The Irishman Yorumları

The Irishman filmi detayları

@bnbnbnbnbn

3 ay önce

Oyunculukların mükemmel olduğu film. Uzun diyalogları izlerken insan o sahne hiç bitmesin istiyor. De Niro'nun mimikleri, Al Pacino ve Pesci'nin müthiş performansı... Dönem; dekorlarla, arabalarla, mekanlarla çok başarılı bir şekilde yansıtılmış. Ve anlattığı hikayenin, senaryonun dolu dolu olması...
Favori sahnem insanı ekrana kitleyen Pro ve Hoffa'nın şort meselesi sahnesi.
Herkesin sevmeyeceği ama sinema tutkunlarının büyük keyif alacağı bir film olmuş.

@mkarakose

3 ay önce

8.7 / 10

Hayatımın en kısa 3.5 saatini bana yaşatan film.

@paez

5 ay önce

8.5 / 10

bazı şeylere ulaşmak kolaylaşınca, bok atmak da kolaylaşıyor haliyle. netflix sayesinde 2 tuşa basarak bu filmi izlemeye başlayınca "yarısında kapatmak" da o kadar kolay. keşke sinemada karanlıkta, sadece filme odaklanarak izleme şansımız olsaydı bu filmi. zaten o zaman gerçekten filme değer verecekler izlemiş olurdu, film hakkında saçma sapan yorumlar okumak zorunda kalmazdık.

@rieux

5 ay önce

Bu adam hep aynı filmi çekiyor. Giderayak aynı kadroyla aşağı yukarı tekrar aynı filmi çekmiş. Sadece öncekilerden de kötü

@musax-guy

6 ay önce

8.8 / 10

film çok eleştiri alıyor ama şahsen ben hayran kaldım, sinemanın ne olduğunu ve bu işin nasıl yapıldığını olabilecek en vasat olay kurgusuyla göstermişler resmen. sündürülmüş sahnelerde dipsiz kuyuya dönüşen oyunculuklar, scorsese'nin sizi içine alıp bir tur attıran sahne geçişleri ve kullanılan müziklerin uyumu, ayrıca ihanet etmek zorunda bırakılan bir erkeğin ketum karakteri aklımı başımdan almaya yetti.

@fthgzl79

6 ay önce

Kolay kolay bir filmi izlemeyi bırakmam ve bu filmde de 1,5 saat izlemek için kendimi zorladım ama olmadı,izleyemedim filmi..Usta bir yönetmen,usta oyuncular ama kof bir film..

@statistician

6 ay önce

9 / 10

Çok iyi bir film. De niro' nun ve Pacino' nun son yıllarda ara yan rollerde oynadıkları saçma filmlerle karşılaştırılmaması gereken bir yapıt. Verdikleri oyunculuk dersiyle mest ettiler ama bir yandan da böyle büyük ustaların bu kadar yaşlanmış olması beni üzdü. Özellikle Pesci bayaa yaşlanmış ama muazzam oynamış. En son Jack Nicholson hissettirmiş idi bu duyguyu. Maalesef sona yaklaşıyorlar ve böyle bir yapıtta oynamaları onlar içinde şans. Çok şaşırtan çok marjinal olayların olduğu bir film değil ama yine bir klasik scorsese filmi kalitesinde. Siz oynayın biz izleyelim keşke bu kadar yaşlı olmasanız diyorum..

@tiamath

7 ay önce

8.5 / 10

Jimmy Hoffa isimli sendika başkanının kayboluşunu ana hikaye olarak edinmiş olan, arka planda arkadaşlık ilişkileri ve mafya dünyasının insanlar arasındaki ilişkileri ne şekilde şekillendireceğinin işlendiği uzun metrajlı bir film. Ana oyuncuların ne kadar başarılı olduğundan bahsetmek dahi istemiyorum, hikaye 3,5 saatlik bir zaman dilimine öyle yedirilmiş ki geçen süresi fark etmiyorsunuz diyebilirim. Filmde biraz yaşlılık ile gençlik halleri aralarında sırıtmalar fark edebilirsiniz. Onun dışında kayda değer bir eleştiri yapılacak bir unsur göremedim.

@212

7 ay önce

8 / 10

Netflix için büyük bir adım, Martin Scorsese için küçük bir adım.

@heisenberg1

7 ay önce

10 / 10

Dört dörtlük bir film. 3,5 saat nasıl geçti anlamadım. Oyunculuklardan, müziklerden kalite akıyor. Doğal olarak Netflix'in de en iyi filmi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL