Yönetmen
|
Taika Waititi
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinematografi
|
Mihai Malaimare Jr.
|
Yapım Ses Mikseri
|
Petr Forejt
|
Dolly Sorumlusu
|
Lukás Rezek
, David Vacek
|
Dış Sesler Editörü
|
Justin M. Davey
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kim Worthington
|
Ses Mühendisi
|
Samuel R. Green
, Geoff Ethridge
|
Makyaj Sanatçısı
|
Christine Beveridge
, Linda Kvasničková
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Paul Driver
, Michael Perdew
|
VFX Sanatçısı
|
Doug Spilatro
, Russell Hopwood
, Rick Ravenell
|
Kostüm Sorumlusu
|
Kateřina Polanská
, Joseph Feltus
, Liz Krause
, Romana Martinkova
, David Máj
, Martin Sobek
, Jirina Spilajova
, Hana Sudova
, Vendy Vosatkova
, Jana Zilakova
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Martin Svandrlik
|
Set Kostümcüsü
|
Vendy Vosatkova
|
Üretim Hizmetleri
|
T.K. Knowles
, Carthew Neal
, John O'Grady
, Kevan Van Thompson
, Taika Waititi
, Chelsea Winstanley
|
Müzik
|
Michael Giacchino
, Paul Apelgren
, Warren Brown
, Peter Cobbin
, Grace Davidson
, Terry Edwards
, John Houlihan
, Jeff Kryka
, Elyssa Samsel
, Dennis S. Sands
, David Swinson
, Claudia Vašeková
|
Yapım Sanatçısı
|
Ra Vincent
|
Müzik Editörü
|
Paul Apelgren
|
Makyaj Sorumlusu
|
Terry Baliel
, Christine Beveridge
, Jack Firman
, Bob Kretschmer
, Lucie Kuprova
, Linda Kvasničková
, Andrea McDonald
, Jana McDonald
, Dannelle Satherley
|
Operasyon Yöneticisi
|
Vojta Ludvík
, David McKimmie
, Vaclav Mottl
, Pavel Voráček
|
İkinci Birim
|
Martina Frimelova
, Martina Götthansova
, Karel Kubis
, Martin Oktabec
, Frantisek Rezek
, David Strangmüller
, Mark Taylor
, Angela Vitas
|
Ses
|
Steve Baine
, Noah Kaye Bentley
, David Betancourt
, David V. Butler
, Tomáš Červenka
, Cary Clark
, J.M. Davey
, Susan Dawes
, Daniel Douglass
, Geoff Ethridge
, Petr Forejt
, Galen Goodpaster
, Samuel R. Green
, Gina Gyles
, Jesse Johnstone
, Nick Kray
, Tom Lalley
, Ai-Ling Lee
, David Lucarelli
, Helen Luttrell
, Melissa Lytle
, Annabel Martin
, Andy Nelson
, Daniel Němec
, Matěj Němec
, Peter Persaud
, Tobias Poppe
, Charleen Richards
, Tristan Rose
, Luke Schwarzweller
, Christine Sirois
, John Soukup
, Martin Švojger
, Jon Title
, Bernardo Zumpano
|
Özel Efektler
|
Marek Bocek
, Milos Brosinger
, Martin Kulhánek
, Martin Eugen Kulhánek
, Jirí Vater
|
Görsel Efektler
|
Benjamin Andersen
, Lorna Barnshaw
, Kenneth Quinn Brown
, Jason Chen
, Vincent Cirelli
, Sharon Das
, Quimet Delgado
, Paul Driver
, Mara Fröhlich
, Raphaël Gadot
, Manon Ghys
, Peter Herbert
, Russell Hopwood
, Andrew Kalicki
, Francesca Milde
, Paul Molodowitch
, Kiruba Nanthan
, Gregory Ng
, Brett Alexander Nichols
, Will Ould
, Michael Perdew
, Pimentel A. Raphael
, Vani Rakesh
, Rick Ravenell
, Jason Richardson
, Jaymes Ruffin
, Nathan Rusch
, Shawn Schminke
, Marc Schoenbeck
, Chad Schott
, Brendan Seals
, Payam Shohadai
, Scott Aaron Silver
, Thanapoom Siripopungul
, Doug Spilatro
, Will Towle
, Holden Ward
, Rebecca Wells
, Michael Yates
, Andrew Zink
, Ngan Chung
, Katryna Shattuck
|
Kamera Teknisyeni
|
Jiří Arnstein
, Aleš Belak
, Eli Berg
, Petr Braun
, Milan Chadima
, Jan Ciboch
, Richard Dastych
, Jan Dvorak
, Karel Fairaisl
, Kimberly French
, Marek Havel
, Larry D. Horricks
, Vladimir Kesl
, Ondřej Kos
, Ondřej Kudrna
, Daniel Kutaj
, Martin Maryška
, Jan Matejka
, Shaun Mayor
, Tomas Munzberger
, Jiří Málek
, Jan Prokeš
, Petr Stuna
, Jirí Trier
, David Vacek
, Daniel Vagenknecht
, Adam Vejvoda
, Kim Worthington
, Petr Donát
|
Animasyon
|
Ngan Chung
, Pimentel A. Raphael
, Marcos Romero
|
Editoryal Hizmetler
|
Alan Baumgarten
, Moises Cruz
, Yana Gorskaya
, Shelby Hall
, Martin Hubáček
, Danny Keefe
, Joe Ken
, Morgan Kern
, T.K. Knowles
, Daniel M. Nussbaum
, John O'Grady
, John Quartel
, Tim Stipan
, Ian Sullivan
, Ryan Shovey
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Vojta Ludvík
|
Diğer
|
Sitara Attaie
, Edita Brychta
, William Calvert
, Kateřina Černá
, Kevin Michael Clarke
, William Conacher
, David Cowgill
, Hugo Currie
, Emma Davie
, Peter Falls
, David Greenbaum
, Elizabeth Himelstein
, Veronika Hladikova
, Rachel House
, Ian Inigo
, Michael Lafuente
, Ashley Lambert
, Matt Lindquist
, Jan R. Martin
, Vera Matousova
, Jill McCullough
, Matt McNally
, Eva Nietschová
, Shaun O'Banion
, Vayu O'Donnell
, Moira Quirk
, Jadon Sand
, Gayle Sandler
, Aden Schwartz
, Gunnar Sizemore
, Katerina Soptenkova
, Marketa Tom
, Jodi Tripi
, Claudia Vašeková
, Alex Veadov
, Angela Vitas
, Filip Watermann
, Matthew Wolf
, Petra Wright
, Kai Wulff
, Dale Wyatt
, Jáchym Bareš
|
Dublörler
|
Jan Arnost
, Jan Blahák
, Matous Brichcin
, Radek Brůna
, Martin David
, Zuzana Drdacka
, Michaela Dvorska
, Hana Dvorská
, Jiří Horký
, Josef Jelínek
, Pavel Krátký
, Milos Kulhavy
, Ladislav Lahoda
, Robert Lahoda
, Miroslav Lhotka
, Ivan Mares
, Vaclav Pacal
, Tomáš Peteráč
, Jaroslav Peterka
, Jaroslav Pšenička
, Ales Putik
, Marek Simbersky
, Marie Svecova
, Tomáš Tobola
, Pavel Vokoun
, Jan Vosmik
, Ivo Zubaty
|
Teşekkürler
|
Niki Caro
, Ben Davis
, Christoph Fisser
, Camille Griffin
, Miranda Harcourt
, Jeff Jones
, Emma Mager
, Stuart McKenzie
, Jodie Molloy
, Tom Rowland
, Aisha Cohen
, Tom Cyrana
|
Jenerik Mikser
|
Dennis S. Sands
|
Oyuncu Seçimi
|
Des Hamilton
, Maya Kvetny
, Stephanie Gorin
, Shayna Markowitz
, Stu Turner
, Jitka Fleischhansová
, Elan Jones
, Sophie Pearson
, Xander J Turian
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Michael Giacchino
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Martin Oktabec
, David Strangmüller
, Karel Kubis
|
Kostüm Tasarımı
|
Mayes C. Rubeo
|
Görüntü Yönetmeni
|
Mihai Malaimare Jr.
|
Senaryo
|
Taika Waititi
|
Yapımcı
|
Taika Waititi
, Chelsea Winstanley
, Carthew Neal
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
David McKimmie
|
Yönetici yapımcı
|
Kevan Van Thompson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Vaclav Mottl
, Pavel Voráček
|
Editör
|
Tom Eagles
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ra Vincent
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jason Chen
, Brendan Seals
|
Ortak Yapımcı
|
T.K. Knowles
, John O'Grady
|
Senaryo Süpervizörü
|
Vera Homolacova
, Adéla Kroupová
|
Roman
|
Christine Leunens
|
Set Fotoğrafçısı
|
Kimberly French
, Petr Stuna
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Taylor
, Frantisek Rezek
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Martina Götthansova
|
Sanat Yönetimi
|
Ondřej Lipenský
, Pierre Bonhomme
, Radek Hanák
, Marketa Bockova
, Libor Datel
, Jirí Havlicek
, Brendan Heffernan
, Roman Illovsky
, Jannis Katakalidis
, Andrej Kostic
, Alice Linhartová
, Jan Palcr
, Marie Strnadová
, Martin Svandrlik
, Jakub Vlcek
|
Set Dekorasyon
|
Nora Sopková
|
Süreklilik
|
Adéla Kroupová
|
Boom Operatörü
|
Tomáš Červenka
, Petr Forejt
, Martin Švojger
, Matěj Němec
|
Steadicam Operatörü
|
Aleš Belak
, Daniel Vagenknecht
|
Ses Mikseri
|
Daniel Němec
|
Ses efektleri Editörü
|
Jon Title
|
Ses Tasarımcısı
|
Tobias Poppe
|
Diyalog Editörü
|
David V. Butler
, Helen Luttrell
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ai-Ling Lee
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ai-Ling Lee
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Susan Dawes
|
Genel
|
Brendan Heffernan
, Dannelle Satherley
, Martina Frimelova
, Angela Vitas
, Milan Chadima
, David Betancourt
, David Lucarelli
, Charleen Richards
, Karel Fairaisl
, Tim Stipan
, Steve Baine
, Jiří Málek
, Nick Kray
, Martin Maryška
, Peter Persaud
, Daniel Douglass
, Marek Havel
, Jesse Johnstone
, Shaun Mayor
, Tristan Rose
, Jan Prokeš
, Tomas Munzberger
, Ondřej Kos
, Annabel Martin
, Ondřej Kudrna
, Petr Braun
, Jan Dvorak
, Tom Eagles
|