy
|
Silah Danışmanı
|
Sam Dormer
|
Kostüm Koordinatörü
|
Kate Chadderton
, Martina Zammit Maempel
|
1. Yardımcı Editör
|
Thora Woodward
|
Steadicam Operatörü
|
Stamos Triantafyllos
|
ADR Sorumlusu
|
Pepe Pleguezuelos
|
3B Uzmanı
|
Edward Martin
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Josiane Fradette
, Veronique Messier Lauzon
, Jacinthe Côté
|
Hava Koordinatörü
|
Marc Wolff
, Lucia Foster Found
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Alberto Herrera
, Irene Armit
, Kyla Lebon
, Matt Howsam
, Naveen Kumar
, Amelie Thomas
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Vincent Poitras
, Mathieu Raynault
, Patrick Ledda
, Sylvain Theroux
, George Murphy
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Emily Brockmann
|
Teknik Ressam
|
Paul Savulescu
, Dan Clay
, Ian Bunting
, Charlotte Malynn
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
James Rustad
|
Terzi
|
Simone Feulner
|
Üretim Hizmetleri
|
Winston Azzopardi
, Kenneth Branagh
, Jérémie Chevret
, Pip Gillings
, Mark Gordon
, Judy Hofflund
, Matthew Jenkins
, Simon Kinberg
, James Prichard
, Michael Schaefer
, Ridley Scott
, Hilary Strong
|
Işık Teknisyeni
|
Gordon Goodwin
, Sam Madden
|
Kamera Teknisyeni
|
Robert Aguirre
, Sam Bailey
, Marvin Baldacchino
, Adrian Bartolo
, Stephan Bookas
, Alexander Bridges
, Stuart Bridges
, Peter Byrne
, Emmet Cahill
, Feargal Camilleri
, Sandro Camilleri
, Abigail Catto
, Dominique Cheung
, Alex Collings
, Damian Cooper
, Glenn Coulman
, Adam Dale
, Joshua Dempsey
, Joe Dibble
, Galo Dominguez
, Nicola Dove
, Hamish Doyne-Ditmas
, Elliot Dupuy
, Martin Elvin
, John Ellis Evans
, Dan Garlick
, Pete Gilmour
, Patrick Gledhill
, Michael Green
, Sean Hill
, Ryan Huffer
, Malcolm Huse
, Callum Just
, Charlie Lia
, Sally Low
, Dan Lowe
, Sam Madden
, Jason Martin
, Bruno Martins
, Gary Matthews
, Danny McGee
, Keith Mead
, Nick Mitchell
, Dean Morris
, Andy Munday
, Dominik Palgan
, Roger Pearce
, Jack Powell
, John Preca Trapani
, Paul Preca Trapani
, Michele Abramo Puricelli
, Luke Redgrave
, Sean Rogers
, Thomas Royal
, Ewan Sadler
, Dave Sherman
, Mario Spanna
, Jonathan Spencer
, Jordan Spencer
, Sam Spurgeon
, Dean Thompson
, Iain Thomson
, Stamos Triantafyllos
, Mustafa Tyebkhan
, Tomas Vaverka
, Kieran Waites
, Thomas Watson
, Julian White
, Terry Williams
, George Zador
, Nicolas Turchet
, Damian Damato
|
Yardımcı
|
Lucy Scarfe
|
Diğer
|
Michael Green
, Agatha Christie
|
Diğer
|
Sofia Abbasi
, Rob Ashford
, Helen Ashton
, Sarah Michelle Attard
, Pip Ayers
, Nikki Baida
, Jon Baker
, Paul Biddiss
, Terry Blyther
, Jill Buchanan
, Samantha Cassar Ellis
, Samantha Choat
, Tom Cox
, Hephzibah Craen
, Matt Curtis
, Adrian Derrick-Palmer
, Stephen Deuters
, Simone Dietrich
, Sam Dormer
, Samantha Ellison
, Karl Farrer
, Lucia Foster Found
, Charlie Galea
, Kate Garbett
, Kya Garwood
, Micheal Gentry
, Jim Hajicosta
, Nicholas Hajicosta
, Jason Horwood
, Claudia Kalindjian
, Janet Kellock
, Michael Lafuente
, Laura Lynch
, Sussanah Madden
, Lucy Marr
, Rachel McLean
, Phil Miler
, Ranjana Mitra
, Ethan Modder
, Steve Morphew
, Sarah Naudi
, Simon Neville
