Horace And Pete 2016

9.1

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.7 (11.275 OY)

Süre

1 Saat 7 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Dizi, Brooklyn'de yer alan "Horace ve Pete" adında köhne bir barda geçmektedir. 1916 yılından beri nesilden nesile geçen aile yadigarı barı hep "Horace" ve "Pete" adında aile bireyleri işletmiştir. Şimdiki işletmenleri de 7. nesilden 49 yaşındaki Horace Wittel (Louis C.K.) ve 52 yaşındaki kuzeni Pete'dir (Steve Buscemi). Geleneklerine bağlı olarak işletilen barda içkiler asla birbirine karıştırılmadığı gibi sadece "Budweiser" marka bira satılmaktadır. Servis fiyatları yeni müşteriye ve düzenli müşteriye göre değişkenlik göstermektedir. Bölüm boyunca bu barda yaşanan günlük olaylar, yaklaşan seçimler, v.b konular kara komedi olarak ele alınmaktadır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@mavininacigi yazdı...

Per, 06 Eki 2016, 02:18 (1 yıl önce)

9 / 10

şöyle düşünmenizi isterim: her şeye rağmen ayakta duran ve geleneksel yönetim şekli ile hangi devirde yaşıyoruz diyebileceğiniz bir mekanda geçen, tipik bar konuşmalarının olmadığı aksine gündemde ne varsa onun eleştirildiği ve diyalogların efsane olduğu bir dizi.  şu an hangi mekanda birbirini dinleyen insanlar var? mekanı geçtim etrafınızda her şeyi dinleyecek ve buna yorum yapabilecek insan var? horace & pete's de bu gerçekleşiyor.

@paez yazdı...

Çar, 06 Tem 2016, 11:27 (2 yıl önce)

9.5 / 10

harika senaryo, mükemmel karakterler, içi dolu kafa yorduran diyaloglar, güzel bir final. acayip olmuş kısaca bu dizi, keşke böyle 10 bölümde bitmeseydi. 

@yavuzcan yazdı...

Çar, 01 Haz 2016, 22:30 (2 yıl önce)

İlk bölümler itibariyle efsane olmaya aday bir dizi...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Horace And Pete filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Horace And Pete filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Horace And Pete filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI