Yönetmen
|
Timo Vuorensola
|
Senarist
|
Timo Vuorensola
Dalan Musson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boom Operatörü
|
Philippe Fontaine
, Julien Vanhée
|
Yardımcı Butafor
|
Myrthe Douma
, Ken Van De Mierop
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Britt Depetter
|
Yardımcı Editör
|
Ville Koivuranta
, Tuomas Tuppurainen
, Lennart Querter
|
Baş Kuaför
|
Carina Smekens
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Olivier de Laveleye
|
Set Tasarımı
|
Verena Maul
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Lucy Hellier
|
2. Ünite Sinematograf
|
Ants Martin Vahur
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Merijn Sep
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Michèle Meire
|
Steadicam Operatörü
|
Ants Martin Vahur
|
Süreklilik
|
Eva Lechner
|
Makyaj Sanatçısı
|
Nathalie De Hen
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Joe Cappelletti
|
ADR Editörü
|
Immo Trümpelmann
|
Diyalog Editörü
|
Immo Trümpelmann
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Martin Frühmorgen
|
Kast Asistanı
|
Kitty McWilliams
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thilo Ewers
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ken Van De Mierop
, Pieter Imberechts
, Freek Van de Berghe
, Kara Supeley
|
Dış Sesler Editörü
|
Sebastian Sánchez Jordan
, Wolfgang Liebig
|
Kameraman
|
Ants Martin Vahur
|
Senaryo Süpervizörü
|
Eva Lechner
|
Set Fotoğrafçısı
|
Tomi Tuuliranta
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jan Lemmens
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Joost Henderieckx
|
Işık Asistanı
|
Kim van Honschooten
|
Butafor
|
Miriam Matthys
|
Ses Editörü
|
Michael Holz
|
Yapım Koordinatörü
|
Anniina Leppänen
, Svenja Stirn
, Jennifer Egen
|
Dublörler
|
Olivier Bisback
, Abbas Shirafkan
, Oliver Fritsche
, Kristoffer Fuss
, Steven Lehmann
, Marie Mouroum
, Armin Sauer
, Babette Schimanek
, Steve Thiede
, Charlene Thoms
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Patricia Grant
|
Işık Şefi
|
Jani Pinomaa
|
Teknik Ressam
|
Herman Van de Velde
|
Baş Kostümcü
|
Jutta Smeyers
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
June Beeckmans
, Daphne Roosbroeckx
|
Set
|
Martial Viel
, Jesse Umut
|
Ses Mikseri
|
Paul Maernoudt
, Grégory Lannoy
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gregor Bonse
|
Ses Tasarımcısı
|
Martin Frühmorgen
|
Yapımcı
|
Tero Kaukomaa
, Oliver Damian
, Timo Vuorensola
, Peter De Maegd
, Tom Hameeuw
|
Diğer
|
June Beeckmans
, Matt Beurois
, Jean-Christophe Bourgeois
, Joe Cappelletti
, Philippe Chabot
, Sophie Depraetere
, Jesse Draelants
, Waléra Kanischtscheff
, Alla Korot
, Lize Lefaible
, Lydia Look
, Tom Magnus
, Mitchell Maknis
, Andrew Morgado
, Brian Nitzkin
, Peter Oldring
, Iiris Juutilainen
, Jarmo Puskala
, Cindy Robinson
, Stefan Rüll
, Svenja Stirn
, Jen Sung
, Joonas Koivula
, Uli Adomat
|
Eş Yapımcı
|
Ville Hyvönen
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Anne Urban
, Dominik Bollen
|
Kostüm Tasarımı
|
Charlotte Willems
, Margarethe Przywara
, Frank Bohn
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Maik van Epple
, Monika Baechler
|
Set Yapımcısı
|
Paul de Ruijter
, Udo Happel
|
Yapım Yöneticisi
|
Paul de Ruijter
|
Set Dekorasyon
|
Stijn Verhoeven
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Madli Moos
, Iiris Juutilainen
|
Ortak Yapımcı
|
David Claikens
, Alex Verbaere
, Jan Hameeuw
, Barry M. Jenkins
, Vince Kuna
, Aleksandar Smiljanic
, Victor Vanderheyden
, Jan Weigner
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Florian Kaposi
|
Fikir
|
Edward George Bulwer-Lytton
|
Editör
|
Joona Louhivuori
, Jan Hameeuw
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Nina Kerremans
|
Yönetici yapımcı
|
Stephen Hays
, Peter Graham
, Michel Vandewalle
, Josef Brandmaier
, Guido Baechler
, Glenn Kendrick Ackermann
, Anastasia Norenko
, Denis Norenko
|
Görüntü Yönetmeni
|
Mika Orasmaa
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Daniel Schwarz
|
Hikaye
|
Samuli Torssonen
, Johanna Sinisalo
, Jarmo Puskala
, Tero Kaukomaa
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Tuomas Kantelinen
, Laibach
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Niklaas Warda
|
Yardımcı Yönetmen
|
Mari Kriis
|
Oyuncu Seçimi
|
Debbie McWilliams
, Uwe Bünker
, Kris De Meester
, Brigitte De Witte
, Patrick Hella
, Lucy Hellier
, Kitty McWilliams
|
İkinci Birim
|
Katrien Debaene
, Thierry Errembault
, David Gunzburg
, Nina Kerremans
, Mari Kriis
, Madli Moos
, Iiris Juutilainen
, Lydia Schmidt
, Sarah Zwaenepoel
, Caroline De Schryver
|
Mekan Yöneticisi
|
Stephanie Buys
|
Editoryal Hizmetler
|
Matthias Albrecht
|
Kostüm Sorumlusu
|
Charlotte Goethals
, Benjamin Kniebe
, Valerie Le Roy
, Fauve Ryckebusch
, Jutta Smeyers
, Maija Tuohino
, Veerle Van Rossom
|
Animasyon
|
Joakim Riedinger
|
Kamera Teknisyeni
|
Myriam Amouri
, Julien Chassaignon
, Tinus Dam
, Hassel Dehaes
, Jelle Ector
, Gregor Grieshaber
, Maxim Honoré
, Ville Hyvönen
, Jan Lemmens
, Korneel Moeyaert
, Jani Pinomaa
, Steven Soete
, Wim Swinnen
, Jesse Umut
, Ants Martin Vahur
, Dieter Van der Eecken
, Ruby Van der Kooij
, Kim van Honschooten
, Bart van Otterdijk
, Tim Vanroose
, Ville Vellend
, Martial Viel
, Stijn De Troyer
|
Görsel Efektler
|
Dimitri Anderegg
, Lukas Auer
, Falk Boje
, Andreas Bundenthal
, Matt Dicken
, Stoycho Dimitrov
, Tobias Domme
, Lionel Estivill
, Thilo Ewers
, Jan Fiedler
, Adam Figielski
, Jan Fischer
, Pascal Floerks
, Florian Franke
, Tonio Freitag
, Florian Friedmann
, Esther Friedrich
, Thomas Galad
, Anton Graeven
, Nina Göldner
, Ebru Gönül
, Felix Haas
, Gunnar Heiss
, Tim Hillebrand
, Andreas Hindrichkeit
, Dastin Hoffman
, Falk Hofmann
, Piet Hohl
, Fabian Holtz
, Rodions Jepejevs
, Marc Joos
, Martin Jurado
, Eugen Kelle
, Andreas Krieg
, Marcin Kummer
, Thilo Kuther
, Kathrin Lang
, Caroline Lange
, Sebastian Lauer
, Johanna Lucha
, Heinrich Maas
, René Mertens
, Sebastian Meszmann
, Mona Mohr
, Lisa Mundt
, Atyeb Muneer
, Philip Nussbaumer
, Tobias Pfeiffer
, Jan Piccart
, Daniel Rath
, Ralph Reinle
, Joakim Riedinger
, Julius Rosen
, Johannes Ruf
, Philipp Röger
, Christoph Schmidt
, Yannic Schoof
, Patrick Schuler
, Mark Spindler
, Sabrina Steinert
, Andreas Steinlein
, Gregor Stephani
, Jan Stripek
, Jonathan Symmonds
, Tamara Tadic
, Jean-Philippe Tristant
, Thomas Weckenmann
, Martin Wellstein
, Mariusz Wesierski
, Philipp Winterstein
, Johannes Wolz
, Timur Yesilfiliz
, Siyun Yi
, Fikret Yildirim
, Oliver Zangenberg
, Alexandre Gaudiano
|
Özel Efektler
|
Sefian Benssalem
, Jean-Christophe Bourgeois
, Charlie Cantraine
, Joe Castro
, Simon Malcom Cokes
, Olivier de Laveleye
, Eric De Wulf
, Koen Luypaert
, Jordi Morera
, Ari Savonen
|
Ses
|
Gregor Bonse
, Joe Cappelletti
, Andreas Drost
, Philippe Fontaine
, Martin Frühmorgen
, Michael Holz
, Jörg Klinkenberg
, Grégory Lannoy
, Wolfgang Liebig
, Paul Maernoudt
, Jan Meyerdierks
, Wolfi Müller
, Carsten Richter
, Jason Sharrow
, Sebastian Sánchez Jordan
, Immo Trümpelmann
, Dan Montes
|
Operasyon Yöneticisi
|
Dominik Bollen
, Paul de Ruijter
, Anne Urban
, Niklaas Warda
|
Sanat Yönetimi
|
Herman Van de Velde
, Manolito Glas
, Merijn Sep
, Britt Depetter
, Bart Deprins
, Myrthe Douma
, Mathias Fannoy
, Zoë Jaspaert
, Willem Klewais
, Koen Luypaert
, Michèle Meire
, Janina Schimmelbauer
, Natalia Trivino
, Ken Van De Mierop
, Heiko van der Scherm
, Roxanne Wylleman
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kevin Carter
, Rachel Coenen
, Nathalie De Hen
, Patricia Grant
, Josh Head
, Aisha King
, Katja Piepenstock
, Inga Ross
, Ari Savonen
, Floris Schuller
, Martin Schaper
, Erwan Simon
, Carina Smekens
, Astrid Stebich
|
Yapım Sanatçısı
|
Florian Kaposi
|
Sinematografi
|
Mika Orasmaa
|
Müzik
|
Tuomas Kantelinen
, Laibach
, Anže Rozman
|
Üretim Hizmetleri
|
Glenn Kendrick Ackermann
, Guido Baechler
, Monika Baechler
, Josef Brandmaier
, David Claikens
, Oliver Damian
, Peter De Maegd
, Paul de Ruijter
, Victor Formosa
, Peter Graham
, Jan Hameeuw
, Tom Hameeuw
, Udo Happel
, Stephen Hays
, Ville Hyvönen
, Barry M. Jenkins
, Tero Kaukomaa
, Vince Kuna
, Anastasia Norenko
, Denis Norenko
, Aleksandar Smiljanic
, Maik van Epple
, Victor Vanderheyden
, Michel Vandewalle
, Alex Verbaere
, Timo Vuorensola
, Jan Weigner
|
Dublörler Koordinatörü
|
Olivier Bisback
|
Teşekkürler
|
Joonas Koivula
, Helge Albers
, Antti-Jussi Annila
, Aleksandar Belovski
, Christine Berg
, Carl Bergengruen
, Sebastian Bleyl
, Josef Brandmaier
, Todd Brown
, Andrew Deane
, Jan Debski
, Vincent Eaton
, Dean English
, Christoph Fisser
, Victor Formosa
, Matti Halonen
, Konrad Hollenstein
, Riina Hyytiä
, Tarja Jakunaho
, Tuomas Kantelinen
, Johanna Karppinen
, Milo Kaukomaa
, Christopher Kirby
, Heikki Kujanpää
, Antti Kulmala
, Thilo Kuther
, Jussi Lehtiniemi
, Bill Lischak
, Anabel Lopez
, Matthias Luthardt
, Mark Lwoff
, Leila Lyytikäinen
, Annick Mahnert
, San Fu Maltha
, Marco Mangelli
, Marko Mäkilaakso
, Nikolaj Nikitin
, Kjetil Omberg
, Markus Reinecke
, Pia Rickman
, Petri Riikonen
, Zana Salobir
, Ari Savonen
, Essi Suomela
, Marko Terävä
, Samuli Torssonen
, Stephanie Trepanier
, Miika Ullakko
, Toni Valla
, Teemu Virta
, Jan Vrints
, Charlie Woebcken
, Oliver Zeller
, Merja Ritola
, Pauliina Ståhlberg
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Sam Van Krieken
|
Genel
|
Katrien Debaene
, Thierry Errembault
, David Gunzburg
, Lydia Schmidt
, Sarah Zwaenepoel
, Babette Schimanek
, Steve Thiede
, Marie Mouroum
, Charlene Thoms
, Carsten Richter
, Uli Adomat
, Andreas Drost
, Heiko van der Scherm
, Ants Martin Vahur
, Jörg Klinkenberg
, Bart van Otterdijk
, Matthias Albrecht
, Rachel Coenen
, Tom Schirdewahn
, Gregor Grieshaber
, Julien Chassaignon
, Janina Schimmelbauer
, Jan Meyerdierks
, Natalia Trevino
, Bart Deprins
, Myriam Amouri
, Erwan Simon
, Brigitte De Witte
, Melissa Fellahi
, Stijn De Troyer
, Letizia Giorgi
, Martin Kleist
, Aagje Couvreur
, Matti Poutanen
, Stefan Bruylants
, Jim Cramer
, Jan Lemmens
, Fiona Freund
, Katrien Poels
, Clemens Kindermann
, Heike Quosdorf
, Jan Hameeuw
, Joona Louhivuori
|