, Simon O'Connell
, Daniel Pace Bonello
, Daniel Rogers
, Penny Ryder
, Andy Stephens
, Phil Stoole
, Tamar Thomas
, Marina Tyndall
, Javier Valdés
, Simon White
, Jo Winter
, Marc Wolff
, Galea Yolanda
, Jimmy Yuill
, Howard R. Schuster
, Charlotte Carey
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Steven Brigden
, Paul Deluce
, Lee Isgar
, Christian Mallia
, David O'Donoghue
, Richard Holmes
|
Mekan Yöneticisi
|
Julian Bivol
, Chris Bonello
, Joseph Formosa Randon
, Mavis Formosa
, Philip Lobban
, Cameron Wood
, Thomas Woods
|
Editoryal Hizmetler
|
Charlotte Barnes
, Sarah Bowden
, Fred Brown II
, Sara Buxton
, Maria Chamberlain
, Georgina Cranmer
, Sinéad Cronin
, Karolina Dziwinska
, Rob Farris
, Cheryl Goodbody
, Neil Harrison
, Lawrence Hook
, Patrick Malone
, Zach Marshall
, George Papuashvili
, Alexander Phillips
, Finlay Reid
, David Rosenthal
, Pani Scott
, Daniel Tomlinson
, Laurent Treherne
, Thora Woodward
, Jonathan Collard
, Angelique Perez
|
Animasyon
|
Giuseppe Pagnozzi
, Omar Morsy
|
Görsel Efektler
|
Savio Adarsh
, Anastasios Agiakatsikas
, Kapil Dev Anand
, Christopher Anthony
, Normand Archambault
, Irene Armit
, Jaume Arteman
, Sivakumar Arunachalam
, Ruth Asensio
, Kareem Babeel
, Katrina Barton
, Eliott Beaudon
, Alexis Bechet
, Bhuvaneswaran
, Remi Bitawi
, Daisy Bonar
, Marco Bordignon
, Gaëtan Borneuf
, Matt Bowler
, Stephanie Broussaud
, Ghislain Bruneau
, Ayushi Chaudhary
, Dheeraj Chaudhary
, Ivan Cipriani
, William Colaluca
, Lara Cores
, Gabriel Curpas
, Jacinthe Côté
, Stanislas de Lesquen
, Stanley A. Dellimore
, Nicolas Desmet
, Mario Donio
, Tristan Dunse
, Frederic Dupere
, Csaba László Eröss
, Laura Fitzpatrick
, Joss Flores
, Josiane Fradette
, Jammie Friday
, Anthony Fung
, Stuart Gardiner
, Nadim Ghaoui
, Mike Gilbert
, Matthew Glen
, Éric Hamel
, Mark Harmon
, Alberto Herrera
, Amy Hollywood Wixson
, Hong Kyoung Kim
, Matt Howsam
, Todd Isroelit
, Zahid Jiwa
, Timothy P. Jones
, Helen Judd
, Sujay Kumar G.
, Naveen Kumar
, Etienne Laroche
, Martin Larrivée
, Kyla Lebon
, Patrick Ledda
, Pier Lefebvre
, Jean-Philippe Marchand
, Manon Marco
, Catherine Martin
, Edward Martin
, Rachel Matchett
, Manmath Matondkar
, Lauren McCallum
, Alasdair McNeill
, Luis Jorge Medina
, Yvonne Mejia
, Sandrine Mercier
, Veronique Messier Lauzon
, Maxime Monette
, Stéphanie Morin
, Eddy Moussa
, Andreas Muller
, George Murphy
, Jayaraj Muthukumar
, Pat Nadeau
, Prashant Nair
, Alok Ogale
, Simon Ouellet
, Steve Ouellette
, Suman Paik
, Nikul Patel
, Rob Pizzey
, Cyril Plusse
, Vincent Poitras
, Tim Pounds-Cornish
, Stewart Probert
, Dnyandeep Pundkar
, Michel Raad
, Vamshi Ramasagaram
, Sagar Rathod
, Mathieu Raynault
, Amélie Rey
, James Rustad
, Matteo Sanna
, B.S. Rajkumar Sapate
, SenthilRaja
, Nikola Simeonov
, Katherine Smith
, Davi Soesilo
, Sylvain Theroux
, Amelie Thomas
, Cedric Tremblay
, Daniela Urbina Mendoza
, Bhanu Varma
, Neethu Vijayakumar
, Pablo Vázquez
, Gongjin Wang
, Andrew Winters
, Glen Young
, Moosuddee Zoubhair
, Steve Griffith
, Andrew Shawley
, Rachel Cadden
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Chiara Ugolini
|
Özel Efektler
|
Lawrence Attard
, Hiram Bleetman
, George Buckleton
, Victoria Hawden
, Kenneth Cassar
, Nick Churchill
, Alexander Fabre
, Oliver Guy-Watkins
, Kevin Lumley
, Mike March
, Declan O'Donnell
, James Payton
, Sam Perez
, Ronnie Rackley
, Shaun Rutter
, Leigh Stevens
, David Watkins
, Alistair Williams
, Andy Williams
, David Johns
|
Ses
|
Joanna Andrews
, Lilly Blazewicz
, Steve Browell
, Peter Burgis
, Derek Casari
, Simon Chase
, Jason Chiodo
, Toño Cubillo
, Simon Diggins
, Samir Foco
, Glen Gathard
, Colin Gregory
, Mark Kenna
, Jed Loughran
, David Lucarelli
, James Mather
, Thayna McLaughlin
, Ben Meechan
, William Miller
, Shaun Mills
, Paul Munro
, Ivaylo Natzev
, Colin Nicolson
, Pepe Pleguezuelos
, Mike Prestwood Smith
, Jemma Riley-Tolch
, Chris Robins
, Alejandro Rochette
, James Shannon
, Hugh Sherlock
, John Soukup
, Jason Swanscott
, Mhairi Wyles-Lang
, Steve Pierson
, Dave Mackie
|
İkinci Birim
|
Anna Brabbins
, Lara Cornell
, Martin Curry
, Tussy Facchin
, Robert Grayson
, Andrew Heard
, Bryn Lawrence
, James O'Donnell
, Arthur Shepherd
, Michael Stevenson
, Siggy Stone
, Charlie Vaughan
|
Operasyon Yöneticisi
|
Pip Gillings
, Jeanette Haley
, Thomas A. Imperato
, Russell Lodge
, Janine Modder
, Thomas Schembri
|
Makyaj Sorumlusu
|
Gloria Pasqua Casny
, Alexis Continente
, Emily Dodge
, Naomi Donne
, Polly Earnshaw
, Juliana Ferreira
, Cheryl Garvey
, Marcelle Genovese
, Carol Hemming
, Pablo Iglesias
, Nicola Iles
, Dana Kalder
, Nuala McArdle
, Ryō Murakawa
, Ken Niederbaumer
, Julio Parodi
, Shreya Patel
, Luca Saccuman
, Loulia Sheppard
, Chiara Ugolini
, Wakana Yoshihara
, Louise Young
, Paulina Boneva
, Stuart Conran
, Chloë Pyne
, Jutta Russell
, Khanh Trance
, Sarah Weatherburn
, Jannie Stax
|
Yapım Sanatçısı
|
Jim Clay
|
Sinematografi
|
Haris Zambarloukos
|
Müzik
|
Patrick Doyle
, Ashley Andrew-Jones
, David Arch
, Daniel Gadd
, Richard Harwood
, Martin Higgins
, Roger Linley
, Steve Mair
, Robin Morrison
, Maggie Rodford
, James Shearman
, Hilary Skewes
, Graham Sutton
, Jamie Talbot
, Nick Taylor
, Cecile Tournesac
, Laurence Ungless
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Quinn Robinson
, Emma Clough
|
Editör
|
Mick Audsley
|
Baş Kuaför
|
Luca Saccuman
|
Kostüm Tasarımı
|
Alexandra Byrne
|
Kameraman
|
Luke Redgrave
, Roger Pearce
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Dan Lowe
|
Set Fotoğrafçısı
|
Nicola Dove
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Emmet Cahill
, Malcolm Huse
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Hamish Doyne-Ditmas
|
Görüntü Yönetmeni
|
Haris Zambarloukos
|
Oyuncu Seçimi
|
Lucy Bevan
, Vanessa Baker
, Emily Brockmann
, Brenda Camilleri
, Olivia Grant
|
Dış Sesler
|
Peter Burgis
, Lilly Blazewicz
|
Senaryo
|
Michael Green
|
Dublörler Koordinatörü
|
James O'Donnell
, Nora Henderson
|
Roman
|
Agatha Christie
|
Sorumlu Ses Editörü
|
James Mather
|
Sanat Yönetimi
|
Andrew Ackland-Snow
, Phil Harvey
, Will Coubrough
, Jordana Finkel
, Charlo Dalli
, Dominic Masters
, John Allen
, Christopher Arnold
, Nicola Barnes
, Steve Bohan
, Simon Bradbury Philip
, Philippa Bruges
, Jim Buchan
