Yönetmen
|
Gary Ross
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terzi
|
Polly Fossey
, Anna Light
|
Şive Koçu
|
Neil Swain
, Majella Hurley
|
Dublörler
|
Robert Nagle
, Shane Geraghty
, Shawnna Thibodeau
, Ryan Quinlan
, Suo Liu
, Richard Rodriguez
, G. A. Aguilar
, Scott Burik
, Aja Frary
, Mariusz Kubicki
, Anthony Mecca
, Larry Nuñez
, Aaron Vexler
, Anthony Vincent
|
Boom Operatörü
|
Frank Graziadei
|
Dublörler Koordinatörü
|
G. A. Aguilar
|
Ses Editörü
|
Fred Rosenberg
, Allan Zaleski
, Branka Mrkic
, Gina Alfano
, Dave Flynch
|
Pilot
|
Al Cerullo
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Brad Rohrer
|
Ortak Yapımcı
|
Sandino Moya-Smith
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Afnahn Khan
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Sabrina Bacon
, Erin Byrne
, Brittany Griffin
, Laaleh Mizani
|
Yapım Ses Mikseri
|
Tom Nelson
|
VFX Editörü
|
Josh Ries
|
Işık Teknisyeni
|
Scott Nocero
|
Elektrikçi
|
Jerad Molkenthin
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ramona Roye
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jeremy Marks
|
Animasyon
|
Victor Perez
, Ezra Waddell
|
Kostüm Koordinatörü
|
Alyssa Bracken
, Talia Brody-Barre
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Charlie Marroquin
|
Dolly Sorumlusu
|
Chris DesRochers
|
1. Yardımcı Editör
|
Patrick J. Smith
, Peter Dudgeon
|
Yapım Ofisi Koordinatörü
|
Betty Chin
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Joyce Au
, Kevin Keane
|
Özel Efektler
|
Cory Brink
, Jeff Brink
, Gunter Anderson
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Daniel Pemberton
|
Teşekkürler
|
Jerry Weintraub
|
Diğer
|
Sean Bredbenner
, Jay Britton
, Al Cerullo
, Betty Chin
, Betsy Dennis
, Nicholas DeWitt
, Marissa Fiore
, Majella Hurley
, Jared Kaner
, Timber Kislan
, Julie Kuehndorf
, Marcella Lentz-Pope
, Andrea Mendez
, Meredith Metcalf
, Morgan Newell
, Timothy O'Malley
, Shelley Patel
, Anthony Pennachio
, Carlo Pratto
, Marjorie Rudick
, Jake Spongberg
, Neil Swain
, Kelly Trivigno
, Katie Valovcin
, Ramona Wong
, Jasmine Yniguez
, Sam Bader
, Andy Benavides
, Janice Brabaw
, Jacob Brades
, John Buscemi
, Bridgett Buss
, David Farr
, Josh R. Field
, Ben Gatollari
, Lon Haber
, Gayoung Kim
, Nina Lauren
, Lisa Madden
, Katie McClellan
, Daniel McGraw
, John McLaughlin
, Emmanuel Pappas
, Scott Parker
, Heather Pearse
, Reena Shah
, Charlotte Townsend
, Alex R. Wagner
, Skylar Loraquette
, Greg Silverman
, Donté Bonner
, Meredith Crawford Collins
, Jessica Keenan Wynn
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Michael E. Devereaux
, Mickey Pastoriza
, Timothy Paustian
, Dan Romero
, David Gerry
, Robin Monaghan
, Ryan Neville-Alfieri
, J.T. Thayer
, David Conelli
|
Müzik
|
John Finklea
, Gabe Hilfer
, Kenneth Karman
, Todd Kasow
, Nathan W Klein
, Sam Okell
, Denise Okimoto
, Sandra Park
, Whitney Pilzer
, Paul Pritchard
, Katrina Schiller
, Nevin Seus
, Andrew Skeet
, DeVoe Yates
, Robert Burger
, Anne Kathrin Dern
, Henry Hey
, Nate Underkuffler
, Daniel Pemberton
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Haro
, Ernie Karpeles
, Lauri Pitkus
, Aidan Sleeper
, Robert T. Striem
, Chris Wos
, Ana Cuadra
, Greg Digiacomo
, Gine Lui
, Jonathan Yi
|
Editoryal Hizmetler
|
Dylan Ball
, Peter Boychuk
, Chelsea Dinsdale
, Peter Dudgeon
, Joe Gawler
, Kathleen Gerlach
, Roman Hankewycz
, Gershon Hinkson
, Borna Jafari
, Bob Morgan
, Adam Schaefer
, Patrick J. Smith
, Frederick Agyemang
, Erik Choquette
, Lindsey Cohen
, Kevin Krout
, Andrew Minogue
, Jessica E. Newman
|
Kamera Teknisyeni
|
Greg Addison
, Luis Badillo
, Eric Boncher
, Kane Delaney
, Chris DesRochers
, Sean Feehan
, Bradley Grant
, Nick Haines-Stiles
, Brian Heller
, Donald Holder
, Bjorn G. Jackson
, Nils Johnson
, Craig Ligget
, Marc Loforte
, Martin Lowry
, Scott Maher
, Duane Manwiller
, Charlie Marroquin
, Kelly Marroquin
, Holly E. McCarthy
, Peter McEntyre
, James V. Miller
, Richard Mitchell
, Jesse Pelikan
, Craig Pressgrove
, Brendan Quinlan
, James Reid
, Donald Reynolds Jr.
, Rob Riccobono
, Andrew Sadtler
, Mark Schmidt
, Andrew Sweeney
, Craig Vaccaro
, Jason Velez
, Phil Walker
, Victoria K. Warren
, Barry Wetcher
, Johan Heurlin Aidt
, Jan Burgess
, Robert Carnevale
, Ross Citrin
, Daniele Colombera
, Pedro Corcega
, Jean Daguillard
, Carlos De Carvalho
, Hugues Espinasse
, Tesfaye Hamanot
, Kyler Jae
, Michael Paul Jones
, Nate Kalushner
, David Knox
, Rob Koch
, Bryce Lansing
, Jerad Molkenthin
, Elias Morales
, Scott Nocero
, Joseph Robinson
, Michael 'Spike' Ryan
, Pierson Silver
, Mike Sime
, Shannon Summers
, Tom Wills
, Lawrence Price
, Robert Ansbro
, Gregory Borges
|
Görsel Efektler
|
Brett Botula
, Robert J. Bruce
, Karl Coyner
, Danielle Davis
, Brendan Fitzgerald
, Danni Henderson
, Karen Heston
, Alyssa Koncelik-Diemer
, Sarah McMurdo
, Joo-Hwan Park
, Josh Ries
, Eric J. Robertson
, Justin Rogers-CdeBaca
, Aaron Weintraub
, Anteneh Adamu
, Joyce Au
, Elias Bermudez
, Jeff Butler
, Joel Chambers
, Yuting Chen
, Yolanda Cheng
, Chris M. Cooper
, Louis Cox
, Alex Dreiblatt
, Fred Duarte
, Bryan T. Evans
, Gozde Basak Geckinli
, Ruben Gloria
, Bryan Godwin
, Lynzi Grant
, Emily Austin Griswold
, Junyoung Han
, Kevin Keane
, da Suel Kim
, Ji Hye Kim
, Jiwoong Kim
, Nina Lankveld
, Jina Lee
, Julie Long
, Lisa Maher
, Ricardo Marmolejo
, Saurabh Maurya
, Sebastian Munoz Silva
, Jake Nelson
, Patrick O'Keeffe
, John F.K. Parenteau
, Michael Queen
, Matt Ralph
, Travis Reinke
, Matthew Ribeiro
, Vico Sharabani
, Kathryn Sigismund
, Matt Stroub
, Deborah Sullivan
, Bridget M. Taylor
, Albert Testani
, David Van Dyke
, Rebecca West
, Sara Woomer
, Pei Yao
, Asaf Yeger
, Kyle Yoneda
, Ian Yunis
|
Ses
|
Gina Alfano
, Justine Baker
, David Boulton
, Curt Cash
, Marko Costanzo
, Dave Flynch
, Frank Graziadei
, Paul Hsu
, Mark Kenna
, George A. Lara
, Branka Mrkic
, Brady Nelson
, Tom Nelson
, Fred Rosenberg
, Ja-Ann Wang
, Allan Zaleski
, Devendra Cleary
, Greg DeCellio
, Jillian Geurts
, Jansen Lambie
, Michael Miller
, Niyi Oni
, Egor Panchenko
, Kevin Peters
, Spyros Poulos
, Gabriel Sanders
, Wyatt Tuzo
, Antonio L. Arroyo
, David Tirolo
, Daniel Nidel
|
Yapım Koordinatörü
|
Morgan Newell
, Marjorie Rudick
|
İkinci Birim
|
Jeremy Marks
, Josh Muzaffer
, Murphy Occhino
, John R. Saunders
, Julian Wall
, Conor Griff
, Jacki O'Brien
, Anthony Pennachio
, Rafael Sanz
, Katie Valovcin
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michael Pitt
, Brad Rohrer
, Charbel Youssef
, Charles Zalben
, Afnahn Khan
, Mark Scoon
, Ray Quinlan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Fríða Aradóttir
, Alan D'Angerio
, Christine Fennell
, Kay Georgiou
, Whitney James
, Linda Kaufman
, Patricia Leonidas
, Joanna McCarthy
, Debbie Peiser
, Morag Ross
, Jason Joseph Sica
, Lona Vigi
, Natalie Young
, Gary Archer
, Roberto Baez
, Francesca Buccellato
, Diane Calfee
, Michelle Ceglia
, Daisy Curbeon
, Roma Demartino
, Jameson Eaton
, Eldo Ray Estes
, Jeong-Hwa Fonkalsrud
, JT Franchuk
, Cassandra Keating
, Robert Lugo
, Alberto Machuca
, Jill McKay
, Fiona Mifsud
, Bridget O'Neill
, Tracy Raffelson
, Serena Ryan
, Nacoma Whobrey
, Nakoya Yancey
, Patty York
|
Yapım Sanatçısı
|
Alex DiGerlando
|
Sinematografi
|
Eigil Bryld
|
Üretim Hizmetleri
|
Diana Alvarez
, Bruce Berman
, Jesse Ehrman
, Susan Ekins
, Olivia Milch
, Sandino Moya-Smith
, John R. Saunders
, Steven Soderbergh
, Michael Tadross
|
Araştırmacı
|
Sam Bader
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Ja-Ann Wang
|
Yardımcı Editör
|
Chelsea Dinsdale
, Adam Schaefer
|
Dijital Ortam
|
Peter Boychuk
, Frederick Agyemang
|
Oyuncu Seçimi
|
Debra Zane
, Shayna Markowitz
, Todd Feldman
, Anna P. McCarthy
, Kristian Sorge
, Grant Wilfley
, Dann Fink
, Allison Hall
, Rich King
, Steven Vago
, Bruce Winant
|
Yönetici yapımcı
|
Bruce Berman
, Michael Tadross
, Diana Alvarez
, Jesse Ehrman
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Alan D'Angerio
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alex DiGerlando
|
Kuaför
|
Kay Georgiou
, Lona Vigi
, Jameson Eaton
|
Diyalog Editörü
|
Fred Rosenberg
, Branka Mrkic
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
John R. Saunders
, Julian Wall
|
Eş Yapımcı
|
John R. Saunders
, Olivia Milch
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Hinju Kim
, Robert Pyzocha
, Jonathan Mosca
, Michael Auszura
, Erica Hohf
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Hsu
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Hsu
|
Kostüm Tasarımı
|
Sarah Edwards
|
Görüntü Yönetmeni
|
Eigil Bryld
|
Sanat Yönetimi
|
Kim Jennings
, Henry Dunn
, Chris Shriver
, Henry Antonacchio
, Stephanie Armstrong
, Michael Auszura
, Bryan Belair
, Philippe Belhache
, Richard Bloom
, Patrice Canfield Longo
, Philip Canfield
, Steve Cascarelli
, Paul Cheponis
, Alexios Chrysikos
, Julie Dubrow
, Eric Fehlberg
, Christine Foley
, W. Steven Graham
, Damon Hahn
, Richard Hebrank
, Erica Hohf
, Edward A. Ioffreda
, Arthur Jongewaard
, Michael Jortner
, Hinju Kim
, Wing Lee
, Sandy Lindstedt
, Elizabeth Linn
, Jonathan Mosca
, Alyssa Motschwiller
, Robert Pyzocha
, Rich Romig
, Ramona Roye
, Alyssa Winter
, Travis Wright
, Kate Yatsko
, Gabu Camilo
, Marc Connor
, Lauren Cunningham
, Nola Denett
, Nicole Eckenroad
, keith endow
, Troy Gianopoulos
, Max Grafe
, Jimmy Hays
, Christopher Kay
, James Klotsas
, Clifton Leach
, Jana Liptak
, Nathan Longest
, Evan Maddalena
, Francis Maiorino
, Chris Wolfgang Mauch
, Bert Mayer
, Dave McAllister
, Anthony O.H. Navarro
, Hugh Sicotte
, Gordon Tanner
, Ginny Walsh
, Bentley Wood
, Ryan Wilson
, Danielle Giovanniello
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Hikaye
|
Gary Ross
|
Senaryo
|
Gary Ross
, Olivia Milch
|
Müzik Editörü
|
Todd Kasow
, John Finklea
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Chris Shriver
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Michael Pitt
|
Editör
|
Juliette Welfling
|
Karakter
|
George Clayton Johnson
, Jack Golden Russell
|
Yapımcı
|
George Clooney
, Steven Soderbergh
, Susan Ekins
|
Set Dekorasyon
|
Rena DeAngelo
|
Baş Kuaför
|
Liliana Meyrick
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Craig Vaccaro
|
Kameraman
|
David Knox
, Michael Paul Jones
|
Yapım Sorumlusu
|
Charbel Youssef
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Brendan Fitzgerald
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Shayna Markowitz
|
Yapım Yöneticisi
|
Mark Scoon
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Vico Sharabani
, Karen Heston
, Karl Coyner
, Asaf Yeger
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Rebecca West
, Danni Henderson
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Louise McCarthy
|
Işık Şefi
|
Eric Boncher
, Sean Feehan
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Alyssa Motschwiller
|
Set Fotoğrafçısı
|
Barry Wetcher
|
Set Kostümcüsü
|
Carmia Marshall
, Michael Welch
, Lisa Chavez
, Jessica Bergstrom
, Aminah Haddad
, Kat St. John
, Steffi West Harshberger
|
Ses efektleri Editörü
|
Allan Zaleski
|
Steadicam Operatörü
|
Mark Schmidt
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Duane Manwiller
, Johan Heurlin Aidt
|
Birim Reklamcısı
|
Julie Kuehndorf
|
Butafor
|
Michael Jortner
|
Senaryo Süpervizörü
|
Eva Z. Cabrera
, Stacy Rowe
, Bryan Sundstrom
|
Kostüm Sorumlusu
|
Kate Edwards
, Jessica Bergstrom
, Hassan Boone
, Hamish Bowles
, Alyssa Bracken
, Talia Brody-Barre
, Erin Byrne
, Arielle Cooper-Lethem
, Laura Downing
, Polly Fossey
, Brittany Griffin
, Monique Holt
, Sebastian Jaramillo
, Meghan Kasperlik
, Anna Light
, Laaleh Mizani
, Gali Noy
, Marcia Patten
, Rory Powers
, Kat St. John
, Laura Steinman
, Mitchell Travers
, Natalie Arango
, Sabrina Bacon
, Mary Caprari
, Lisa Chavez
, Aminah Haddad
, Jennifer Harrington
, Eldar Iskandarov
, Elizabeth Kirby
, Carmia Marshall
, Margaret Moy
, Behnaz Shokouhi
, Gwendolyn Stukely
, Anna Tringali
, Alex R. Wagner
, Michael Welch
, Steffi West Harshberger
, Ramsay Williams
, Sarah Yellin
, Dylan Rossman
, Katie Cooke
|
Makyaj Sanatçısı
|
Morag Ross
, Whitney James
, Natalie Young
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Bridget O'Neill
, Joanna McCarthy
|
Genel
|
Jackie O'Brien
, Anthony Pennachio
, Katie Valovcin
, Alex R. Wagner
, Ryan Robert Howard
, Josh Muzaffer
, Conor Griff
, Rafael Sanz
, David Boulton
, Marko Costanzo
, Gershon Hinkson
, George A. Lara
, Meredith Metcalf
, Gary Archer
, Juliette Welfling
|