İçimdeki Yangın Yorumları

İçimdeki Yangın filmi detayları

@blackdry

1 hafta önce

8 / 10

1+1=1 eder mi? Ediyormuş...

@sbnmv

3 ay önce

Filmin sonunda kime üzüleceğimi şaşırdım. Evet yavaş ilerliyor ama olay örgüsü çok güzel işlenmiş. Bana göre sağlam bir film İzlemenizi tavsiye ederim.

@masquerade

10 ay önce

Filmin konusunu falan okuyunca genel olarak bir fikir kafamda oluşmuştu çok bir sürpriz beklemiyordum ama filmin sonunda koca bir hassiktir çekmeme neden oldu film. Abartı acınası sahnelere başvurmayan yönetmeni tebrik ederim salt anlatmış konuyu. Filmin sonundaki yazılar boyunca filmde olanları düşündüm yani diyecek hiç bir şey bulamıyorum izleyin ve düşünün.
E

@enes146

1 yıl önce

8.9 / 10

Karşımızda son 10 yılda çıkmış en iyi filmlerden biri duruyor. Hassas bi konuyu hikayeleştirilerek anlatmak çok iyi burada senaristini övmeliyiz ama Denis Villenevue’nün de yaptığı fazlasıyla takdire şayan. Bu hikayeyi duygu sömürüsüne başvurmadan yalın, sert ve duygusal bir şekilde, filme çok yakışan çapraz kurgusu ile akıcı ,olağanüstü çarpıcı sahneler yakalayan sinematografisiyle şahane uyarlamış perdeye. Her şey çok gerçekçi , karakterler iyi yaratılmış ve ortaya şahane bi eser çıkmış.

@mavimilena

1 yıl önce

10 / 10

Hakikaten yangın gibi bir filmdi. İçimi yaktı ve bu yangından da film boyunca kaçmak mümkün olmadığı gibi bittiğinde de sönmediğini fark ediyorsunuz. Fazlasıyla vurucu bir senaryo ve kurguya sahip. Tarifi zor. Çok daha önce izleseymişim diyorum.

@zemzem

1 yıl önce

Film bitince canınız sıkılacak, uykunuz, iştahınız kaçacak. Düşünmeden duramayacaksınız.

@fsymg

1 yıl önce

9.9 / 10

Annenize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başka kadınlara yapmayın.

@ezgi124

1 yıl önce

10 / 10

filmi dün izledim ama hala aklıma gelip duruyor. filmin en güzel tarafı jeanne ve simon’un şahit olduğu her şeye adım adım seyircinin de şahit olması. filmin ilerleyişi, senaryosu, oyunculuklar ve tüm olanlar o kadar etkileyiciydi ki. belki de hep duyduğumuz şeyleri bu filmle birebir yaşamış olduk izleyenler olarak. dedikleri gibi çarpıcıydı. ben bu filmi yıllardır görür durur, yorumlarını okurum. her defasında ağır olacak, sonra izleyeyim dedim. evet ağır , derin. ama izlenilmek için yıllara gerek yok-muş. sadece izleyin işte.

@hanimbarman

2 yıl önce

9 / 10

Çok rahatsız edici bir film

@yurdagulbogar

2 yıl önce

7.9 / 10

Psikolojiyi alt üst eden film bir film...1 arti 1 kac eder? Savas demek buyuk acilar demektir, tamam ama bu film savasin ne kadar yikici ve yaralayici oldugunu da gozler onune seriyor...Etkisinden uzun bir sure cikilamayan filmlerden...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL