Yönetmen
|
Ramin Bahrani
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Işık Sanatçısı
|
Rahim Gilani
|
Yapım Muhasebecisi
|
Kyla McFeat
|
Şive Koçu
|
Samara Bay
|
Mekan Yöneticisi
|
Shaun Cengiz
, Scott Alexander
, Judy Chui
, Eddy Collyns
, Trish Gray
, Richard Hughes
, John Rakich
, Adam Bernstein
|
Terzi
|
Nicole Vezina
|
Kast Asistanı
|
Ryan Drake
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Nate Brown
, Matthew Swiderski
, Fred Duarte
|
Görsel Efektler
|
Navid Bagherzadeh
, Tyson Groth
, Sebastian Munoz Silva
, Adnan Ahmed
, Mandy Au
, John Bair
, Cyril Balavoine
, Leo Bovell
, Nate Brown
, Laura Carnegie
, Andrew Carruthers
, Yuting Chen
, Josh Child
, Marlis Coto
, Mitch Crease
, Fred Duarte
, Elías Fattal
, Francine Fontaine
, Andrea Gil
, Rahim Gilani
, Robert Greb
, Jihyae Ham
, Mark O. Hammond
, Phillip Hoffman
, Michael Kowalski
, Jai Krishnaswamy
, Christian Lowe
, Grant Lynch
, Jose L. Marin
, Alan Millan
, Divyansh Mittal
, Benjamin Mossman
, Alem Moto
, Natasha North
, Graham Peddie
, Elena Perreira
, Jim Rider
, Michael Riley
, Sebastian Romero
, Florian Sanchez
, Alexis Sansone
, Brandon Schaafsma
, Jasmine Scott
, Tonya Smay
, Rémi Stompe
, Matthew Swiderski
, Stedman Tam
, Tim Van Horn
, Steven Weigle
, Scott Winston
, Kyle Yoneda
, Patrick Zentis
, Junjun Zhu
, Devin Marie Zoltowski
, Galo Gutiérrez
, Trey Harrell
, Kelsey Drown
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jane Janigan
|
Yardımcı
|
Kari-Michael Helava
|
Yardımcı Butafor
|
Mari Laughlen
|
Baş Kuaför
|
Lauren Fisher
|
Kuaför
|
Michele Sullivan-Talon
|
Senaryo Koordinatörü
|
Timothy Visentin
|
Editör Yardımcısı
|
Alex Camilleri
|
Animasyon
|
Ezra Waddell
|
Jenerik Mühendisi
|
Evan McHugh
|
Yapım Koordinatörü
|
Christopher Dimitrov
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Kevin Keane
|
Butafor
|
Phillip Toesev
, Mike Genereux
|
Kostüm Sorumlusu
|
Cori Burchell
, Christina Cattle
, Renee Fontana
, Susan Nycz
, Silvana Sacco
, Gillian Steinhardt
, Nicole Vezina
, Hanne Whitfield
|
Kavramsal Tasarım
|
Elo Soode
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Antony Partos
, Matteo Zingales
|
Dublörler
|
Nick Alachiotis
, Alex Armbruster
, Bart Badzioch
, Clayton J. Barber
, Derek Barnes
, Bobby Brown
, Eric Brown
, Tim Cody
, Christopher Cordell
, Eric Daniel
, Colin Decker
, Jim Dunn
, Jen Georgopoulos
, Khalid Ghajji
, Brianna Goldie
, Howard Green
, Justin Howell
, Henry Korhonen
, Hélèna Laliberté
, Julian Lewis
, Angelica Lisk-Hann
, Josh Madryga
, Alexander Mandra
, Emmanuel Manzanares
, Duncan McLeod
, Louis Paquette
, Daryl Patchett
, Ken Quinn
, Branko Racki
, Gannon Racki
, Joseph Racki
, Robert Racki
, Robert C. Shannon
, Ana Shepherd
, Mitch Spour
, John Stead
, Bryan Thomas
, Alicia Turner
, Daniel Lavigne
|
Diğer
|
Samara Bay
, Asia Bullock
, Krista Colosimo
, Christopher Dimitrov
, Kari-Michael Helava
, Kyla McFeat
, Mara McSweeny
, Clea Newman
, Rose Noble
, Ginny Nugent
, Sam Rosati
, Karla Trujillo Villon
, Roy Samuelson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Frank Biron
, William L. Tataryn
, Maurice Tremblay
|
Müzik
|
Jess Ciampa
, Ian Cooper
, Ellie Cumming
, Paul Cutlan
, John M. Davis
, Josh Hill
, Evyen Klean
, Daniel Kresco
, Evan McHugh
, Tom Pastro
, Alex Stacey
, Anwyn Watkins
, Antony Partos
, Matteo Zingales
|
Editoryal Hizmetler
|
Alex Camilleri
, Gina Kalim
, Kevin Keane
, Philippe Majdalani
, Tom Mayclim
, Brett Price
, Tim Stipan
, John Sylva
, Jim Makiej
|
Kamera Teknisyeni
|
Ian Anderson
, Jonathan Billings
, Matthew Bujok
, Ross Fasullo
, Carson T. Foster
, Michael Gibson
, Duane Gullison
, Michael L. Hall
, Michael Heathcote
, Johnathan Holmes
, Jonathan Janisse
, Jason Klein
, Alex Lawrence
, Desiree Lidon
, Mikhail Ramtahal
, Dustin Rivers
, Marc R. Taylor
, Jasper Vrakking
|
Üretim Hizmetleri
|
Ramin Bahrani
, David Coatsworth
, Alan Gasmer
, Sarah Green
, Julie Hook
, Peter Jaysen
, Michael B. Jordan
, Matthew Shapiro
|
Özel Efektler
|
Geoff Hill
, Kaz Kobielski
, Brad Larkin
, Marcus Rait
|
Ses
|
Rich Bologna
, Daniel Brennan
, Pat Cassin
, Chris Chae
, Marko Costanzo
, Isaac Derfel
, Mark DeSimone
, Henry Embry
, Tom Fleischman
, Emily Gilmer
, George A. Lara
, Jacob Ribicoff
, Eric Strausser
|
İkinci Birim
|
Chris Feltis
, Missy Morris
, Vibhuti Rathod
, Craig Seitz
, Adam Szalai
, Carmen Araiza
|
Operasyon Yöneticisi
|
Whitney Brown
, Meghan K. Wicker
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rhosael Ciandre
, Lauren Fisher
, Patricia Keighran
, Jordan Samuel
, Michele Sullivan-Talon
, Kristin Wayne
|
Yapım Sanatçısı
|
Mark Digby
|
Sinematografi
|
Kramer Morgenthau
|
Boom Operatörü
|
Pat Cassin
|
Oyuncu Seçimi
|
Douglas Aibel
, Henry Russell Bergstein
, Robin D. Cook
, Deborah Maxwell Dion
, Ryan Drake
, Dann Fink
, Catherine Gilchrist
, Ashley Gray
, Zameret Kleiman
, Jonathan Oliveira
, Bruce Winant
|
Yapımcı
|
David Coatsworth
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jordan Samuel
|
Sanat Yönetimi
|
Kimberley Zaharko
, Lara Alexander
, Rudy Braun
, Taylor Colpitts
, Emma Geldart
, Zabihullah Hassan
, Frank Hong
, Ashley Lynn James
, Jane Janigan
, Mari Laughlen
, Carlos Lopez
, Arlene Lott
, Michael Madden
, John Mainwaring
, Joyce McPherson
, Amy Perron
, Janette Rhee
, Elo Soode
, Jessica Stein
, Phillip Tellez
, Phillip Toesev
, Nicola Weston
|
İnşaat Koordinatörü
|
Phillip Tellez
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jim Rider
, John Bair
, Benjamin Mossman
|
Müzisyen
|
Josh Hill
, Antony Partos
, Matteo Zingales
, Ian Cooper
, Paul Cutlan
, Jess Ciampa
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Eric Strausser
|
Ses efektleri Editörü
|
Rich Bologna
, Chris Chae
, Isaac Derfel
|
Senaryo Danışmanı
|
Bahareh Azimi
, Derek Anderson
|
Dış Sesler Editörü
|
Daniel Brennan
|
Roman
|
Ray Bradbury
|
Görüntü Yönetmeni
|
Kramer Morgenthau
|
Senaryo
|
Ramin Bahrani
, Amir Naderi
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Set Dekorasyon
|
Michelle Day
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mark Digby
|
Yönetici yapımcı
|
Sarah Green
, Ramin Bahrani
, Peter Jaysen
, Michael B. Jordan
, Alan Gasmer
|
Dublörler Koordinatörü
|
Branko Racki
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Deborah Maxwell Dion
, Jonathan Oliveira
|
Ses Mikseri
|
Henry Embry
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Renee Fontana
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Rhosael Ciandre
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Nicola Weston
, Shari Spier
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Amy Perron
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jacob Ribicoff
|
Makyaj Sanatçısı
|
Patricia Keighran
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Joyce McPherson
|
Müzik Süpervizörü
|
Evyen Klean
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Natasha North
, Steven Weigle
|
Senaryo Süpervizörü
|
Susan Marucci
, Derek Anderson
, Bahareh Azimi
, Timothy Visentin
|
Ortak Yapımcı
|
Matthew Shapiro
, Julie Hook
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Kristin Wayne
|
Kostüm Tasarımı
|
Meghan Kasperlik
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Marcus Rait
|
Yapım Yöneticisi
|
Meghan K. Wicker
|
Müzik Editörü
|
John M. Davis
|
Set Tasarımı
|
Michael Madden
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Fleischman
|
Genel
|
Mark DeSimone
, Tim Stipan
, John Sylva
, Elo Soode
, Jihyae Ham
, Philippe Majdalani
, Jasmine Scott
, Tonya Smay
, Divyansh Mittal
, Jessica Stein
, Christian Lowe
, Jai Krishnaswamy
, Karla Trujillo Villon
, Carlos Lopez
, Zabihullah Hassan
, Frank Hong
, Janette Rhee
, Cyril Balavoine
, Rémi Stompe
, Mark O. Hammond
, Alan Millan
, Junjun Zhu
, Alem Moto
, Florian Sanchez
, Silvana Sacco
, Alex Stacey
, Anwyn Watkins
, Asia Bullock
, Clea Newman
, Rose Noble
|