Tetikçiler Yorumları

Tetikçiler filmi detayları

@warriorpoet

7 ay önce

Harikaydı...

@shamur-musti

2 yıl önce

6 / 10

Çekim hatası çok vardı. Görsel efektler kötüydü. Konu güzel ama sanki güzel işlenmemiş gibiydi. Bence gereğinden fazla abartılmış çerezlik bir filmdi.

Joseph gordon levitt ne kadar itici bi tip olmuş :) bir de emly blunt'ı benim gibi Demet Evgar'a benzeten bi başkası var mı acaba. Varsa yorumumu beğensin anlarım :)

@kahramansmt

3 yıl önce

7 / 10

Yeni yetme bir yönetmene göre gayet başarılı performans olduğunu söylemeliyim. Ufak tefek hatalar barındırsada göze çarpmadığını düşünüyorum. 10/7

@starrynight

4 yıl önce

Joseph Gordon-Levitt 'e ne yaptınız Allah aşkına. İlk 10 dakika o mu değil mi diye düşünmekten filme adapte olamadım. Sevimli bi surat ancak bu kadar itici olabilirdi.

Filme gelirsek pek çok olumsuz eleştiri almasına rağmen bence kendi kurgusu içinde gayet güzeldi. En azından ben beğendim. Size de iyi seyirler o zaman..
H

@hkn23

4 yıl önce

7.5 / 10

Çocuğu görünce aklıma direkt "Mule" geldi. Asimov'un vakıf serisindeki karakterlerden biri.

@dilarakrkmz

5 yıl önce

Filmin ilk sahneleri beni oldukça sıkınca kapamayı düşündüm. İyi ki kapamamışım. Film birden kozasından çıktı ve inanılmaz derecede müthiş bir kovalama başladı. Gizem sonuna kadar varlığını sürdürdü. Beklediğimden iyi bir filmdi kesinlikle. Zamanda yolculuk hakkında değişik bir kurgusu var. Tereddüt etmeden izlemenizi tavsiye ederim.

@josephwhite

5 yıl önce

7.8 / 10

Rüyama girdi gece o manyak çocuk ve kalktığımda dudağımda bile değil burnumda kocaman bir uçuk vardı :)
L

@lunar

5 yıl önce

Kurgusu kendi içinde kendi mantık hatalarını barındırıyor. Bana mantık gerekmez diyorsanız, gerçekten keyifle izlenebilir bir film.

@serkanaydemir

6 yıl önce

7.3 / 10

Kurgu müthiş.

Film kurgu yönüyle çok sağlam yapılmış ,ama işlenişi ya da bu kurguyu biraz heba etmişler gibi. Yine de film izlettiriyor kendini. Bruce'u böyle güzel bir filmde izlemeyeli uzun zaman olmuştu. Film konu itibariyle sizi içine çekse de senaryo vasat kalmış. Efektler de pek iyi sayılmaz aslında. Oyunculuk standart düzeyde olsa da abi bu kurgudan daha iyi şeyler çıkardı ya. Beni üzen bu durum oldu yoksa film zamansal boyutta arşivlik yani.

Şimdi spoilerden bir şey soracağım filmin sonu hakkında millet meraktan bakacak sonra ya bu da yazılır mıydı diyecekler.Doğru karar yazmamak.

En iyisi izleyin siz fazla da kurcalamayalım. Filmin tadını çıkartalım.

İyi seyirler.

@dr-hugo-strange

6 yıl önce

Zaman yolculuğuna farklı bir pencere açmışlar.İyi olmadığını düşünüp şimdiye kadar izlememiştim ama on numara film çıktı.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL