Yönetmen
|
Clint Eastwood
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tom Stern
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Kevin Jackson
, Joseph Kendrick
|
Dolly Sorumlusu
|
Roy van den Vlekkert
|
Butafor
|
Patrizio Lauria
|
Marangoz
|
Yannick Heuveline
|
Makyaj Sorumlusu
|
Maurizio Nardi
, Luisa Abel
, Betty Beauchamp
, Cheryl Daniels
, Patricia DeHaney
, Odile Fourquin
, Roberta Galesso
, Karine Hamelle
, Marta Iacoponi
, Maurilio Lazzaro
, Heather Mages
, Kay Philips
, Maria Solberg Lepre
, Lola Taberlet
, Elodie Taquet
, Consuelo Vitturi
, LuAndra Whitehurst
, Allan A. Apone
, Gary Archer
, Bernard Floch
, Alex Harper
, Tim J. Hays
, Jessica Nelson
, Aida Scuffle
, Sinead Sweeney
, Michealle Vanderpool
, Robert Wilson
, Joceline Andrews
|
1. Yardımcı Editör
|
Gina Zappala
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Paige Andrews
|
1. Kamera Asistanı
|
François Vigon
|
Senaryo
|
Dorothy Blyskal
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Catherine Buyse Dian
|
Kast Asistanı
|
Sierra Scott
|
Animatronik Tasarımcısı
|
Gustav Hoegen
|
Kitap
|
Anthony Sadler
, Alek Skarlatos
, Spencer Stone
, Jeffrey E. Stern
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Chuck McCourt
, Nelson Hagood
, Mathias Canard
, Sam Jones
|
Yardımcı Editör
|
Fred Brown II
, Kevin Murray
|
Tekno Vinç Operatörü
|
John Slade
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Richard R. Reed
, John Moffatt
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Mick Cummings
, Joshua Green
, Tina Trottin
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Julien Pougnier
|
Yardımcı Butafor
|
Greg Gonzalez
|
Işık Teknisyeni
|
Jeff LaBaume
, Louis Rendemonti
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Felicia Leilani Jarvis
|
Eş Yapımcı
|
David M. Bernstein
|
Görsel Efektler
|
Paige Andrews
, Paul Arion
, Santosh Kumar Dey
, Nelson Dsouza
, Joseph Farrant
, Oniel Fernandes
, Jiten Harkhani
, Yuka Hosomi
, Kerstin Kensy
, Suraj Kaur Khalsa
, Ashlesh Kotangale
, Vibhas Mathkar
, John Moffatt
, Adam Ohl
, Liz Radley
, Richard R. Reed
, Nicolas Rigaud
, Hemant Parshuram Sawant
, Abhishek Singh
, Nitin Singh
, Megan Louise Smith
, Devendra Verma
, Sunil Kumar Yadav
|
Teşekkürler
|
Philip M. Strub
|
Dublörler
|
Frédéric Dessains
, Yan Dron
, Mathieu Lardot
, Grant Roberts
, Olivier Sa
, Matt Thompson
, Sebastien Vandenberghe
, Patrick Vo
|
Diğer
|
Dorothy Blyskal
, Anthony Sadler
, Alek Skarlatos
, Spencer Stone
, Jeffrey E. Stern
|
Diğer
|
Caroline Amiguet
, Sitara Attaie
, Jorn Baars
, Emmanuelle Balestrieri
, Zackary Ballou
, Felix Baudouin
, Alex Beaver
, Russell Bradford
, Lisa Brown
, Doug Burch
, Hélène Cardona
, Lacie Ratliff
, Will Collyer
, Guillaume Dabinpons
, John DeMita
, James D. Dever
, Fred Duffer
, Cathy Dutheil
, Fahim Fazli
, Maria Fiorito
, Jay Galloway
, Willow Geer
, Devan Gerlach
, Mckenna Grace
, Mustafa Haidari
, Aliénor Helfter
, Kathryn Hensel
, Olivier Kaczmarek
, Kim Khoo
, Paul Lauer
, Marc Leroyer
, Cecilia Irene Massaggia
, Jeremy Maxwell
, Darin McCormick-Millett
, Mike McLaughlin
, Megan Mieduch
, Allison A. Millican
, Christine Mouchard
, Marley Mountcastle
, Cabernet Murray
, Jason Pace
, Emmanuel Pappas
, Pierre Perea
, Pascal Pons
, Jon Privett
, Alex Puccinelli
, Hamzah Saman
, Hans Schoeber
, Taffy Schweickhardt
, Gunnar Sizemore
, Chris Sprister
, Jeffrey D. Stevens
, Regina Taufen
, Christophe Thomas
, Lindsey Washington
, Chris Wright Jr.
, Ryan Babbs
, Sylvianne Chebance
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Tony Barattini
, Gilles Camy
, Dale Combs
, Maxime Couteret
, Charles Heidet
, Jeff Hindes
, Alana Stelling
, Domiciano Rodriquez
, Larry Stelling
, Timothy Stephens
, Olivier Suffert
, Rebecca White
, Johan Wijffelaars
|
Mekan Yöneticisi
|
Fabrizio Cerato
, David Edouard
, Cary Heckman
, Frans Kuijper
, Jasper F. Lok
, Ronan Michel
, Kyle Oliver
, Georgia Anne Thompson
, Martina Patruno
|
Editoryal Hizmetler
|
Chris Armstrong
, Travis Avitabile
, Maxine Gervais
, Chris Giuffrida
, Erik Kaufmann
, Kevin Murray
, Jeff Pantaleo
, Bob Peishel
, Chris Van Duyn
, Denise Woodgerd
, Gina Zappala
|
Kamera Teknisyeni
|
Will Arnot
, Stéphane Assié
, Christophe Bassoulet
, Keith Bernstein
, Cor Booy
, Greg Brooks
, Buzzy Burwell
, Stephen S. Campanelli
, Matteo Caocci
, Jesse Carver
, Bill Coe
, Tommaso Copetta
, Ryan Creasy
, Erno Das
, Hanoi De La Paz
, Fabrizio Diamanti
, Pascal Doyen
, Ross Dunkerley
, Hugues Espinasse
, Terry Fitzpatrick
, Joseph Kendrick
, Jeff LaBaume
, Olivier Leblanc
, LeThomas Lee
, Kyle Leftridge
, Jeremy Mauroy
, Bobby McMahan
, Brian Minzlaff
, Colleen Mleziva
, John J. Moers
, Tom Novell
, Elvis Pasqual
, Giorgio Pezzotti
, Carlo Postiglione
, Daniele Postiglione
, Luc Poullain
, Rell Putt
, Liz Radley
, Louis Rendemonti
, Kenny Rivenbark
, Pietro Rosso
, Paolo Sartori
, Laurent Schepman
, Vincent Scotet
, John Slade
, Michel Strasser
, Brent Studler
, Arthur To
, Roy van den Vlekkert
, François Vigon
, Greg Waddle
, Doug Wall
, Jeff Wallace
, Steven David Walton
, Nick Zeigler
, Steve Zigler
, Rio Noel Zumwalt
, Cristiano Sergioli
, Kevin Jackson
|
Özel Efektler
|
Jason Hansen
, Gustav Hoegen
, Katie Riggs
, Charles-Axel Vollard
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Christian Wenger
|
Ses
|
Roberto Dominguez Alegria
, James Ashwill
, Curt Cash
, Jason Chiodo
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, Craig Dollinger
, Michael Dressel
, Julie Feiner
, Christopher Flick
, Steven Ghouti
, Catherine Harper
, John Harton
, Gautier Isern
, Jason King
, Adam Kopald
, Pierre-Yves Lavoué
, Darrin Mann
, Bryan Mendoza
, Steven Morrow
, Ryan Murphy
, Alan Robert Murray
, Kevin Murray
, Dan O'Connell
, Jason Oliver
, Willard Overstreet
, John T. Reitz
, Katherine Rose
, Curt Schulkey
, Cameron Steenhagen
, Russell Topal
, Christian Wenger
, Dean A. Zupancic
|
İkinci Birim
|
Franco Basaglia
, David M. Bernstein
, Paula Case
, Bennett Gammon
, Jeff Hubbard
, Christophe Le Chanu
, Cecilia Ngo
, Townson Wells
|
Operasyon Yöneticisi
|
Fabrizio Cerato
, Federico Foti
, Tim Moore
, Roxanne Pinheiro
, Mark Scoon
, Prashant Sharan
, Massimiliano Sisti
, Fabrizio Weiss
, Holly Hagy
, Sainath Shinde
|
Yapım Sanatçısı
|
Kevin Ishioka
|
Oyuncu Seçimi
|
Shay Griffin
, Geoffrey Miclat
, Bruce H. Newberg
, Nadia Gangji
, Barbara Harris
, Franck Jouard
, Kyle Allen Nichols
, Sierra Scott
, Tammy L. Smith
, Eve Streger
, Britt van der Gaag
, Alexis Vesigot-Wahl
|
Sinematografi
|
Tom Stern
|
Üretim Hizmetleri
|
Bruce Berman
, John Bernard
, David M. Bernstein
, Clint Eastwood
, Erwin Godschalk
, Jessica Meier
, Patrick Mignano
, Tim Moore
, Kristina Rivera
, Enzo Sisti
|
Ses Tasarımcısı
|
Kevin Murray
|
2B Sorumlusu
|
Nicolas Rigaud
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
David M. Bernstein
, Franco Basaglia
|
Sahne Sanatçısı
|
Brian C.A. Thomas
, Johnny Land
|
Kostüm Tasarımı
|
Deborah Hopper
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Charles-Axel Vollard
|
İnşaat Koordinatörü
|
Bruce DiValerio
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Kerstin Kensy
, Adam Ohl
, Nelson Dsouza
|
Kostüm Sorumlusu
|
Mitchell Ray Kenney
, Amy Arnold
, Zina Arthur
, Corey Bronson
, Catherine Buyse Dian
, Laurence Caines
, Jessica Croy
, Kaylie Hamborg
, Felicia Leilani Jarvis
, Tony Kochinas
, Cookie Lopez
, Josh Mar
, Christophe Maratier
, Jered Blanchard
, Raphaël Chouchan
, Jamie Coley
, Rhonda Earick
, Kristen Kadel
, Jimmy Kenney
, Shay O'Grady
, Vicente Parada
, Jose Luis Ramos Jr.
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Luisa Abel
|
Set Fotoğrafçısı
|
Keith Bernstein
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Liz Radley
|
Müzik
|
Christian Jacob
, Ashley Irwin
, Chris McGeary
, Peter Rotter
, Christopher Anderson-Bazzoli
, Kevin Axt
, Emad Borjian
, George Doering
, Tom Hardisty
, Ryan Robinson
, Spencer Wright
|
Editör
|
Blu Murray
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Eve Streger
, Kyle Allen Nichols
|
Yapımcı
|
Clint Eastwood
, Tim Moore
, Jessica Meier
, Kristina Rivera
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Dean A. Zupancic
, John T. Reitz
, Jason King
, Jason Chiodo
|
Yapım Yöneticisi
|
Tim Moore
, Roxanne Pinheiro
, Fabrizio Cerato
, Prashant Sharan
|
Set Tasarımı
|
James E. Tocci
, Bria Kinter
, Kil Won Yu
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kevin Ishioka
|
Set Yapımcısı
|
John Bernard
, Enzo Sisti
, Erwin Godschalk
|
Işık Şefi
|
Erno Das
, Ross Dunkerley
, Elvis Pasqual
, Stéphane Assié
|
Set Dekorasyon
|
Ronald R. Reiss
, Emmanuel Delis
, Letizia Santucci
|
Yönetici yapımcı
|
Bruce Berman
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lindsay Good
, Aimee Athnos
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Corey Bronson
|
ADR Editörü
|
Julie Feiner
|
Ortak Yapımcı
|
Patrick Mignano
|
Işık Asistanı
|
Buzzy Burwell
, Pascal Doyen
|
Kuaför
|
Catherine Jabes
, Marta Iacoponi
, Maurilio Lazzaro
, Consuelo Vitturi
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Steve Zigler
, Paolo Sartori
|
Elektrikçi
|
Brent Studler
, Christophe Bassoulet
, Pietro Rosso
, Steven David Walton
, Matteo Caocci
, Tommaso Copetta
|
Silah Danışmanı
|
Marc Leroyer
|
Görsel Efekt Editörü
|
Joseph Farrant
|
Ses Mikseri
|
Steven Morrow
|
Baş Kuaför
|
Cheryl Daniels
, Kay Philips
|
Sanat Yönetimi
|
Timothy David O'Brien
, Massimo Pauletto
, Julien Pougnier
, Aimee Athnos
, Tommaso Borrelli
, Mathias Canard
, Loïc Chavanon
, Stéphane Cressend
, Mick Cummings
, Bruce DiValerio
, Joey Rocketshoes Dillon
, Maxwell Fasen
, Philip Ginolfi
, Greg Gonzalez
, Lindsay Good
, Joshua Green
, Nelson Hagood
, Yannick Heuveline
, Sam Jones
, Bria Kinter
, Johnny Land
, Patrizio Lauria
, Christophe Maratier
, Chuck McCourt
, Kenneth Miles
, Samir Moundy
, Michael Okuda
, Frank Pitussi
, Letizia Santucci
, Kevin Shaw
, John Sommerville
, Jason Sweers
, Brian C.A. Thomas
, James E. Tocci
, Thibault Tosseram
, Tina Trottin
, Kil Won Yu
, Karl J. Weschta
, Ethan Kitchens
|
Boom Operatörü
|
Craig Dollinger
, Gautier Isern
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Heather Mages
, Odile Fourquin
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Cameron Steenhagen
|
Steadicam Operatörü
|
Will Arnot
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Patricia DeHaney
|
Ses efektleri Editörü
|
Adam Kopald
, Russell Gorsky
|
Diyalog Editörü
|
Curt Schulkey
|
Dış Sesler Editörü
|
Willard Overstreet
|
Kameraman
|
Stephen S. Campanelli
, Hugues Espinasse
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Alan Robert Murray
|
Makyaj Sanatçısı
|
LuAndra Whitehurst
, Elodie Taquet
, Maria Solberg Lepre
, Roberta Galesso
|
Genel
|
Catherine Harper
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Katherine Rose
, Erik Kaufmann
, Bob Peishel
, James Ashwill
, Tony Kochinas
, Steven Ghouti
, Sunil Kumar Yadav
, Vicente Parada
, Roberto Dominguez Alegria
, Jason Oliver
, Darrin Mann
, Jeff Pantaleo
, Laurent Schepman
, Tammy L. Smith
, Giorgio Pezzotti
, Rhonda Earick
, Tommaso Borrelli
, Arthur To
, Jeremy Mauroy
, Britt van der Gaag
, Raphaël Chouchan
, Kristen Kadel
, Jessica Croy
, Jimmy Kenney
, Josh Mar
, Yuka Hosomi
, Hemant Parshuram Sawant
, Devendra Verma
, Vibhas Mathkar
, Maxine Gervais
, Chris Giuffrida
, Travis Avitabile
, Gary Archer
, Blu Murray
|