, Ian Bunting
, Lino Chetcuti
, Mick Chubbock
, Dan Clay
, Keith Connolly
, Maverick Debono
, Sherwin Debono
, Dominic Meyrick-Brook
, Paul Duff
, Scott Elms
, Jamie Ferguson
, Gavin Gordon
, Gavin Grant
, Andy Grogan
, Andrew Guyett
, Terence Harrington
, Justin Hayzelden
, Nathan Holt
, Nigel Hughes
, Peter James
, Solrun Osk Jonsdottir
, Emily Lewis
, Charlotte Malynn
, Luigi Marchione
, Jonathan Maris
, Ryan McPhail
, Debbie Morgan
, Warren Parkinson
, Sophie Powell
, Kathryn Pyle
, Mike Rawlings
, Quinn Robinson
, Terry Royce
, Paul Savulescu
, Tonja Schürmann
, Ty Senior
, Adrian Spanna
, Olivia Watkins
, Randolph Watson
, Michael Weaver
, Carl Wilson
, Dan Yellowhammer
, Gavin Fulcher
, John O'Connor
|
Set Yapımcısı
|
Winston Azzopardi
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Patrick Doyle
|
Ortak Yapımcı
|
William Moseley
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jim Clay
|
Ses efektleri Editörü
|
Samir Foco
, Jed Loughran
, Ben Meechan
|
Set Dekorasyon
|
Rebecca Alleway
, Caroline Smith
|
Yapımcı
|
Ridley Scott
, Mark Gordon
, Kenneth Branagh
, Simon Kinberg
, Michael Schaefer
, Judy Hofflund
, Aditya Sood
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ken Niederbaumer
, Paulina Boneva
, Naomi Donne
, Louise Young
|
Kuaför
|
Gloria Pasqua Casny
, Alexis Continente
, Ryō Murakawa
|
Dijital Ortam
|
Rob Farris
, Maria Chamberlain
, Charlotte Barnes
, Georgina Cranmer
, Karolina Dziwinska
, Lawrence Hook
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Adam Dale
|
Yönetici yapımcı
|
Matthew Jenkins
, James Prichard
, Hilary Strong
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Mike Prestwood Smith
|
Dolby Danışmanı
|
James Shannon
|
Dövüş Koreografı
|
James Embree
|
Senaryo Süpervizörü
|
Nicoletta Mani
, Sylvia Parker
, Janet Kellock
, Jenny Wood
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Richard Sale
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Carol Hemming
|
Müzik Editörü
|
Graham Sutton
, Cecile Tournesac
, Robin Morrison
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Dominic Masters
|
Kostüm Sorumlusu
|
Dan Grace
, Sophie Allen
, Terry Archer
, Alice Bambridge
, Caroline Bradley
, Sam Brooke-Taylor
, Kate Chadderton
, Charlotte Child
, Julia Drummond-Haig
, Simone Feulner
, Samuela Galea
, Steve Gell
, Teddy George-Poku
, George Glasgow
, Raquel Gremler
, Brendan Handscombe
, Carolyn Hunter
, Myra Hanet
, Emma Harding
, Beth Herd
, Olivia Hulme
, Anne Lavender-Jones
, Barbara Marko
, Heidi McQueen-Prentice
, Stephanie Paul
, Tessa Phillips
, Nicole Pitchers
, Nicholas Roche-Gordon
, Richard Sale
, Laura Smith
, Jane Spicer
, Darrell Warner
, Martina Zammit Maempel
, Jacqueline Mulligan
, Alex Grace
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
David Watkins
, Kenneth Cassar
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Wakana Yoshihara
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Wakana Yoshihara
|
Işık Şefi
|
Jonathan Spencer
|
Genel
|
Shane Steyn
, Guiomar Alonso
, Daniel Rogers
, Arran Topham
, Sam Stefan
, Efrem Paul Cockett
, Marcelle Genovese
, Maisie Caen-Reilly
, Mick Audsley
, Paul Biddiss
|