Yarına Tek Bilet Yorumları

Yarına Tek Bilet filmi detayları

@maviucurtma

2 hafta önce

7.6 / 10

metin akdülgerimiz çok iyi oynamış dilan ablamız azıcık zorlanmış ama filmi nedense konusu ve olaylar itibariyle çok sevdim 7,5 verdim gitti

@freyjaley

3 hafta önce

6.7 / 10

Bir arkadaş tavsiyesiyle izlediğim film (uzun ve yorucu bir ilişkiyi bitirdiğim için bana önerilmişti) çok büyük bir beklentiyle izlemediğim için film beni tatmin etti ayrılık sonrası psikolojisinin iyi yansıtıldığını düşünüyorum evet fazla tesadüf olaylar içeriyor ama konun işleniş biçimi gayet etkiliydi flashback yapılmaması ve eski sevgililerin sadece isim olarak kalması
’’Biriyle bir yola çıktığında nereye varacağına tek başına karar veremezsin’’
’’ Her yeni insanda seni görmeye çalışıyorum. Kimseye de güvenemiyorum senin yüzünden.Yerine de bir şey koyamıyorum. Ama koyacağım. Amına bile koyacağım,göreceksin.’’
müzikler;
Noir Dsir - Le Vent Nous Portera
Sena Şener - Bak Bana
Jabbar Ağlaya Ağlaya
Yasemin Mori -Karambol
Ercan Saatçi- Sayenizde
Bonus; Ümit Besen - Nikah Masası

@bigamist

3 hafta önce

6.5 / 10

Dün Dönerse Senindir şimdi de bu film tesadüfün bu kadarı olur.

İki filmin de konusu neredeyse aynı finali ise tıpkısının aynısı

Müzikler şahaneydi bu arada.

@zzuhal

3 hafta önce

Ne cok kotu ne cok iyi ama izlenir bence, tesadufen tanisan insanlarin bu kadar yakin cevreden birbiriyle baglantili olmasi bana biraz sacma geldi (dünya bu kadar kucuk mu yani?) ama neticede film sonucta, hayal urunu diyip izledim izlerken pek sıkmadı acikcasi. müzikleri cok güzeldi oyunculuklar da öyle.
B

@basakakpinar

3 hafta önce

4.5 / 10

Bu film uyarlamadır. Uyarlanan filmi benzer filmlere ekledim.

@ustunkoru

3 hafta önce

4.3 / 10

filmin çoğu tek mekanda ve iki oyuncuyla geçtiği için sıkılmayalım’ diye bol bol şarkı dinletip, klip çekmeyi tercih etmiş yönetmen.. seçimleri de sentetik duruyor maalesef.

ilgiyi ayakta tutmak için senaryo, oyuncu yönetimi ve kamera açılarına eğilse nefis bir film çıkabilirdi bu hikayeden.. aynı düğüne giden iki yabancı trende tanışır.. sonra!?

@dididilan

3 hafta önce

90 dakikalık bir video klip.

@ysfcftc

3 hafta önce

7 / 10

90 dakikalık bir film olmasına rağmen film boyunca çok fazla müzik kullanılmış ve müzikler hikayenin akışına göre çok farklı tarzlarda fakat ben çoğu yerde beğendim.
Oyunculuklar başarılı birkaç sahnede iki oyuncuya da performans sergilemeleri için şans tanınmış.
Ayrıca Allah herkese Metin Akdülger şansı versin adamın bugüne kadar partner olarak oynadığı isimler Cansu Dere , Beren Saat , Serenay Sarıkaya ve son olarak Dilan Çiçek Deniz :)

@egokterim

3 hafta önce

5.6 / 10

Fikir ve çabayı göz önünde bulundurduğumuzda hakkını vermek gerekse de diyaloglara baktığımızda boş sohbetlerle karşılaşıyoruz filmde. Yeni şeyler denendiğini görmek güzel. Müzikleri de bir hayli iyiydi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL