Aşk, Büyü vs Yorumları

Aşk, Büyü vs filmi detayları

@sugundogdu

1 ay önce

Kamera açılarını, karakterlerden birinin ani değişimini ve büyücünün oğluyla olan sahneyi sevmesem de içimde bıraktığı hissi çok sevdim. sonuç olarak Türkiye için iyi sayılacak bir film olduğunu düşünüyorum.
film hakkında ne düşünmeliyim bilemiyorum ama iki kadını da çok sevdim. Özellikle selen uçer harikaydı

@merodesidero

6 ay önce

Beni çekmeyen çok şey var filmle ilgili. Diyaloglar çok kasıntı, konu haldır huldur işlenmiş. Ülkemizde mütemadiyen LGBT temalı filmler çekilmiyor zaten bu yüzden bu iki aşkın üzerine gereken emeğin verilmesini çok isterdim. Selen Uçer ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun muhteşem oyunculuğu için tekrar tekrar izlenebilir.

@fruit_fly

6 ay önce

7.3 / 10

Adada rakı içmek istiyorum çok fena:/

@superhans

6 ay önce

8.1 / 10

ilk 20 dakikası muazzam sıkıcıydı, ama devamı içine çekmeyi başardı. Yönetmenlik veya senaristlik tartışılır.

@furkankavak

6 ay önce

6.8 / 10

Hani bazı filmleri izlerken diken üstünde olursunuz ya. Kötü değildir ama böyle hafif krinç olma durumuyla yüz yüze gelirsiniz sık sık. Filmden ziyade tiyatroda daha çok başınıza gelir bu durum. İşte benim hissiyatım da biraz böyleydi filmi izlerken. İyi oyunculukla kötü oyunculuk (daha çok ece dizdar için yaşadım bunu) ve iyi rejisörlük ile kötü rejisörlük arasındaki o ince çizginin üstünde izledim filmi. Özellikle giriş kısmında bir telaş vardı. Hızlı gelişen olaylar bir anda çat diye derine inen diyaloglar. Arka plandaki dış sesler de doğallıktan uzak geldi çoğu zaman, çok ön plandaydı.

Velhasıl; bir ada filmi izleyeceğim için çok heyecanlıydım başlangıçta. İzlerken sıkılmadım ama daha güzel olabilirmiş dedim. En azından biraz orijinal bir hikaye izlemiş olduk. Bununla beraber daha doğal diyaloglar görmek isterdim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL